TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#1

Hozzászólás Szerző: vagyula »

TWRP 2.8.7.0 (angol)

javítva : érintőkijelző nem reagál az érintésre.

Telepítése:
Töltsd le a Flashify alkalmazást.

Töltsd le a TWRP Recoveryt.
Indítsd el a Flashifyt majd adj neki root jogot. (Biztonság>Engedélyek>Root jogosultságok>Flashify)
Indítsd el újra a Flashifyt> Recovery image>Choose file ,keresd meg a letöltött recovery.img fájlt.
Majd újraindításkor automatikusan a TWRP-be fog belépni.

Mi4C rom telepítése:
Töltsd le a romot a telefon gyökérkönyvtárába.

Lépj be a TWRP recoverybe (Updater>reboot to recovery mode, Frissítés app> újraindítás recovery módban)

Kép

Lépj be a wipe menübe.
Pipáld ki a képen látottakat (más romról való áttéréskor célszerű a wipe system is)
Kép

Telepíts a romot
Kép

Indíts újra a rendszert.
Kép


Köszönet érte : cofface


szabof1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.10.14. 11:31
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#2

Hozzászólás Szerző: szabof1 »

Na ez már tökéletes! Azonnal reagál az érintésre és sokkal szebb a felület is!
Nagyon köszönöm! :)


Egy apróság: Ha lezár a képernyő, akkor arra figyeljetek, hogy lassú mozdulattal húzzátok el jobbra. Én sokszor próbáltam gyorsan és nem reagált. Aztán rájöttem, hogy számít a sebesség a feloldásnál. :)
Spre83
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.11.07. 22:19
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#3

Hozzászólás Szerző: Spre83 »

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Az angol hivatalos forumról letöltöttem a legújabb stabil verziot, de most szeretném ezt a magyart feltenni. A kérdésem az lenne hogy pontosan hogyan is tudok belépni ebbe a TWRP Recovery modba? (az első képet nem tudom sehogy se elérni) A letöltés alatt található fájlt (recovery.img) is fel kell másolni a telora?
Előre is köszi a segítséget!
Spre83
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.11.07. 22:19
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#4

Hozzászólás Szerző: Spre83 »

Kicsit utána olvastam még, igy pontosítanám a kérdést. Hogyan tudom feltelepíteni a TWRP Recovery-t az új Mi4C-re? (hogy utána követni tudjam a leírtakat) (jelenleg az angol forumon lévő legújabb stabil rendszer van rajta(7.0.11.0) -> nincs google play csak mi store. Köszönöm a segítségetek előre is!
Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#5

Hozzászólás Szerző: vagyula »

Csináltam egy leírást a legegyszerűbb TWRP telepítéshez. (1.hsz)
Spre83
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.11.07. 22:19
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#6

Hozzászólás Szerző: Spre83 »

Az engedélyeknél nincs nálam olyan opcio h root (csak autostart és permission). Az autostartnal beállítottam a Flashyfy-t, de mikor ujra elinditom az az üzenet fogad h nincs root jogosultságom. :( Mit csinálok rosszul?
Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#7

Hozzászólás Szerző: vagyula »

Stabil romot tettél fel vagy az van gyárilag a telefonon.Tölts le egy hivatalos,fejlesztői romot,azt fel tudod rakni az az updaterből.Utána tudod engedélyezni a root jogokat.
Spre83
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.11.07. 22:19
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#8

Hozzászólás Szerző: Spre83 »

Sikerült elinditani a twrp módban. Utána az install-nál csak a 3. próbálkozásra ment végig az install (az első két próbálkozásnál kb 1 mp mulva kiirt egy erro üzenetet) Miután kiirta h install success, rányomtam h system reboot. És azóta kifagyott. Nem reagált semmire. Majd egy ideig nem nyultam hozzá-> fekete lett a képernyő. Mikor megpróbálom elindítani, kéri h swipe right to Unlock. Majd elhalványodik a felirat ha megcsinálom és ennyi. Hogyan tudnám újraindítani a telot? (remélm most már ez az utolsó lépés)
Spre83
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.11.07. 22:19
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#9

Hozzászólás Szerző: Spre83 »

Sikerült végül felraknom! :D Köszönöm nagyon a segítséget!!
szabof1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.10.14. 11:31
8
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: TWRP Recovery 2.8.7.0 Mi4C

#10

Hozzászólás Szerző: szabof1 »

szabof1 » Tegnap, 19:54 írta:Na ez már tökéletes! Azonnal reagál az érintésre és sokkal szebb a felület is!
Nagyon köszönöm! :)


Egy apróság: Ha lezár a képernyő, akkor arra figyeljetek, hogy lassú mozdulattal húzzátok el jobbra. Én sokszor próbáltam gyorsan és nem reagált. Aztán rájöttem, hogy számít a sebesség a feloldásnál. :)
Az új TWRP recovery telepítését megkönnyítendő egy korábbi verzió telepítőjében lecseréltem a recovery.img állományt valamint a telepítő .bat állományba magyarul is beírtam az üzeneteket.
Az így kapott PC-s telepítőt összetömörítettem és felmásoltam ide [link].
Kitömörítés után az "Install.txt"-ben találjátok a telepítés menetét. A telepítést a "Recovery.bat" állomány futtatásával lehet elindítani.
A telepítésről készítettem egy rövid blogbejegyzést is.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4c”