[ROM] Windows 10

Avatar
hege21
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2014.01.14. 17:50
10
Telefonom: Xiaomi Mi6
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: [ROM] Windows 10

#41

Hozzászólás Szerző: hege21 »

Lényeg,hogy csak az MI4 LTE verzióson megy a Win10!


andrassygyula
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.12.09. 22:11
8
Telefonom: Egyéb

Re: [ROM] Windows 10

#42

Hozzászólás Szerző: andrassygyula »

Nos, skacok: ha esetleg valaki még mindig ki szeretné próbálni a Windowst, azoknak üzenem!
Nálam hűségesebb fogyasztója nincs a Microsoftnak, még a WP 7 ról nem frissülő WP8 at is megbocsájtottam és saját költségemen, extra bukással vettem wp8as telefont. Win10et is használni akartam a végsőkig, még azokban a napokban is amikor a Microsoft egyerüen nem ad választékot és van nagyon gagyi hardver és nagyon drága iphone6s kategoriája ami abszolút nem ér annyit, ráadásul értelmes ember nem vesz ennyiért telefont. Jött az isteni szikra, Xiaomi MI4 LTE!
Kiadták rá a WP10-et, miközben a cég saját bevallása szerint sem akar tovább a telefonos platformra koncentrálni, ez meg is látszik. Nem is nagyon erőltették a MI5re a Windowst. De mikor kezedben van egy xiaomi, és rendelkezésedre áll a miui...
Akkor elpattan a húr. Ráadásul a kedvenc nokiás ill. microsoftos alkalmazásaid jobban fut miuin mint WP-n... akkor már mindennek vége.
Magyarul, volt fent WP, de a fentebb említetteket tapasztaltam, mint az előző hozzászólásokban adtatok.
A MIUI egy rendkívül barátságos rendszer, ami erre a hardverre van kitalálva. Így viszont tökéletes, pedig hánytam az androidtól. A vagyula féle stabil Marsmallow MIUI7 tökéletesen működik a MI4 LTE-n és nem hibázik, legalábbis a fontos dolgokban mint a kommunikációs csatornák háttérben futása, fényképező, infra... és még sorolhatnám.
Srácok ha kezünkbe van ez a technika és van fejlesztett MIUIHU...senkinek nincs szüksége WP-re. Az androiddal meg kell békülni, de a MIUI egy csodás kompromisszum.

Az utolsó Microsoft hűbéres
ZolkoW
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.05.05. 22:35
8
Telefonom: Egyéb

Re: [ROM] Windows 10

#43

Hozzászólás Szerző: ZolkoW »

:))
én drukkoltam a WP-nek, de azt érzem, hogy ennyi idő alatt nagyobbat kellett volna lépniük, hogy vonzó alternatíva legyenek. valamit elszúrtak, elsősorban az alkalmazások körül... vagy nincsenek, vagy messze gyengébb minőségűek. mintha asztali gépen win7-ről visszatérnék 3.1-re.

írod, hogy "legalábbis"... miben van még hiba? legyen már egy kicsit több időm, és felteszem végre a 6-ost...
andrassygyula
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.12.09. 22:11
8
Telefonom: Egyéb

Re: [ROM] Windows 10

#44

Hozzászólás Szerző: andrassygyula »

nem itt van a helye de csendes üzemmód ugrált, valahogy nem sikerult neki az utasításokat végrehajtani. Temaknak, hangokkal folyamatosan a kinai témákat ea hangokat dobja, amibol olyan sok van h használhatatlanná valik ez a funkció. Ez lehet egyéni problema. A csendes üzemmód elméletileg a mai nappal javítás rá vele ült, most tesztelem. Ja es a sony beépített billentyűzet nagyon nem allt kézre es folyamatosan felre nyomtam. Elso dolgom volt egy normálisat letolteni.
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [ROM] Windows 10

#45

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Nem biztos, hogy Te nyomtad félre. Nálam is sokat hibázott a beépített Xperia bill. Letöltöttem a Play-ről a SwiftKey-t, az sokkal pontosabb.
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
Avatar
TomiOhl
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2014.09.05. 22:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: Komárno

Medálok

Re: [ROM] Windows 10

#46

Hozzászólás Szerző: TomiOhl »

Embere válogatja. Én akármilyen romot teszek fel, mindig az Xperia billentyűzetet használom. Swiftkey-en meg pontatlanabbul írtam.
t0nhal
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2015.02.02. 17:14
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: [ROM] Windows 10

#47

Hozzászólás Szerző: t0nhal »

Mennyire érdemes próbálkozni a win10el? Van értelme egyáltalán?
TH
andrassygyula
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.12.09. 22:11
8
Telefonom: Egyéb

Re: [ROM] Windows 10

#48

Hozzászólás Szerző: andrassygyula »

Sajnos nincs ertelme. A telefon funkcióinak nagy reszet nem tudja hasznosítani. Amig van miui addig legalabbis nem.
yaksi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.08.14. 18:19
7
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: [ROM] Windows 10

#49

Hozzászólás Szerző: yaksi »

Olyan gondom lenne, hogy feltettem a telefonra a Windows 10-et, frissült is az Anniversary Updae-re. Csakhogy nincs magyar nyeévem. A Languages menüpontban letöltöm a magyar nyelvet, de nem lehet beállítani a telefon nyelvének, csak a szótárra, és a régióra. Továbbra is az angol nyelv mellett van ott, hogy aktív a telefonra...
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4”