[ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

Egiiiii
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.11. 19:03
9
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#131

Hozzászólás Szerző: Egiiiii »

Sziasztok, segìtsègeteket szeretnèm kèrni ismèt. Az MI4em ma reggel azzal fogadott, hogy ki bekapcsol. Nem ejtettem le, nem törtènt vele semmi extrèm. MIUIHU software futott rajta règóta, ezt nem is bàntottam
Most viszont a boot animàcióig tölt be, majd ujraindul. I
Ki sem tudtam kapcsolni, recoverybe nem tudtam tenni, se fastbootba. Most màr le is merült, amikor ràdugom tõlteni, akkor elkezdi feltölteni magàt, majd egybõl probàl elindulni ès le is merül.. kicsit olyan mintha a bekapcsoló gomb ragadt volna be., de közben mdg mègse. Ötlete esetleg vkinek? Nagyon sok mindenem van rajta...


Avatar
TomiOhl
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2014.09.05. 22:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: Komárno

Medálok

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#132

Hozzászólás Szerző: TomiOhl »

Mondjuk a bekapcsoló gomb beragadás Mi4 típushiba, amint halottam. Biztos nem az?
Egiiiii
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.11. 19:03
9
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#133

Hozzászólás Szerző: Egiiiii »

Gomb nyomàsa ugyanolyan mint eddig, nem èrzem rajta hogy beragadt volna. De ha mégis ez, mi lehet a megoldàs?
t0nhal
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2015.02.02. 17:14
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#134

Hozzászólás Szerző: t0nhal »

Tedd töltőre, de közben nyomd a hang le+bekapcs gombot. Elvileg be kell lépjen recoverybe. Onnan lehet neki power offot nyomni. Hagyd tölteni, aztán wipe dalvik+cache. Ha sokáig nyomod a bekapcs gombot, akkor ki kell kapcsolnia a készüléknek. TWRP van rajta?
TH
Egiiiii
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.11. 19:03
9
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#135

Hozzászólás Szerző: Egiiiii »

TWRP igen. Sajnos ez sem működik, ha ràdugom töltőre akkor pirosan villog csak az indikàtkr led, gondolom fullra lemerítette magàt a ki-be kapcsolàssal. Egy egy pillanara mintha újra akarna indulni, kimerevedik a piros fèny, de aztàn ùjra villogni kezd. Mindeközben fekete kèpernyõ..:(
Egiiiii
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.11. 19:03
9
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#136

Hozzászólás Szerző: Egiiiii »

Hàt sikerült belèpnem a TWRPbe, ott nyomtam egy wipeot, újralôtte magàt a rendszer, de mikor elindult, kezdtem volna a beàllìtàsokat akkor újra kikapcsolt. Tuti a bekapcsoló gomb szivat..
t0nhal
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2015.02.02. 17:14
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [ROM] V7.3.2.0.MXDCNDD 6.0.1 Stabil

#137

Hozzászólás Szerző: t0nhal »

Szerintem, ha gomb hiba lenne, akkor a TWRPben is kikapcsolt volna. Próbáld TWRPben menteni a dolgaidat PC-re. MIUI, Android, DCIM könyvtárak szerintem elég, ha esetleg van más app könyvtár azt is mentsd. Ugyan így TWRPből vissza is lehet tenni. Ha van MIUIs backup, az is a MIUI könyvtárban lesz. Ezek után töröld a data-t (esetleg a systemet is, de akkor újra kell flashelni a romot). A belső sd-t se árt, lehet, hogy vmi program hülyét kapott. Az android és miui könyvtárat minimum nevezd át, de törölheted is.
TH
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4”