Zenelejatszo lefagy

hclaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.02.24. 18:03
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Zenelejatszo lefagy

#1

Hozzászólás Szerző: hclaci »

Sziasztok. Lassan fel eve vagyok egy redmi 1s tulajdonosa, es azota fennal egy olyan problema, hogyha zenet hallgatok, akkor random idokozonkent a lejatszo megall. A poweramp teljesen, megall az ido, barmit csinalhatok, az ikonok valtoznak, erzekelik hogy nyomkodom oket, meg szamot is tudok valtani, de nullara ugrik az ora, es meg se nyikkan. Az alap cm13 apollo lejatszoval megall, de az ido megy tovabb. Ezt csinalta alap miui rommal, cm12 vel, es most 13-al is. Eloszor azt hittem, hogy az sdkartya kaksi, lecsereltem. Utana azt, hogy a fajlok rosszak rajta vagy korrupt vagy valami, ezert letoroltem a zeneimet es teljesen uj fajlokat tettem ra, a telefon belso memoriajaba, es akkor is ugyanezt csinalta. Valamikor fel oraig semmi, valamikor 20 masodpercenkent. Force close a beallitasokbol neha segit, neha csak a reboot. Valaki tudja hogy mi lehet ez?


badon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.09.08. 19:11
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Zenelejatszo lefagy

#2

Hozzászólás Szerző: badon »

Nekem is ez volt, nagyon idegesített, aztán vettem hozzá egy stereo bluetooth fülest.
Azzal nem csinálta érdekes módon, fél évig használtam, de a napokban tönkrement.
Újra előkerült a vezetékes headset - tiszta ideg voltam, percenként kb 5-10 másodperc kimaradt X(
A megoldás az xda fórumon találtam: http://forum.xda-developers.com/redmi-1 ... x-t3390872
Azt tudni kell, hogy én kezdetektöl fogva CM romot használok 11-12-és most a 13, mindegyiknél megvolt a probléma.
Feltettem a Kernel Adiutor progit, ez egy tuning program, root jogot kér. Ott az MPDecison fülnél kivettem a pipát, majd a CPU fülnél bepipáltam az első két magot.
Teljesen laikus vagyok, de arra gondolok, hogy kikapcsolt képernyőnél(ha be volt kapcsolva a képernyő, sohasem csinálta), a gyári beállításokkal annyira takarékoskodott a CPU használattal, hogy az a zenelejátszás rovására ment. A progival csak azt értem el hogy minimum 2 mag mindig készenlétben legyen.
Nyugodtan javítsatok ha valami hülyeséget mondtam, vagy rosszul tudom a lényeg az, hogy eltűnt ez a bosszantó jelenség. És az akku lemerülési idejében sem vettem észre semmi változást az állandó használata mellett.
hclaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.02.24. 18:03
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Zenelejatszo lefagy

#3

Hozzászólás Szerző: hclaci »

Koszi, de ezen a koron mar en is tul vagyok. Mashogy csinaltam a kernelcseret, a procit is allitottam de ugyanaz. Nekem neha bekapcsolt kijelzovel is elojott.
csakalilák
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.06.24. 11:39
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 1

Re: Zenelejatszo lefagy

#4

Hozzászólás Szerző: csakalilák »

hclaci » 2016.02.28. 00:36 írta:Sziasztok. Lassan fel eve vagyok egy redmi 1s tulajdonosa, es azota fennal egy olyan problema, hogyha zenet hallgatok, akkor random idokozonkent a lejatszo megall. A poweramp teljesen, megall az ido, barmit csinalhatok, az ikonok valtoznak, erzekelik hogy nyomkodom oket, meg szamot is tudok valtani, de nullara ugrik az ora, es meg se nyikkan. Az alap cm13 apollo lejatszoval megall, de az ido megy tovabb. Ezt csinalta alap miui rommal, cm12 vel, es most 13-al is. Eloszor azt hittem, hogy az sdkartya kaksi, lecsereltem. Utana azt, hogy a fajlok rosszak rajta vagy korrupt vagy valami, ezert letoroltem a zeneimet es teljesen uj fajlokat tettem ra, a telefon belso memoriajaba, es akkor is ugyanezt csinalta. Valamikor fel oraig semmi, valamikor 20 masodpercenkent. Force close a beallitasokbol neha segit, neha csak a reboot. Valaki tudja hogy mi lehet ez?
Nálam hasnoló a helyzet a zenejátszóval.Próbáltam különféle fülessel,de ugyanúgy...süket lesz.maj pár másodperc után..ismét szól a zene.Érdekes módon a játszó nem áll le,,,??....csak nem hallom a zenét!Hamarosan beszerzek egy eredeti Xiaoemi fülest,kiváncsi leszek ezzel mi lesz. #:-s ..irok ide ha lesz eredmény...
hclaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.02.24. 18:03
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Zenelejatszo lefagy

