Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

Latt
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.10.16. 20:29
7
Telefonom: Redmi 2

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#631

Hozzászólás Szerző: Latt »

samycook » 2015.05.05. 10:50 írta:Sziasztok!
Pár képet a Titkos mappába tettem, azóta nem találom őket. Sem a telefonon, sem a MiCloud-ban. Hogyan lehetne előcsalogatni azokat a képeket?
Üdv!
Galéria -> MiCloud fül -> Addig húzd le a képet amíg meg nem jelenik egy lakat és egy kis idő után már csak meg kell adnod az elmentett mintát.


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28442
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#632

Hozzászólás Szerző: rajen »

Azért így másfél év múlva csak rájött már ő is... :))
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
TomiOhl
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2014.09.05. 22:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: Komárno

Medálok

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#633

Hozzászólás Szerző: TomiOhl »

Valószínűleg :D
Latt
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.10.16. 20:29
7
Telefonom: Redmi 2

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#634

Hozzászólás Szerző: Latt »

rajen » Tegnap, 21:14 írta:Azért így másfél év múlva csak rájött már ő is... :))
Attól még másnak jól jöhet :)
Avatar
q7i73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2014.09.07. 19:13
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Tartózkodási hely: Tolna

Medálok

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#635

Hozzászólás Szerző: q7i73 »

A múltkor így jártam én is. A telefonon egy jó fél éves hozzászólást mutatott utolsónak. Nagy örömmel válaszoltam rá, aztán a frissítés után láttam, hogy hol is járok. Én még tudtam törölni. :D
Mi4/Mi6/Mi8/Mi9
imyx92
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015.05.06. 14:51
8
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#636

Hozzászólás Szerző: imyx92 »

imyx92 » 2016.09.18. 22:43 írta:Egy ideje nem működik az USSD kód futtatása, ezért nem tudom lekérdezni az egyenlegemet, ez az üzenet jelenik meg: kapcsolódási probléma vagy érvénytelen MMI-kód. Próbáltam tiszta telepítést, de az sem segített.
MIUIHU 8 6.9.8
Valakinek valami ötlet?
Ha valakinek szüksége lenne rá, az volt a probléma, hogy azok az USD kódok nem működtek amik el voltak mentve a telefonkönyvbe, miután töröltem tökéletesen müködnek. :ymparty:
drag
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.01.18. 17:42
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 4 Prime

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#637

Hozzászólás Szerző: drag »

Latt » 2016.10.16. 20:08 írta:
samycook » 2015.05.05. 10:50 írta:Sziasztok!
Pár képet a Titkos mappába tettem, azóta nem találom őket. Sem a telefonon, sem a MiCloud-ban. Hogyan lehetne előcsalogatni azokat a képeket?
Üdv!
Galéria -> MiCloud fül -> Addig húzd le a képet amíg meg nem jelenik egy lakat és egy kis idő után már csak meg kell adnod az elmentett mintát.
Jelenleg én is ezzel a hibával küzdök.

Sajnos ez így nem jó. A mappa megvan ahogy írtad de a titkosított képek nincsenek benne.
Próbáljátok ki hogyha a galériából titkosítod a képet az elveszik. Ha a rejtett mappából tallózom ki amit rejteni akarok akkor az viszont benn lesz.

Nos vki?
drag
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.01.18. 17:42
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 4 Prime

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#638

Hozzászólás Szerző: drag »

Hoppá.
Rosszúl írtam. Ez a hiba akkor áll fenn ha a fájlkezelőből csinálja az ember.
FunTom81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.02.18. 18:50
9
Telefonom: Xioami 13T
Gender:

Medálok

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#639

Hozzászólás Szerző: FunTom81 »

Sokáig szenvedtem a telefonálással, de ma megoldottam végre a problémát! :)

Annyi volt a hiba, hogy híváskor a másik fél folyton panaszkodott, hogy alig hallja amit mondok. Pár hónapja belevetettem magam a témába, láttam, hogy többen panaszkodnak erre itt is, többek között Mi3 és Redmi tulaj is volt köztük, így először szoftveres hibára gondoltam. Próbálkoztam szoftveresen, másik verzió, tiszta telepítés, stb, de semmi eredménye nem volt, egyedül a Sound Calibrator nevű program javított minimálisat a helyzeten.

Eddig megoldottam úgy, hogy vagy kihangosítva telefonáltam, vagy odatartottam a tenyeremet a telefon alá és gyakorlatilag mint egy tölcsér, odairányítottam a hangot. Aztán pár hete meguntam, "felcsaptam" a netet és rendeltem csájnából egy ilyet:

https://www.aliexpress.com/item/Chargin ... 0.0.YAsj6n

Ma érkezett meg. Jelentem, kb. 650 Ft és közel 1 óra pepecselés után a beszédhangom tökéletes a túlvégen is. VÉGRE! :ymparty: Mivel több típusnál, több felhasználótól is olvastam hasonló hibát, így előfordulhat, hogy volt egy selejtes széria. Szóval aki ezzel szenved, annak ajánlom a fent említett alkatrész cseréjét, egy próbát megér! ;)

Update:

3 napig nem tűnt fel, mert végig olyan helyen neteztem, ahol volt wifi. Sajnos rosszat küldött a kicsi vágottszemű, ugyanis LTE-CU helyett LTE-TD feliratos jött. Nem gondoltam, hogy lesz jelentősége, de sajnos így csak 2G netem volt. Ráadásul hétfő reggel frissített is a telefon, így első körben azt hittem, hogy valami hiba csúszott a szoftverbe, de kiderült a turpisság. :) Visszakerült az eredeti (LTE-CU) és láss csodát, újra van 3G.

Ráadásképpen véletlenül sikerült orvosolnom az eredeti problémát is, miszerint alig hallanak telefonáláskor. Láttam pénteken is, hogy valami van a gyári mikrofonra ragasztva, de azt hittem, hogy csak a szokásos porfogó vékony szivacsos cucc, akkor nem néztem meg közelebbről, csak beraktam az újat. Most megnéztem, és egy sima ragasztószalag darabka, gondolom gyártáskor került rá, hogy ne koszolódjon, csak összeszereléskor elfelejtették levenni róla. Levettem és láss csodát, jó lett a mikrofon. ;)

Szóval első lépésként ellenőrizzétek a ragasztót, aztán ha nincs rajta, akkor rendeljetek csak alkatrészt, de mindenképpen figyeljetek és kérdezzetek rá, hogy azonos típus legyen! :-bd
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FunTom81 2017.02.14. 09:44-kor.
Xiaomi Mi3 -> Xiaomi Mi4 -> Xiaomi Mi5s -> Xiaomi Mi8 -> POCO F2 Pro -> Xiaomi 11t Pro -> Xiaomi 13t
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13858
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Tapasztalatok,Nehézségek,Megoldások

#640

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

Thanks!

小米MAX 3/64 - MIUI8 Dev 7.2.9 Android 7.0
Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4”