Frissítés óta lassú a wifi

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Válasz küldése
Andi11
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022.12.28. 18:46
1
Telefonom: Redmi 10

Frissítés óta lassú a wifi

#1

Hozzászólás Szerző: Andi11 »

A következő a problémám. Van egy új, két hónapos Redmi 10c telefonom, ami tökéletesen működött a legutóbbi rendszerfrissítésig. Azóta viszont az wifi sebességem jelentősen lelassult. Leginkább a játékokkal van gondom, rettenetesen lelassult némelyik, főleg a betöltésnél és bizonyos részek mentésénél. Letöltöttem egy sebességmérő programot, ami azt mutatja, hogy a feltöltési sebesség 200, a letöltési sebesség és a ping viszont nulla. Viszont ami érdekes, hogy anyukám telefonján is megnéztem a le- és feltöltési sebességeket ugyanazon a wifi hálózaton, ott tökéletes. Tehát nem a szolgáltatóval van a hiba. Ráadásul a munkahelyemen tökéletesen működnek az otthon lassú programok. Ott is kiváló a le- és feltöltési sebesség. Tehát úgy néz ki, hogy a hiba a telefonom és a wifi hálózat között lehet. Megnéztem már minden lehetséges beállítást, de nem lettem tőle okosabb. A wifi hálózatot is kihúzogattam, kikapcsoltam, semmi változás. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma, hogyan tudnám megszüntetni ezt a hibát? Köszönöm szépen előre is!


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28447
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 47 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Frissítés óta lassú a wifi

#2

Hozzászólás Szerző: rajen »

Szia! Néha valamiért, ne kérdezd, a WiFi csatornák kavarodása miatt a Xiaomi/Redmi telefonokon gyatra hálózatot produkálnak. Nézd meg a WiFi Analyzer appal, hogy a tiéd melyik csatornán megy, 2.4/5 GHz és a körülötted lévő routerek csatornái. A saját routeredben a csatornát állítsd olyan értékre, ahol a legkevesebb a többi router jele.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Andi11
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022.12.28. 18:46
1
Telefonom: Redmi 10

Re: Frissítés óta lassú a wifi

#3

Hozzászólás Szerző: Andi11 »

Ez utóbbit, a router átállítását hogyan tudom megtenni?
Andi11
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022.12.28. 18:46
1
Telefonom: Redmi 10

Re: Frissítés óta lassú a wifi

#4

Hozzászólás Szerző: Andi11 »

Közben megtaláltam, megcsináltam, de sajnos semmi változás nincs, ugyanolyan lassú.
Válasz küldése

Vissza: “Hibák”