MIUI-s DND mód kibővítése Taskerrel ?

Ide jöhet minden ami nem Xiaomi vagy MIUI vagy nem találod a fórumban! Csak ésszel!
Válasz küldése
Avatar
jansen12p
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.10.30. 10:56
9
Telefonom: Redmi Note 7

Medálok

MIUI-s DND mód kibővítése Taskerrel ?

#1

Hozzászólás Szerző: jansen12p »

Sziasztok ! :)

Régóta szerettem volna egy olyan romot amiben van DND mód és ezt meg is kaptuk ugye a MIUI-val.
Sajnos viszont amit hiányolok belőle az az, hogy alkalmazások értesítéseit is kitudjam kapcsolni ne csak bizonyos emberek hívását.
Engem eléggé kevésszer hívnak telefonon viszont annál többen esetleg Facebookon,Skypen és még sok más alkalmazáson is elérnek az emberek, ezért lenne nagyon jó, hogy ha alkalmazásoknak az értesítéseit tudnám kilőni vele.
Ha nem tévedek ezt a gyári DND mód nem adja (sajnos). (Esetleg ha rosszul tudom, akkor szívesen várom a megoldást :3 )

Arra gondoltam, hogy valamilyen úton módon ezt Taskerrel kibővíteném oly módon, hogy amikor a DND módot bekapcsolom akkor a Tasker vagy egy shell commanddal kikapcsolja az értesítéseket arra az adott appra és amikor kikapcsol ez a mód akkor meg vissza kapcsolja.
De az még jobb volna, hogy ha valamilyen plugin lehetőség volna rá.

Ezek valamelyikére valakinek van valamiféle ötlete ? :)

Szerk.:
Még az se lenne rossz, hogy ha erre az időre kitudnám kapcsolni az értesítési ledet (de csak arra az adott appra mondjuk). - És a képernyő feloldását és ott is mutatja az értesítést. (Bocsi nem tudom mi annak a neve)


"Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"
Siemens CF62 -> LG KE 970 Shine -> Samsung S5620 Monte -> Samsung Galaxy S Advance I9070 -> Xiaomi Redmi 1S -> Xiaomi Redmi 3 PRO -> Redmi Note 7
Válasz küldése

Vissza: “OFF TOPIC”