Xiaomi Roidmi

Tacsy
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.12.17. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 7 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Xiaomi Roidmi

#21

Hozzászólás Szerző: Tacsy »

Nekem elindul magától. Elő sem kell vennem a zsebemből a telefont, csak a rádiót kell bekapcsolni a kocsiban és szól a zene telefonról.
Xiaomi telefonom van, párosított eszközként hozzá van adva a Roidmi, fent van a gyári szoftver (Roidmi Driver 2.0.2), ebben be van állítva, hogy automatikusan induljon a gyári zenelejátszó. Ennyi és működik...


Redmi Note7 Pro, AmazfitBip, MiScale, MiKey, PistonBasic, RoidMi, Yeelight Color, Mi Multifunction Gateway, XiaoYi SmartCam, Mi Smart Power Plug, Temperature & Humidity Sensor, Door & Window Sensor, Mi Human Body Sensor, Mi Smart Wireless Switcher
norbika1122
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2014.11.28. 00:31
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: B.-A.-Z.-megye
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Roidmi

#22

Hozzászólás Szerző: norbika1122 »

Szintén így van beállítva roidmi 2.0.4 app miuihu heti telefon mi4 de amikor gyújtásról leveszem a kocsit szépen leáll a zene. Na most ami a roidmiban van hogy elinduljon magától hát azt nem csinálja! Mindíg felkell oldanom és play!
2014-től a hűség töretlen! RN 4G, Mi4, RN3 Pro, RN5 Pro, Poco M3, Mi8 Lite, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi9T Pro, Poco F2 Pro, Mi Pad 2, Mi Pad 4... x_x
Tacsy
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.12.17. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 7 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Xiaomi Roidmi

#23

Hozzászólás Szerző: Tacsy »

Szerintem ez valamilyen engedély beállítási probléma lesz...
Nézz szét, az Engedélyek menüben, a RoidmiDriver engedélyei között. Indítás háttérben, stb jól van-e beállítva. Zenelejátszó beállításai között szintén érdemes szétnézni.
Redmi Note7 Pro, AmazfitBip, MiScale, MiKey, PistonBasic, RoidMi, Yeelight Color, Mi Multifunction Gateway, XiaoYi SmartCam, Mi Smart Power Plug, Temperature & Humidity Sensor, Door & Window Sensor, Mi Human Body Sensor, Mi Smart Wireless Switcher
Avatar
slukk
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014.01.16. 11:52
10
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s
Tartózkodási hely: Tata

Medálok

Re: Xiaomi Roidmi

#24

Hozzászólás Szerző: slukk »

Megjött nekem is az 1 verzió. Astra G - be tökéletesen passzol. Kicsit lógott, így a befőttes gumi trükk nekem is működött.

Szuperül szól jól teszi a dolgát. Tapasztalat szerzés folyamatban.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
szenyo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.11.22. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Xiaomi Roidmi

#25

Hozzászólás Szerző: szenyo »

Üdv!

Letöltötte már valaki az új driver 2.0.7 verziót?
Megjelent benne a kötelező bejelentkezés és nálam nem enged be mi fiókkal, csak fczik.
Esetleg meg van valakinek az előző verzió apk-ba?

Zs.
Tacsy
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014.12.17. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 7 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Re: Xiaomi Roidmi

#26

Hozzászólás Szerző: Tacsy »

Nekem a 2.0.2-re azt mondja, hogy naprakész, nincs frissebb verzió.
Ha esetleg jó neked ez, akkor itt eléred:

Jelezd ha letöltötted, mert utána törlöm.
Redmi Note7 Pro, AmazfitBip, MiScale, MiKey, PistonBasic, RoidMi, Yeelight Color, Mi Multifunction Gateway, XiaoYi SmartCam, Mi Smart Power Plug, Temperature & Humidity Sensor, Door & Window Sensor, Mi Human Body Sensor, Mi Smart Wireless Switcher
szenyo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.11.22. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Xiaomi Roidmi

#27

Hozzászólás Szerző: szenyo »

Találtam 2.0.4-et a weben.
Törölheted köszönöm!
Csak bepánikoltam és elfelejtettem, hogy gugli a barátunk. :)
Azért érdekelne, hogy mi az istenért kell bejelentkezés egy fm transzmitter szoftverhez..
Nekem pl. nincs fb-m és mi fiókot is csak azért hoztam létre, hogy használni tudjam.. hehe
szenyo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.11.22. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Xiaomi Roidmi

#28

Hozzászólás Szerző: szenyo »

Igen ezzel már működik a login.. de minek kötelező login egy fm transzhoz????
Megtartom biztonságinak a 2.0.4-et!

Üdv
Zs.
vampywiz17
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2014.09.05. 14:36
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Xiaomi Roidmi

#29

Hozzászólás Szerző: vampywiz17 »

Nekem ma megjott a ROIDMI Smart Drive Edition 2S szepen teszi a dolgat, passzosan all a szivargyujtoban, nem lotyog, ilyesmi (Renault Thalia 2004-es, szoval akinek ilyen tipus van, az vehet batran :) ). Szepen szol, nyilvan nem CD min, de valahol a radio es a CD kozott van feluton. Volt nekem regen egy FM transmitterem, na ahhoz kepest 1000x jobb.

Ami fura, hogy kihangosito funkcio kozben a telefonos szoveg nagyon halk... pedig a zene az tokeletes hangereju, ill azt mondjak hogy engem is viszanylag erthetoen hallanak, pedig ugye a Thaliaban a sebvalto mellett van a szivargyujto ...

En a playbol raktam fel az appot, ezek szerint van annal ujabb is??

Amit hianyolok (bar nem tudom, hogy ez megoldhato-e egyaltalan) hogy atvihetne RDS-el a szamcimeket :D na az meg tok jo lenne....
kolbaszmen
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.11.08. 22:56
8
Telefonom: Xiaomi Mi5s
Tartózkodási hely: Halásztelek

Medálok

Re: Xiaomi Roidmi

#30

Hozzászólás Szerző: kolbaszmen »

A hangerőt a telefonon a beállítások, bluetooth menüben a párosított eszköz jobb szélén lehet állítgatni. pl. azt is, hogy csak a hang menjen át a telefon ne, vagy fordítva, vagy amit akarsz.
Más nekem Ford Transitban a kihangosítás nem volt túl egészséges, szerintem nagyon felszedi a rázkódás, illetve motorzaj rezgést, így engem nagyon gyatrán lehet hallani. Mint töltő, mint transmitter és kihangosító rendben van
Xiaomi Mi 5S 3/64 GB
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Roidmi”