Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

muczy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.01.07. 21:38
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#11

Hozzászólás Szerző: muczy »

Rengeteg töltővel és kábellel töltöttem már. :)
Sajnos ez HW baj lesz. Még annyit tervezek, hogy felrakom a MIUI 7-et, hátha...


Fenyolori
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.10.08. 09:53
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#12

Hozzászólás Szerző: Fenyolori »

Ugyanez a brobléma a gyermekem note 4g-jével. már majd 2 éves eddig rendben működött, de amíóta 8-sra cseréltem a miui-t rajta eszelősen gyorsan merül és melegszik. Már próbáltam több miui romot downgradeltem 7-re próbáltam stabil rommal ( azzal csak annyi volt a probléma, hogy el sem indította, csak annyit írkált ki, hogy ez is leállt, az is leállt ) , tiszta telepítéssel, ugyanaz az probléma. Van csere akksi, azzal is merül. Gyanítom a hardveres problémát, de azért sajnálnám kidobni a vasat :-) .
Valakinek valami ötlet?
muczy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.01.07. 21:38
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#13

Hozzászólás Szerző: muczy »

Szia! Nálam nem a gyors merülés volt a probléma, hanem hogy kb 30%-ot "elhazudott" a telefon a töltöttségről. Tehát amikor 50%-ot írt, újraindítás után már csak 20%-ot és az volt a valós. Tehát mintha a feltöltés 70%-nál 100%-ot jelentett volna...
Fenyolori
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.10.08. 09:53
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#14

Hozzászólás Szerző: Fenyolori »

Igen ezeket is produkálja a teló, csak nekem még megspékeli a gyors merüléssel, illetve ezek miatt nem tudom, hogy reálisan méri-e a gyors merülést.
muczy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.01.07. 21:38
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#15

Hozzászólás Szerző: muczy »

Egyébként nem sikerült megoldani a problémát. Csere akksival ugyanaz. Másik (nem MIUI) ROM-mal ugyanaz, szóval szerintem hardveres baja van néhánynak. Mivel azt írtad, hogy több mint 2 éves, így garancia gondolom nincs.
Én most vettem Redmi Note 3 Pro-t, hát ott nem látok ilyen gondokat, miközben a Note 4G-nél gyakorlatilag az első nap kijött, még gyári ROM-nal...
Fenyolori
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.10.08. 09:53
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#16

Hozzászólás Szerző: Fenyolori »

Sajna nincs már garancia! Van egy másik note 4g a családban annak semmi baja, és az ehhez tartozó akkuval is próbáltam, azzal is merült.
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#17

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Nekem van egy RedmiNote1 (3G) és egy RedmiNote3Pro is. Mindkettő gyorsabban merül, mióta 8-as MIUI van rajta. De ahogy olvasom a Fórumot, ez minden típusnál előfordul, de nem általános probléma.
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#18

Hozzászólás Szerző: dvs »

Fenyolori írta:Ugyanez a brobléma a gyermekem note 4g-jével. már majd 2 éves eddig rendben működött, de amíóta 8-sra cseréltem a miui-t rajta eszelősen gyorsan merül és melegszik. Már próbáltam több miui romot downgradeltem 7-re próbáltam stabil rommal ( azzal csak annyi volt a probléma, hogy el sem indította, csak annyit írkált ki, hogy ez is leállt, az is leállt ) , tiszta telepítéssel, ugyanaz az probléma. Van csere akksi, azzal is merül. Gyanítom a hardveres problémát, de azért sajnálnám kidobni a vasat :-) .
Valakinek valami ötlet?
Hogyan downgrade-elted? Teljes törlés után fastboot rommal próbáltad?
Mivel az én telómra (gucci) nincs magyar rom csak eu-s én ezeket használom és legtöbbször nálam nincsenek olyan problémák amiről itt sokan sokszor beszámolnak.
Az akksifogyasztás nálam hihetetlenül kiváló, de én a Link2SD programmal lefagyasztottam a google háttérben ügyködő appjait. Az összeset a billenytüzetet is beleértve.Kép

Tapatalkkal küldve az én HM NOTE 1S eszközömről
Avatar
baalamiga
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.06.01. 08:01
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#19

Hozzászólás Szerző: baalamiga »

Miui8-nál az akkumerülés nálam is jelentkezett. Figyeltem és utánaolvastam, ami nálam bevált:
a google play szolgáltatások cefet módon generálja az adatforgalmat, folyamat élesztgeti a telefont, elsősorban helymeghatározási céllal, amit szinkronizálni is akar. Ha ez a folyamat beakad vagy valamiért sikertelen, éjjel képes volt 30% fölött merülni. Megoldást jelentett a helyszolgáltatások tiltása; beállítások->rendszer->adatvédelem vagy a google fiók beállításaiban.
Info1 nfo2.
"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900
Fenyolori
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.10.08. 09:53
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Akkumulátor használat boot időben (Note 4G)

#20

Hozzászólás Szerző: Fenyolori »

Sikerült valamennyire megoldani.
Igen tiszta telepíèssel downgradeltem. De indokolatlanul melegedett.
Mivel veszteni valóm nem volt ezèrt szètkaptam kicsit, vègigtelisztítottam ès kontaktspayvel befújtam. Fèl napot állt, ès amikor összeraktam, láss csodát, elkezdett normálisan müködni. Pár napja teszteli a gyerek, de minden rendben hál istennek.
Azt a fagyasztó progit mèg nem próbáltam, de most ki fogom.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 4G”