Hiba

Janosfi
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2015.07.22. 20:34
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Hiba

#91

Hozzászólás Szerző: Janosfi »

Kifutó készülék tulajok vagyunk.
Nem támogatott eszköz.
Stb, stb :)


Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: Pc Suite és frissítés gondok...

#92

Hozzászólás Szerző: dvs »

Raszti » 2016.03.02. 22:18 írta:Sziasztok!

Egy Single Sim-s Redmi Note 4G/LTE telefonom van, 4.4.4 Kitkat Androiddal és MIUI 7 by xiaomi.eu 6.1.28 Rom fut rajta.
Kb.: decemberben jött egy frissítés (mondjuk kicsit kételkedem hogy ez miatt), nem csatlakozott a Pc suite nevű Mi programhoz. Fájlkezelőben látom a telefont és tudok másolni, törölni vagy áthelyezni...
A másik Főőőő problémám hogy idáig ( 6.1.28 ) minden héten kisebb vagy nagyobb frissítés, automatikusan letöltődött, jelezte a telefon stb... mostanában viszont csak annyi ír hogy nincs frissítés.
Tud esetleg valaki segíteni ebben, mi lehet a baj, hogyan tudom orvosolni a problémát.

Előre is köszönöm az erőfeszítéseket.

:ympray: :ympray: :ympray:
Nekem Gucci -m van és nálam is azt írja hogy frissítés van: 6.1.28. Nekem még 5.12.3 van fent mert azóta csak szarabb lett.
Szerintem nem tettek fel az OTA szerverre frissebbet.

Ha neked Dior -od van akkor tölthetsz rá MIUIHU romot, vagy eu. romot is. Letöltöd, SD -re másolod, telepíted.
Minden info -t megtalálsz a fórumon.
Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: Hiba

#93

Hozzászólás Szerző: dvs »

csimprella9 » Ma, 16:12 írta:Hello!
Sikerült neked megoldani a problémát? Mert nekem most az óra átállítás óta ezt csinálja és már mindent megpróbáltam, de semmi.... Marhára idegesítő... :-s
Milyen teló milyen rommal és mit csinál (mit nem)??
Raszti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.23. 20:42
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: Hiba

#94

Hozzászólás Szerző: Raszti »

Sziasztok!
Nos a probléma nem oldódott meg... de ha "manuálisan" én magam frissítem mint ahogy írtátok is, úgy minden pöpec. :D
A laptoppal való kapcsolat probléma megoldódott. Bár magam sem tudom hogy hogyan, és mi okozta a problémát.
Most egy MIUIHU 6.3.3 Fejlesztői fut a telefonon, tiszta telepítéssel tettem fel. :D
Xanish
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.05.30. 17:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: Hiba

#95

Hozzászólás Szerző: Xanish »

Csak,nálam van kétszer az akkumlátor adatok? Semmi gomd,amúgy nincs vele mind a kettőt gond nélkül megnyitja csak hát minek az kétszer? Xd
csimprella9
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.04.05. 16:04
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Re: Hiba

#96

Hozzászólás Szerző: csimprella9 »

sziasztok!
Reggel frissítés vált elérhetőve, meg is történt, újrainduláskor addig jut el a telefonom, hogy a mi mi.com-ot kiírja a sárga körben, de tovább nem megy, ez már tart legalább 1,5 órája.... vajon miért nem kapcsol már be, ennyi idő sosem volt a frissítés. Kezdek már megint idegeskedni, mert 2 hete hoztam haza szervízből, mert akkor meg nem töltött..
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Hiba

#97

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Itt valami nem kerek a frissítések körül, több Redmi 1S tulaj is panaszkodik az OTA-ra. Van akinek a TWRP-s Factory Reset helyretette. Vagy a TWRP mentés mehet vissza.
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
roobee
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.12.10. 20:21
9
Telefonom: Poco F5 Pro
Tartózkodási hely: Solt
Gender:

Re: Hiba

#98

Hozzászólás Szerző: roobee »

Sziasztok, olyan dologban kérném a segítségeteket , hogy a facebook profilból nem szinkronizálja a névjegyeket a mi fiókkal, áprilisban lejött 1 ota frissítés és az haza vágta a telót ,miatt kellett csinálnom 1 tiszta telepítést és azóta nem szinkronizálja a fiókot szerver hibát ír ki , előtte működött minden rendben. MIUIHU 6.4.28. fejlesztői van fent.
nadas
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.12. 14:06
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note
Tartózkodási hely: Csongrád

MIUI 8 gps problèma

#99

Hozzászólás Szerző: nadas »

Sziasztok,
Mióta lecserèltem a Miui 7 romot 8-ra,azóta a gps nem talál műholdat.
Vártam,hogy majd az újabb frissítès megoldja a problèmát,de eddig semmi.
Valaki találkozott ezzel a hibával?
Esetleg megoldást tud rá?Fontos lenne,mert ezt a kèszülèket használtam navikènt.
köszönöm előre is a segítsèget.
Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: MIUI 8 gps problèma

#100

Hozzászólás Szerző: dvs »

Nekem is pont ez a probléma okozott gondot.
Amit találtam: Az igo nem talált műholdat, lehúzva az értesítési sávot ott a google play GPS felirat fogadott. (6.7.7. eu rom)
ekkor erőszakkal leállítottam a play-t és még az adatait is töröltem az alkalmazásoknál. Ekkor megjavult és lettek műholdak.
Ez frissítés után (6.8.18. eu) odáig fajult, hogy a google play kérés nélkül bekapcsolta GPS-t és ez már az akku fogyasztás listájában is látszott és merült is rendesen. Az ikon szerint nem volt bekapcsolva, a statisztika szerint (és a merülés szerint is) pedig igen. :-?
Most vissza tettem a 6.7.7. romot de gondolkodok az utolsó MIUI7 visszarakásán, akku, led, értesítési és egyéb gyengeségei vannak a 8-nak. Figyelni fogom a fórumot és akkor váltok 8-ra ha ezeket kijavították.
Tehát a hiba a google mindenáron megfigyelni akarása miatt átvette a GPS kezelését, így más alkalmazások nem férnek hozzá. :-bd
Szerk. Azóta próbálkoztam vele és miután eltávolítottam a google play frissítését nem birizgálja a GPS t. {6.7.7. Rom)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dvs 2016.08.25. 00:14-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 4G”