[Fastboot Rom]

Avatar
GyulaB
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.05.22. 07:55
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
Tartózkodási hely: Budapest

Re: [Fastboot Rom]

#11

Hozzászólás Szerző: GyulaB »

Beállítások, alkalmazások és ott a google appokon nyomj egy adatok törlését. Hátha.

Tapatalk-kal küldve az én HM 1SW-el


Avatar
hriska
MIUIHU Grafikus
MIUIHU Grafikus
Hozzászólások: 1936
Csatlakozott: 2013.12.14. 15:15
10
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2
Tartózkodási hely: Sárbogárd / Linz (Ausztria)

Medálok

Re: [Fastboot Rom]

#12

Hozzászólás Szerző: hriska »

Telepítés után ha nem sikerül a sima google adatok törlése akkor csinálj egy wipe data-t,wipe cache-t.
Verzióugrást csináltál (V5-V6),ilyenkor nem árt telepítés után is megcsinálni ezeket a dolgokat
2x4-es óra wigetek
Kép Kép
Lessetek be,hátha.... :-)
Rolabola
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.09.01. 20:50
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
Tartózkodási hely: Üllő

Re: [Fastboot Rom]

#13

Hozzászólás Szerző: Rolabola »

Köszönöm szépen, a wipeok óta tökéletes az élmény :)
Avatar
Xami68
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2014.07.23. 18:51
9
Telefonom: Poco X3 Pro

Medálok

Re: [Fastboot Rom]

#14

Hozzászólás Szerző: Xami68 »

Hali!
Mi Flash-nek nincs linuxos változata, v hogy lehet linuxon flashelni? :-?
Avatar
Digojr
MIUI Szerviz
MIUI Szerviz
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2014.01.23. 13:43
10
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Vecsés

Medálok

Re: [Fastboot Rom]

#15

Hozzászólás Szerző: Digojr »

Fastboot rom-ok frissítve.
wolfpapa

Re: [Fastboot Rom]

#16

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Milyenek az uj fastboot romok? A regebbi 4.3-as verziok teljes repartot csinaltak a keszülekkel, azaz ujra particionalta a belsöt, gyalulva rola mindent. Azutan par elsö 4.4-es verziok ezt nem csinaltak. Most mi a helyzet ezekkel? Mivel ha nem csinaljak akkor szinte teljesen felesleges. Egy ertelme van, ha esetleg vmiert behal a telo es csak a MiFlash tudja ujra ebreszteni....-viszont akkor arra az esetre is egy "repartos" lenne a legmegfelelöbb.
Avatar
hriska
MIUIHU Grafikus
MIUIHU Grafikus
Hozzászólások: 1936
Csatlakozott: 2013.12.14. 15:15
10
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2
Tartózkodási hely: Sárbogárd / Linz (Ausztria)

Medálok

Re: [Fastboot Rom]

#17

Hozzászólás Szerző: hriska »

Hát én még mindig a 4.3-as fastboot romokat javaslom.... :D
2x4-es óra wigetek
Kép Kép
Lessetek be,hátha.... :-)
wolfpapa

Re: [Fastboot Rom]

#18

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Akkor ezek szerint a 4.4-es romok azt nem csinaljak..Akkor miert is vannak azok??? :-? Wipe-ot recovery-böl is lehet, mert csak azt csinalja egy "rendszer visszaallitassal" particionalas es teljes belsö törlese nelkül....
bigmanitou
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 12:24
9
Telefonom: Redmi 8
Gender:

Re: [Fastboot Rom]

#19

Hozzászólás Szerző: bigmanitou »

Sziasztok!
Problémám van az MI3 -asommal, a következő:

A teló WCDMA -s, eredeti MI3 -as.

Előzmények:
  • - Frissíteni minden alkalommal az frissítés menüben frissítettem
  • - a márc. 13 -i frissítés után eltűnt a MIUI Browser. (Volt Google Chrome is fent, nem nagy gond)
  • - köv. (márc. 20) frissítés után ismét lett MIUI Browser, de elkezdett fagyogatni, lassulni. Képernyőzár felnyitása után
híváslista, böngésző, névjegyzék megnyitásakor üres, fekete,vagy fehér képernyő, egy idő után "az alkalmazás nem válaszol üzenettel", de egy kis idő után -ha közben nem zártam vissza a képernyőzárt- nem fagyott semmi, gyors volt. Mintha képernyőzárból visszalépéskor valamire várt volna, vagy valami leterhelte volna, de melegedni nem melegedett.
  • - márc.27: újabb frissítés, lényegében nem változott, lassulás, fagyás megvan ismét.
  • - ápr.7 (ma): Frissítés után névjegyzék, híváslista, alkalmazások nem indulnak, "kidobott" vissza a főképernyőre.
  • - Letöltöttem az utolsó stabil ROM -ot a MIUI oldaláról számítógépen, átmásoltam a telóra és frissítés menüből frissítettem.
  • - Ez után elindult ugyan, de gyakorlatilag nem indult semmilyen alkalmazás, kilépett vissza kezdő képernyőre. Innentől kezdve gép sem látja, csak a virtuális CD meghajtóját, úgyhogy fájlt sem tudok rá másolni.
  • - Flasboot... Feltelepítettem az MiFlash -t, letöltöttem több verziót is innen, a "Xiaomi Mi3/4 - WCDMA MIUI Stable Version" listából (remélem, jókkal próbálkoztam..), az Mi 3-WCDMA V6.1.2.0.KXCCNBJ fastboot(4.4), és az előtte kiadott 34 -es és 24 -es verziókkal próbáltam meg.
  • - A flash -elés rendben végbemegy, utána el is indul a telefon, bejön a zárolt képernyő és nem tudok továbblépni, mert nem működik az érintő képernyő. Sem leállítani, semmi...Hosszan nyomkodva a bekapcsoló gombot, vagy hozzá még a vol- gombot, néha újra tudom indítani, ilyenkor a fastboot képernyő is bejön, de semmi egyéb.
  • - Minden letöltött fájlt ellenőriztem, de a fastboot flash fájlok MD5 -re ellenőrizve nem jók, az oldalon a fájlok mellett megadott MD5 érték egy letöltött fájlnál sem egyezik. Kicsomagolni viszont mindet ki tudtam és az MiFlash sem írt hibát egyszer sem.
Segítséget kérnék, mit lehet még tenni vele...?
Redmi 8
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [Fastboot Rom]

#20

Hozzászólás Szerző: rajen »

Feltenni a MIUIHU romot és fellélegezni, hogy minden rendesen működik!
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi3”