Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

Avatar
golyos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.03.04. 21:00
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#1

Hozzászólás Szerző: golyos »

Sziasztok!

Sziasztok!

Vásároltam egy Mi Home security camera basic 1080p _t.

Beállítottam, látok mindent, de nem tudok rájönni, hogy miért nem küld értesítést ha mozgást észlel? Ha belépek a Mi home_ba akkor ott vannak 3 percenként a riasztások, hogy mozgás volt, de ezt csak akkor látom ha megnyitom az alkalmazást , viszont így semmi értelme. Miért nem a telefonra üzen, hogy mozgás volt?

A másik, a kamera a nappalit veszi, 3 percenként küldi a riasztást, hogy mozgás van, de csak a tv megy. Keresztülsétálok a nappalin, erre bezzeg nem történik semmi. Mi értelme van ennek így?
Megnéztem az accountomat, telefonszám stimmel, ellenörzőkód megjön pillanatok alatt.


Xiaomi Redmi Note 3 Pro ( powered by snapdragon 650) Global Dev 7.7.20
nabis
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.12.24. 23:45
3
Telefonom: Nincs

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#2

Hozzászólás Szerző: nabis »

Szia.

Az értesítésre lett megoldásod? Ugyan ezzel küzdök most, hogy csak az applikációban van értesítés, hiába van a push bekapcsolva a Mi Home-ban
Avatar
golyos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.03.04. 21:00
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#3

Hozzászólás Szerző: golyos »

Visszavittem a boltba, 1 órát küzdött velem az Lurdyban az eladó, régebbi szoftvereket letöltöttünk, de semmi.
Azt mondta, hogy várjak egy frissítést hátha megjavul. Mondtam, hogy ugye ez vicc volt, hogy majd egyszer lehet, hogy működni fog az ami még Xiaomira sem küld értesítést?
Visszakaptam az árát és vettem más márkát amihez még tápkábel is járt.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro ( powered by snapdragon 650) Global Dev 7.7.20
Molesz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2020.11.26. 13:29
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#4

Hozzászólás Szerző: Molesz »

Az hogy mozgásra 3 percenként van csak riasztás, az teljesen normális, mert az azonnali másodpercenként riasztás egy elég kínos dolog lenne. Gondolj bele. Belép a képbe egy ember. Riaszt, majd egy fél másodperc múlva megint, mert hát ott mozog a képben és mindezt addig, amig ki nem megy. Lenne így értelme?
Avatar
golyos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.03.04. 21:00
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#5

Hozzászólás Szerző: golyos »

NA másik márka hibátlanul működik. Ezzel még a Xiaomi shoposok se tudtak mit kezdeni, tesztelgették 1 órán át. Semmi mozgásra nem adott ki riasztást, bármit állítgattak rajta.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro ( powered by snapdragon 650) Global Dev 7.7.20
nabis
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.12.24. 23:45
3
Telefonom: Nincs

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#6

Hozzászólás Szerző: nabis »

Nem hangzik jól. Fura, mert két ismerősömnek is simán küldi a jelzést ugyan ez a kamera. Egyiknek Xiaomi telefonra, másiknak iphone-ra. Nekem meg Huawei van, oda bezzeg nem jön
Tryko
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.01.17. 18:18
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#7

Hozzászólás Szerző: Tryko »

Üdv.
Nekem olyan gondom lenne, hogy nem bírja beolvasni a QR-kódot. Vagy másfél órát szórakoztam vele, és semmi. Néztem youtube-os videókat, ott pár mp alatt beolvasta nekik de nekem semmi. Csak dumál a kamera tök feleslegesen. Mondjuk nem is értem , hogyha a telefonnal wifivel csatlakozok a routerhez akkor minek kell itt bluetoot?
Kajahordas1950
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.02.28. 21:26
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#8

Hozzászólás Szerző: Kajahordas1950 »

Segítség kellene mert a szuper mi 360 fokos kamera nem olvassa be a QR kódot.már többször próbáltam
Janaa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.07.11. 12:46
2
Telefonom: Xiaomi Mi 9 Lite
Gender:

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#9

Hozzászólás Szerző: Janaa »

Kajahordas1950 írta: 2021.02.28. 21:40 Segítség kellene mert a szuper mi 360 fokos kamera nem olvassa be a QR kódot.már többször próbáltam
Egy megoldás lehet, hogyha lefényképezed a QR kódot vagy csinálsz egy képernyőképet róla és kiteszed monitorra/tv-re.
Nagyobb képernyőn könnyebben beolvashatja.
PTLB
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.09.02. 20:42
2
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi Home security camera basic 1080p / sxj02zm

#10

Hozzászólás Szerző: PTLB »

Sziasztok!
Mi Home Security Camera beüzemelésében szeretnék segítséget kérni, haladói szinten.😅
Használjuk már egy ideje, de most úgy döntött, ő bizony nem fog kommunikálni a routerrel.
Már olyan közel vannak egymáshoz, hogy szinte egymáson ülnek, mégis azt kéri, vigyem közelebb... Újra lett indítva és telepítve már MINDEN 10000x, az app, a kamera, a router,( végül ki is lett cserélve a router)...
Általános felhasználói szinten kifogytam az ötletekből. :(
A routerre csatlakozott eszközök között egyébként megjelenik.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Kamera”