(TÉMA) Designer. xiaomi

Válasz küldése
Optigo74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.04.25. 21:20
7
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

(TÉMA) Designer. xiaomi

#1

Hozzászólás Szerző: Optigo74 »

Sziasztok!

Most váltottam Xiaomi-ra, és mondhatom, ennél jobb kütyüm még nem volt. Olvastam, hogy ha harmadik féltől származó témát szeretnék alkalmazni, a designer.xiaomi-n be kell lépni a miui-s accountommal, és utána engedi. A gondom a következő, amikor létrehoztam a miui-s fiókomat, valamiért a telefonszámommal csináltam meg, és azzal, és a hozzá tartozó jelszóval nem enged be az oldalra. Gondoltam sebaj, csinálok egy másik fiókot ezúttal e-mail címmel. Azzal nyilván működik, viszont amikor kiléptem a miui-s fiókomból megíjesztett a teló, hogy zárolva van, meg hogy nyomkövetés kikapcsolva.. stb.. stb
Két miui-s fiókot meg egy kütyün nem tudok használni, mint mondjuk egy sima gmail-es e-mail fiók esetében..
Szóval, ebből az aspektusból gyári beállítások alapba, és belépek az e-mailes verzióval, vagy hogyan tovább?
Bocsánat, ha láma a kérdés még szokom a rendszert


petter
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.01.14. 20:02
10
Telefonom: Egyéb

Re: (TÉMA) Designer. xiaomi

#2

Hozzászólás Szerző: petter »

Milyen készüléked van? De a fontosabb kérdés, hogy melyik ROM van fenn? Root kell hozzá, hogy .mtz-t tudj külső forrásból használni, szerintem.
Tipp: én xiaomi.eu-s romon vagyok, van benne magyar nyelv, hetente jön hozzá a frissítés, és a téma alkalmazása nagyon jó, nincs benne fizetős, illetve kínai karakteres cucc, csak angol. Ja és gond nélkül enged külső témákat telepíteni.
Optigo74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016.04.25. 21:20
7
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Re: (TÉMA) Designer. xiaomi

#3

Hozzászólás Szerző: Optigo74 »

Helló!

Köszönöm a választ, Mi5s Plus -ról van szó, Global romot használok. Egyelőre nem nyúltam hozzá nincs root jogosultságom. A Xiaomi shoptól van. Ha rootolom a Multitool-lal a pénteki frissítés úgyis visszazárja, ez a tájékoztatást kaptam, szóval nem tudom.. Működik nekem is a téma alkalmazás rendesen, van is benne rengeteg jó téma, csak jó lenne, ha harmadik féltől származó cuccot is lehetne telepíteni.. Ugyanez a gondom a betűcsere esetében is..


Tapatalkkal küldve az én MI 5s Plus eszközömről
Válasz küldése

Vissza: “Témák”