#5

Hozzászólás Szerző: hclaci »

Eredeti Xiaomi fülest használok, azzal is ezt csinálja. Kezd annyira idegesíteni a dolog, hogy inkább eladom és váltok más brandre. Rengeteg jót hallottam a xiaomiról, ez az első ilyen márkájú telóm, és nagyon nagyon nagyot csalódtam.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Zenelejatszo lefagy

#6

Hozzászólás Szerző: rajen »

Arra gondoltál, hogy hibás a készüléked? Garancia van rajta, javíttasd meg, vagy cseréltesd ki! Mondjuk durván van itt a fórumon 8.000 készülék és ebből annyira elenyésző a hibás, hogy egyáltalán nem tartjuk számon. Hibás készülékbe belefuthatsz, Sony, Samsung, Apple márkáknál is és akkor mi lesz? Minden brandben csalódsz? (angol kifejezés magyar szövegben nem menő...) Egyszerűen le kell cserélni, ha nincs más megoldás. Ott a Redmi 2 Prime. Redmi 3 vagy teljesen mind egy melyik újabb Redmiről beszélünk, ha csak az olcsó típusokat nézzük. Ez nem jó hozzáállás!
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
hclaci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.02.24. 18:03
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Zenelejatszo lefagy

#7

Hozzászólás Szerző: hclaci »

Igazad van. Garanciába nem hinném, hogy visszaveszik, mert van 2 sarkánál egy kis külsérelmi nyom, és rámondhatják, hogy az okozza. De lehet hogy rosszul látom.
Én mint első tapasztalatot a branddel kapcsolatban írtam azt, hogy nagyot csalódtam. Ettől még nem gondolom rossznak a telefont, vagy a céget
csakalilák
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.06.24. 11:39
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 1

Re: Zenelejatszo lefagy

#8

Hozzászólás Szerző: csakalilák »

Sajnos.. a Xiaomi fülessel... is akadozik zene lejátszó... tehetetlen vagyok...
jani11
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.04.17. 21:33
9
Telefonom: Egyéb

Re: Zenelejatszo lefagy

#9

Hozzászólás Szerző: jani11 »

Tiltsátok le az automatikus profilválasztást /akkumulátor használat/! Nálam azóta nincs fagyás! :))
csakalilák
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.06.24. 11:39
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 1

Re: Zenelejatszo lefagy

#10

Hozzászólás Szerző: csakalilák »

rajen » 2016.07.07. 17:37 írta:Arra gondoltál, hogy hibás a készüléked? Garancia van rajta, javíttasd meg, vagy cseréltesd ki! Mondjuk durván van itt a fórumon 8.000 készülék és ebből annyira elenyésző a hibás, hogy egyáltalán nem tartjuk számon. Hibás készülékbe belefuthatsz, Sony, Samsung, Apple márkáknál is és akkor mi lesz? Minden brandben csalódsz? (angol kifejezés magyar szövegben nem menő...) Egyszerűen le kell cserélni, ha nincs más megoldás. Ott a Redmi 2 Prime. Redmi 3 vagy teljesen mind egy melyik újabb Redmiről beszélünk, ha csak az olcsó típusokat nézzük. Ez nem jó hozzáállás!
Szerintem ha a MIUI frissitené a zene lejátszót...talán rendbe jönne....??? :)
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 1S”