Bluetooth ezközt nem látja, de több program meg igen

Válasz küldése
Avatar
Warlock
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.02.17. 21:03
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gender:

Medálok

Bluetooth ezközt nem látja, de több program meg igen

#1

Hozzászólás Szerző: Warlock »

Sziasztok.
kicsit hülyére sikerült a cím. de nem tudtam értelmesen megfogalmazni.

a gondom röviden
van egy vr box távirányítóm, meg még csomó más kütyü is. a lényeg az hogy beállítások --- > bluetooth--> keresés nem dob fel minden eszközt ami be van kapcsolva. (ratyi nyomógombos nokia , headsetek mennek meg 1-2 telefon is) de és itt jön a meglepő érthetetlen dolog.
play áruházas bluetooth eszközkereső baromi gyorsan meg is talál mindent csatlakozni is tud hozzájuk csak éppen nem használhatóak. (gondolom a rendszer nem ad neki rá teljes jogot) a beállítások bluetooth menü alatt levő kereső alapjáraton is piszkos lassú.

ha lehet elkerülném a gyári beállításokat és hasonló opciókat. elég jól beleköltöztem. nem szeretném mostanában újratenni

van egy másik bibim is.. a beépített távirányító progi hetente 2-3 alkalommal kinai reklámokat küldözget felugróba. ezt se tudom kipusztítani. 9-10 hónapja összes miuihu verziónál nem szünt meg ez a hiba

hw - sw info:
redmi note 3 octa core
av: 5.0.2 lrx22g
miui:miuihu fejlesztői 8.7.1.5

Előre is köszi a válaszokat


Avatar
harigabi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.08.06. 18:35
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bluetooth ezközt nem látja, de több program meg igen

#2

Hozzászólás Szerző: harigabi »

Sajnos ugyanez a bajom nekem is... Azt vettem észre, hogy csak az "FFFF" azonosítójú eszközökkel van ez a probléma, de sajnos a legtöbb kínai bluetooth távirányító ilyen. Ami bosszantó, hogy párom Redmi 1S-e simán kezeli
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 3”