Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

szendreitamas
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.08.03. 22:02
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: segítség kérés --- Redmi note 3 BL nyitás magyarítás

#51

Hozzászólás Szerző: szendreitamas »

vtamas87 » 2016.04.19. 22:19 írta:Igazából tényleg le van írva minden már elég szájbarágósan is, lehet össze kell bogaraszni kicsit, nekem sem volt az elején egyértelmű, de át láttam az egészet és így most már pofonegyszerű. Ha időm engedi, holnap megírom emailben az egészet.
Kérdés csak az, mennyit értesz a dolgokhoz. Pl recovery, flash tool, twrp stb. Arra gondolok mennyire szájbarágósan kell elmondani. Mert eltudom 3 mondatban is, meg fél oldalon keresztül is :)
Szia,Megjelenésekor vásároltam egy note 3 készüléket Kínából. Jelenleg a 77.0.11.0 verzió fut rajta (gyakorlatilag azóta,hogy vettem).
Nem igazán értek a BL nyitásához ,de kéne valami frissítés mert sokszor újraindul,kikapcsol a készülék.Állandóan Kínai reklámok jönnek,szóval már az idegeimre megy ez a verzió. Ennek ellenére szeretem ezt a telefont.Megkérnélek ha nem nagy teher írd le nekem mit,hogyan csináljak.Teljesen kezdő vagyok.Köszönöm!!


Avatar
pence30
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2016.03.04. 09:26
8
Telefonom: Xiaomi Mi A1
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#52

Hozzászólás Szerző: pence30 »

Hali!

Nagyon sok helyen le van írva itt a fórumon.
De amúgy felmész a en.miui.com/unlock oldalra, ahol Unlock Now gomb után bejelentkezel. Ha rendben van a MI accountod, akkor tudsz kérelmet igényelni a nyitásra.
Ha megvan a nyitás engedély, akkor letöltöd ugyanonnan az alkalmazást számítógépre, amivel tudod nyitni a BL-t.
Ha a nyitás is megtörtént, akkor letöltöd a MIUI HU fórumos kollégák szuperszónikus multitool alkalmazását, ahol fel tudod rakni a TWRP-t, letöltesz egy szimpatikus ROM-ot, amit aztán a TWRP-vel egy full wipe után feltudsz telepíteni.
Remélem nem hagytam ki semmit. Ezek a lépések nagyjából. Az ezeken belül történő lépések viszonylag egyértelműek, de azokról is van szép leírás.
szendreitamas
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.08.03. 22:02
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#53

Hozzászólás Szerző: szendreitamas »

pence30 írta:Hali!

Nagyon sok helyen le van írva itt a fórumon.
De amúgy felmész a en.miui.com/unlock oldalra, ahol Unlock Now gomb után bejelentkezel. Ha rendben van a MI accountod, akkor tudsz kérelmet igényelni a nyitásra.
Ha megvan a nyitás engedély, akkor letöltöd ugyanonnan az alkalmazást számítógépre, amivel tudod nyitni a BL-t.
Ha a nyitás is megtörtént, akkor letöltöd a MIUI HU fórumos kollégák szuperszónikus multitool alkalmazását, ahol fel tudod rakni a TWRP-t, letöltesz egy szimpatikus ROM-ot, amit aztán a TWRP-vel egy full wipe után feltudsz telepíteni.
Remélem nem hagytam ki semmit. Ezek a lépések nagyjából. Az ezeken belül történő lépések viszonylag egyértelműek, de azokról is van szép leírás.
Szia,Köszönöm szépen.A BL nyitási kérelmet már leadtam,fogadta a rendszer.Elméletileg 10 napon belül válaszolni fognak.Aztán a leírtak alapján megpróbálom.Köszi még egyszer.Szia
Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#54

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Azért azt tegyük hozzá, hogy ezen a webshopos romon nem fog menni a bootloadernyitás. Ahhoz először gyári romot kell feltenni.
iPhone 12 Pro
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 3”