[Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

hondasoma75
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2017.10.15. 20:40
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
 megköszönték: 3 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#231

Hozzászólás Szerző: hondasoma75 »

Teljes adatformázás! Nekem is így jó.


Avatar
teo8028
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2016.03.21. 20:41
8
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#232

Hozzászólás Szerző: teo8028 »

Nos, formáztam én már mindent. Semmi nem változott.
Most végül miflashsel visszatettem a globalt. Nem rossz ez, ha nem laggol. Az internal app frissítéseket nem tettem fel, mert arra gyanakszom, hogy az tette tönkre.
hondasoma75
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2017.10.15. 20:40
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
 megköszönték: 3 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#233

Hozzászólás Szerző: hondasoma75 »

Így váltottam Globál-ról ez.-ra. TWRP felrakás után, újraindítás. A gyári MIUI jött. Aztán telepítettem a legújabb eu stabilt. Aztán, minden egyes inditásnál, a hejreállítás jött létre. Nagyon gáz, de nem teljes adatformázást csináltam csak a szokásos törlését. No akkor adatformázás! Újra telepítettem, és megvan!
Petyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017.10.28. 10:38
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Tartózkodási hely: Pécs
Gender:

Medálok

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#234

Hozzászólás Szerző: Petyka »

Sziasztok!

Nemrég Redmi 4X-ről váltottam Xiaomi Mi 9T-re. Nem biztos, hogy a kérdésem Mi 9T specifikus, akkor előre elnézést kérek:

A lassított (pl. 240fps) videót át lehet-e valahogy a telefonon konvertálni, hogy az mp4 fájl lassított 30fps-es legyen. A kamera app nagyon szépen játssza le lassítva, de pl. a Google Fotók már darabosan játssza le, más külső appok is 720p-vel akarják lejátszani, persze normál (nem lassított) sebességgel. Az FFmpeg Media Encoder-t próbáltam -vf setpts=8*PTS -r 30 -crf 18 paraméterekkel, de a konvertálás hibával elszáll. Az FFmpeg ezekkel a paraméterekkel desktop linuxon működik, csak a telefonon lenne jó megcsinálni. Biztos van valami kézenfekvő megoldás, de én akárhogy keresem, nem találom.
pogifej
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.11.07. 09:13
4
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Gender:

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#235

Hozzászólás Szerző: pogifej »

Sziasztok!

Az android auto-t szeretném használni, de nem tudom indítani, mint egy normál appot így nem tudok a beállításokba sem bemenni.
USB kábelen összekötve az autóval működik, de a wifi-t így nem tudom beállítani.
Appinspector látja, de akkor sem tudom előhívni a telefonon amikor fut az autóval összekapcsolva.
Kérnék szépen segítséget attól aki használja!

Köszönöm, Gábor
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#236

Hozzászólás Szerző: rajen »

Petyka írta: 2020.05.03. 18:41 Sziasztok!

Nemrég Redmi 4X-ről váltottam Xiaomi Mi 9T-re. Nem biztos, hogy a kérdésem Mi 9T specifikus, akkor előre elnézést kérek:

A lassított (pl. 240fps) videót át lehet-e valahogy a telefonon konvertálni, hogy az mp4 fájl lassított 30fps-es legyen. A kamera app nagyon szépen játssza le lassítva, de pl. a Google Fotók már darabosan játssza le, más külső appok is 720p-vel akarják lejátszani, persze normál (nem lassított) sebességgel. Az FFmpeg Media Encoder-t próbáltam -vf setpts=8*PTS -r 30 -crf 18 paraméterekkel, de a konvertálás hibával elszáll. Az FFmpeg ezekkel a paraméterekkel desktop linuxon működik, csak a telefonon lenne jó megcsinálni. Biztos van valami kézenfekvő megoldás, de én akárhogy keresem, nem találom.
Bemész a Galériába, kiválasztod a lassított videófájlt és ráböksz a szerkesztésre. Ilyenkor kijelölheted, hogy a videó melyik részét lassítsa, vagy ne és elmenti egy normál videó fájlként mp4-ben.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Petyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017.10.28. 10:38
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Tartózkodási hely: Pécs
Gender:

Medálok

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#237

Hozzászólás Szerző: Petyka »

Köszönöm, rajen, ez tökéletesen működik!!! Sosem találtam volna meg. :)
ScanDisc
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.29. 21:54
6
Telefonom: Xiaomi Mi8 Lite

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#238

Hozzászólás Szerző: ScanDisc »

Sziasztok!

A MI 9-esemmel van probléma. Először csak magától felhangosította a hangot, ahogy próbáltam levenni azt, elkezdett villogni (kb. 4-5 másodpercenként) a MI logó és semmi mást nem csinált. Aztán a Power gomb és a hangerő gom segítségével előhoztam a MI-Recovery 3.0 képernyőt, ahol 3 lehetőség közül lehet(ne) választani: Reboot, Wipe Data és Connect with MI Assistant. Ezek között a hangerő gombbal lehet lépkedni, ami sikerül is és a Power gombbal kellene megerősíteni, de arra nem reagál. Továbbra is a MI logó és a MI-Recovery képernyő villog felváltva.
Valakinek van valami ötlete? Előre is köszönöm.
Avatar
acaca68
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016.01.18. 18:44
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Tartózkodási hely: Vecsés
 megköszönték: 17 alkalommal

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#239

Hozzászólás Szerző: acaca68 »

Igen van ötlet. Ha garis még akkor szerviz. Ha már lejárt a gari akkor elhozod és megcsinálom. Bekapcsoló gombflex lesz zárlatos. Azt kell cserélni
Xiaomi doki
xiaomi.doki@gmail.com
Unbrick any xiaomi device and remove mi account
https://www.facebook.com/groups/3059778820951055/
ozgid
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.09.24. 09:20
6
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: [Mi 9T] Kérdések, válaszok, megoldások

#240

Hozzászólás Szerző: ozgid »

Sziasztok!

Skoda octaviaban szeretném kipróbálni az android autót, de hibaüzenet ez kapok folyamatosan. Nem tudjátok mi lehet a gond? Valami javaslat?
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi 9 / SE / EE / T / Lite / Pro”