Redmi note 3 Mtk & Xiaomi Amazfit Pace

Válasz küldése
nagyzsl
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.01.22. 15:16
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Redmi note 3 Mtk & Xiaomi Amazfit Pace

#1

Hozzászólás Szerző: nagyzsl »

Sziasztok!
Nem tudom volt-e már ilyen téma de megpróbálom összefoglalni. Mtk-s Redmi note 3 am van miui9 8.01.18 fejlesztői van rajt vettem mellé egy Amazfit Pace okosórát. Kapcsolódnak van adatátvitel, csak nap közben úgy, hogy nem távolodnak el egymástól egyszer csak megszünik a kapcsolat. Nem tudom mihez kötni, automatikus gyorsítótár ürítés nincs bekapcsolva, az amazfit programnak minden engedély meg van adva. Hiába zárolom a hátérben futáshoz akkor meg az üzeneteket nem küldi a teló az órára. Azt is észrevettem már, hogy nagyobb appokból kilépve FB vagy Messenger kilép az Amazfit appból is, Home gombbal szinte rendszeresen. Van valakinek ötlete? Köszönöm a segítséget.


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28442
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi note 3 Mtk & Xiaomi Amazfit Pace

#2

Hozzászólás Szerző: rajen »

Sajnos ez az MTK SoC sajátossága, Mi Band 2 nekem sem akart sosem normálisan működni, energiatakarékosságból mindig bontotta a kapcsolatot és vissza már nem ment. Nem is használtam, addig, amíg ez a telefonom volt. Azóta csak Snapdragonos telefont használok és szerencsére minden Xiaomi már az. Tudom nem úgy megy, hogy csak úgy lecseréljük, de játssz el a gondolattal, hogy lecseréled egy frissebb, jobb telefonra.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 3”