SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

SanchoPanda
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.06.08. 18:21
8
Telefonom: Xiaomi Mi3

SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#1

Hozzászólás Szerző: SanchoPanda »

Sziasztok!

Tegnap sikeresen csináltam egy téglát a telefonból FASTBOOT-ban ragadt sehova nem megy belőle ha a bekapcsológombot nyomom ha a bekapcsoló gombot+hangerő föl/le semmire nem reagál valamint ha megpróbálom a Miflasht gépről ezt a hibaüzenetet kapom a felénél: Meghatározatlan hiba(0x80004005: FAILED (remote partiton table doesn't exist)) :/ Van valami mód megmenteni vagy búcsúzzak el tőle ? Ha van mód megmenteni könyörögve kérek bárkit írja le mit és hogyan csináljak :(


balintrobi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.03.26. 06:43
8
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#2

Hozzászólás Szerző: balintrobi »

Nincs nagy gáz. Én is így jártam!Tegyél fel a gépre egy MIflasht.Majd a fórumban keresd meg a 6.3.3. Fastboot-ot, és tedd fel,
Flash all opcióval igaz,hogy mindent töröl,de legalább újra használhatod a telót.Én csak 4 napot kínlodtam vele,de nekem Rajen segített.Hozzá már csak akkor érdemes fordulni,ha ki akarod vágni az ablakon telót.Üdv.:BR
SanchoPanda
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.06.08. 18:21
8
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#3

Hozzászólás Szerző: SanchoPanda »

Ó tesó! Hálám sírig fog üldözni! Van egy új telóm. Ezentúl megszólításod Istenkirály! ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
teljesen ki voltam akadva, már sírtam, mint egy kölyök. Szeretem ezt a telót,eddig egy se jött be ennyire.
SanchoPanda
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.06.08. 18:21
8
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#4

Hozzászólás Szerző: SanchoPanda »

ja és éppen mindenem jön vissza a felhőből! B-)
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#5

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

Sziasztok, segítsetek légyszives....tégla lett a telefonból, próbáltam a fent leírtakat, leszedtem a - cancro_images_V6.1.2.0.KXDCNBJ_4.4_cn - t. Elvileg ezt ajánlottátok...a MiFlash-t is...de akárhogy próbáltam, egy darabig teszi a dolgát, majd megáll a zöld töltő sáv. Mi-Recovery 2.0.1-ben is próbáltam Wipe-olni mindent, de 98% megáll minden....ha wipeolni akarok, ha ROM-ot akarok telepíteni, minden pontban 98%-nál áll meg. Szolnokon lakom, ha nem sikerülne, ki tudna nekem segíteni ? Szeretem a telefont, és kellene is minél hamarabb. Előre is köszönöm.
Avatar
Tomy
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2014.10.20. 18:59
9
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s
Tartózkodási hely: Debrecen
 megköszönte: 3 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#6

Hozzászólás Szerző: Tomy »

Először is rakj fel egy TWRP innen a legegyszerűbb http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=1385 online telepítést ajánlom mert abban van magyar nyelv is és uttána http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=2103 innen a magyar fastboot romot. Innen meg feltudod rakni a legújabb MIUIHU.http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.p ... &start=370. Minden részletesen le var írva. A Tudásbázis és a GY.I.K. olvasását is ajánlom. Sok sikert.
Mi2S--->MI3--->MI4--->MI MIX2S
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#7

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

Köszönöm szépen. Ha lenne egy kis időd,szájbarágósan ezt letudnád írni? Holnapután tudom csak megcsinálni,mert nem hoztam magammal a telefont. Remelem nem bonyolult annyira,és nem rontottam el teljesen a telefont.
Avatar
Tomy
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2014.10.20. 18:59
9
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s
Tartózkodási hely: Debrecen
 megköszönte: 3 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#8

Hozzászólás Szerző: Tomy »

Addig is míg nincs nálad a telefonod azt javaslom ha van időd olvasgass a fórumon hogy minél többet megtudjál, és utána állj neki az egésznek itt minden le van írva szájba rágósan ennél jobban én sem tudom leírni.
Mi2S--->MI3--->MI4--->MI MIX2S
SanchoPanda
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.06.08. 18:21
8
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#9

Hozzászólás Szerző: SanchoPanda »

Én is Szolnokon lakok ha nem sikerül semmi írj rám és összedugjuk buksinkat hátha sikerül megmenteni ;)
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#10

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

Holnap neki esünk mi is :) de ha esetleg nem sikerül,feltétlen írok. :) de remélem menni fog;) a fastboot ROM az csak arra kell, hogy a "sima" ROM-ot feltudjam rakni??:) olvasgattam elég sokat,de ez az 1 nem tiszta.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi3”