[ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

blaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2015.01.15. 12:52
9
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#21

Hozzászólás Szerző: blaci »

rajen » Tegnap, 22:54 írta:És ezt egy MIUI rajongói oldalon... :))
Miért? A Redmi 1s telefont már leírták, a ROM fejlesztése megállt! Az utolsó fejlesztői ROM januárban jelent meg (7.1.19), mely stabilabb volt, mint a stabilnak nevezett 8.2.1.0. A telefonom remekül működik, nem szándékozok újat vásárolni. Nekem még megfelel! Nem bántam meg, hogy megvettem!


blaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2015.01.15. 12:52
9
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#22

Hozzászólás Szerző: blaci »

rajen » Tegnap, 22:54 írta:És ezt egy MIUI rajongói oldalon... :))
Egyébként, ha most kellene új telefont választanom, ismét Xiaomi telefont választanék MIUI ROM-mal, csak gondolom az újakon már nem 4.4-es KitKat alapú ROM fut.
FuLL
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.04.28. 11:09
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Kepler-442b
Gender:

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#23

Hozzászólás Szerző: FuLL »

Azóta megoldódott már ez a kamera probléma? Mennyivel gyorsabb ez, mint egy 8.6.9.8? Ha felteszem, akkor tudom használni továbbra is a Mi fiókomat, vagy az csak MIUI-in belül használható?
Avatar
BikaF1
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 20:57
9
Telefonom: Redmi 9T
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Medálok

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#24

Hozzászólás Szerző: BikaF1 »

A mi fiók, micloud meg minden kínaikahoz szinkronizált tartalom csak miui rendszeren megy. A CM, bocsánat Lineage az meg megint más tészta, a google integritás minden előnyével és hátrányával. Én pont a napokban próbáltam ki egy pár 7-es alapú custom romot, de több okból is visszatértem a miuira. Egyrészt pont a MIUI miatt vettem anno xiaomit. Elég röhejesen hatna, ha valami főzött rendszer futna rajta. Tudom a redmi 1s nem egy mai darab, meg csak 4.4, de tapasztalataim szerint az 5,6,7-es romok között átlagfelhasználói szinten nem olyan eget rengető a különbség, sőt a miui 4.4-es romban van egy-két dolog, ami elvileg csak 5-től fölfelé vált elérhetővé. A legkomolyabb indokom a MIUI mellett, viszont az, hogy ez tényleg egy ökoszisztéma. Minden romban található "gyári" app egységességet sugall, működik is együtt minden, nem úgy mint pár romban, ahol ugyan te választhatod ki az egyes használni kívánt appokat, de azok egy idő után instabillá válhatnak. Tudnám még ragozni, de én beérem egyelőre a miuihu-val, még nem akarom cserélni a redmi 1s-t. Ha váltok, biztos fogok keresni egy xiaomi modellt. Addig meg meglátjuk, mit hoz a miui 9, talán lesz belőle miuihu is... :-ss :D
Redmi 9T - MIUI14 xiaomi.eu ROM stabil | Redmi 4X - MIUIHU 11
FuLL
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.04.28. 11:09
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Kepler-442b
Gender:

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#25

Hozzászólás Szerző: FuLL »

MIUI 8 volt rajta, a legújabb ami Redmi1s-re feltehető és lassú volt vele. Visszatértem a MIUI 7-es legutolsó verziójára és hihetetlen különbség van. Gyorsabb sokkal! Böngésző, messenger, waze, google maps sokkal hamarabb betölt és nem is nagyon gondolkozik közben. Szerintem MIUI 8-hoz már kevés ez a telefon. Jó kis telefon ez, remélem még sokáig kiszolgál igazából minek vegyek újat? Majd, ha visszatér az örök vadászmezőkre akkor majd nézek egy újabb Xiaomi harcost! :D
Avatar
xabolcs
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2016.03.31. 01:20
7
Telefonom: Egyéb

Medálok

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#26

Hozzászólás Szerző: xabolcs »

A MIUI 9-est a gyorsasagaval reklamozzak ... kivancsi vagyok, hogy utoleri-e sebessegben a MIUI 7-est! :D
Avatar
BikaF1
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 20:57
9
Telefonom: Redmi 9T
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Medálok

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#27

Hozzászólás Szerző: BikaF1 »

FuLL » 2017.08.04. 01:59 írta:MIUI 8 volt rajta, a legújabb ami Redmi1s-re feltehető és lassú volt vele. Visszatértem a MIUI 7-es legutolsó verziójára és hihetetlen különbség van. Gyorsabb sokkal! Böngésző, messenger, waze, google maps sokkal hamarabb betölt és nem is nagyon gondolkozik közben. Szerintem MIUI 8-hoz már kevés ez a telefon. Jó kis telefon ez, remélem még sokáig kiszolgál igazából minek vegyek újat? Majd, ha visszatér az örök vadászmezőkre akkor majd nézek egy újabb Xiaomi harcost! :D
Melyik dátumú rom volt az utolsó fejlesztői miui7? Jól rémlik, hogy a 6.5.26? Lehet, hogy visszatérek, már nem rémlik, hogy annyival gyorsabb lett volna, de stabilnak stabil volt arra emlékszem.
Redmi 9T - MIUI14 xiaomi.eu ROM stabil | Redmi 4X - MIUIHU 11
FuLL
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.04.28. 11:09
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Kepler-442b
Gender:

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#28

Hozzászólás Szerző: FuLL »

Én úgy tudom, hogy ez az utolsó(pontosan idézem a telefonból):

MIUI by xiaomi.eu 7.5 Stabil 7.5.1.0(KHCCNDE)

Fogalmam sincs, hogy mit jelentenek a betűk a verzió után. Az biztos, hogy jelentősen gyorsabb a MIUI 8-hoz képest ami rajta volt(MIUI 8.6.9.8). Bőven elég ez is nekem mindenre, annyival még tudsz gyorsítani, ha pl Facebook és Messengerből a Lite verziót teszed fel. Próbáld ki, hátha gyorsabb lesz. Ja és még az üzemidőben és érzek jelentőst javulást, valami nem volt oké azzal a verzióval.
FuLL
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.04.28. 11:09
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Kepler-442b
Gender:

Re: [ROM] Cyanogenmod 14.1 - Redmi 1S (Nougat) [nightly]

#29

Hozzászólás Szerző: FuLL »

Megkövetem magam, legalább is abban mi az utolsó verziószám. Érdekes, mert próbáltam keresni egy listát amiben le van írva kronológia sorrendben milyen MIUI 7-es verziók voltak, de nem találtam ilyet a neten. Egyébként a MIUI oldal szerint a - http://en.miui.com/forum-58-1.html - jobbra a Latest Versionnál MIUI 7.7.20 van. Érdekes, ha rákkantitok és a downloadshoz elnavigálok nincs ott az a verzió. Nem igazán értem a letöltési részét is, miért nincsen ott az összes? Gondolom lenne simán van rá tárhelyük, egy ekkora cégnek kellene lennie! :D Persze kis kereséssel megvan a link: http://en.miui.com/thread-702577-1-1.html Érdekes, nem értem ezeket a számokat. Itt már az van, hogy ez MIUI 8, de még 7-el kezdődik? Ebbe mi a logika? Akkor az enyém is 8-as? :D Bár azt kizártnak tartom, mert a skin teljesen MIUI 7-es kerestem róla képeket is.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 1S”