Működik- Nem működik.

szimat
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2014.07.17. 11:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Működik- Nem működik.

#1

Hozzászólás Szerző: szimat »

Gondoltam csinálok egy temat ahol le lehet írni hogy kinek milyen típusú keszulekkel működik, hogy mukodik, vagy sem a mifit.


szimat
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2014.07.17. 11:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Működik- Nem működik.

#2

Hozzászólás Szerző: szimat »

Mi4w-ok
Mi3w-0k
Samsung galaxy s4 (i9506) lollipop 5.0.1- nehezen csatlakozik eldobja a kapcsolatot majd nem csatlakozik vissza csak ujrainditas után
Sony Xperia e3- ok
Avatar
Betyarka
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.07.20. 09:44
9
Telefonom: Egyéb

Re: Működik- Nem működik.

#3

Hozzászólás Szerző: Betyarka »

Tegnap jött meg a drágasszággoomm.
Így szép este kerekedett ki belőle, majd éjfélig pityuszkáltam mert folyamatos vihar volt. Az új alkalmazások rá se szagolnak a THL T6S alatt a band ra.
1.1.162.218 ra szagol rá csak rendesen.
Volt, hogy csak rányomogattam 1.1.7*** verziót majd a legújabbat a végén magyart és működött. Este meg gondolt egyet és vége lett. Ismét a régi verziót tettem fel azzal megyen.
Tippet kérnék mindig uninstall legyen vagy nyugodtan tegyük rá a frissebbet.
Uninstall esetén legyen adatok törlése is?
Mik a bevált tippek magasabbra upgradeléskor.
Ja el is felejtettem mérgembe a babám s5 vel google play es verzióval felupdateltem a band ot.1.0.9.55 re. és utána nem ment a mi fit el. se s5 n se a thl t6s en.
Jelenleg 1.1.162.218 és 1.0.9.55 van.
Gondot okoz még mai tapasztalat a memória kezelés, ürítő alkalmazások azok egyből lecsapják a mi fit et és nincs kapcsolat stb.
Avatar
Betyarka
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.07.20. 09:44
9
Telefonom: Egyéb

Re: Működik- Nem működik.

#4

Hozzászólás Szerző: Betyarka »

Tegnap esti program band kalapálás.
Na összes fellelhető verziót feltettem a tweaked ből. A legujabbtól haladtam a régi felé. Érdekes egyik se fekszik neki csak az oldalon fellelhető legrégebbi. 1.1.162-218 ezzel egyből párosodik.
Kaptam egy tippet, erre rátelepítettem a magyar 1.4.452 verziót ami sikerült.
Ez a megoldás egyenlőre a thl t6s re. Értesítéses verzió meg egyáltalán nem sikerül. No de nekem ez is elég.
Hogy lehet, hogy csak a legócskább verzió megyen. Ha nem lenne akkor nuku nálam.
Végeredmény. 1.1.162-218 eng telepítve, upgradelve 1.4.452 magyarral.
band firmware 1.0.9.55 .
Eddig ennyi.
Avatar
tavaszilevente
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.11.14. 08:17
9
Telefonom: Xiaomi Mi4
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Működik- Nem működik.

#5

Hozzászólás Szerző: tavaszilevente »

Szerintem inkább a háttérben dolgozó szerverrel van mostanában több probléma. Többször lehal a kapcsolat, adatok törlése után nem tudok bejelentkezni, aztán egyszer csak sikerül...
Néha hibátlanul megy sokáig, néha semennyire.

Tegnap este töltés után a Band teljesen összezuhant, semmire nem reagált, telefon nem ismerte, majd amikor elindult, azt állította semmit sem töltöttem rajta. Megoldás: újra töltőre dugtam és láss csodát, azóta simán megy...
kovagoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.04.02. 18:19
8
Telefonom: Lenovo S820

Re: Működik- Nem működik.

#6

Hozzászólás Szerző: kovagoe »

Már mindent kipróbáltam (Lenovo A536). Töltöttem le innen mind a két szoftvert , áruházból angol nyelvűt. Előzőek előtte eltávolítva. Fiók létrehozva. A párosítás nem sikerült egyetlen egyszer sem. Hét végén kipróbáltuk másik telefonnal, tökéletesen működik. Ma reggel vettem észre, hogy kb. 20 percenként rezeg hármat vagy négyet a kütyü, de nem villognak a ledek. Vírus írtót kikapcsoltam. Valakinek van még ötlete?
Avatar
janosstoll
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.04.17. 13:36
8
Telefonom: Xiaomi Mi5s

Re: Működik- Nem működik.

#7

Hozzászólás Szerző: janosstoll »

Huawei y550-nel tökéletesen működik minden!
Avatar
Djibouti
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2014.08.22. 07:27
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Gender:

Re: Működik- Nem működik.

#8

Hozzászólás Szerző: Djibouti »

Samsung s6 on lollipop 5.02 hol lehet beállítani az alkalmazás értesítést?
anitanoemi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.04.23. 09:49
8
Telefonom: Samsung S3
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Működik- Nem működik.

#9

Hozzászólás Szerző: anitanoemi »

Sziasztok!

Samsung Galaxy S3-ason fut a MiBand, viszont ismeretlen okból kb. 35-40 nap után nem mér a szenzorom. Nem is ez az érdekes, mert a forgalmazó átlag 4-6 hét alatt majd kicseréli, az app nyugtalanít nagyon. A magyar verzióból a "Mi Fit 1.4.113+Értesítések" app van fent. (Egyébként klasszul ébreszt,és az appoknál is rezeg, bejövő hívásnál is rendben minden)

Az alvásfigyelés résznél az újratelepítés óta azt írja az app, hogy "nincs aktiválva", és egyszerűen nem mér.

Érdekes hibajelenség még, hogy lépést számlál, de a nappali statot sem gyűjti, ott is 0 minden akár az alvásfigyelésnél.

Valaki tapasztalt hasonlót?
Tudtok valami megoldást az alvásfigyelésnél az "aktiválásra"? :(
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Működik- Nem működik.

#10

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Van egy olyan gond, hogy Iphone-ra kijött egy újabb mifit és azóta se kép se hang. Nem képes csatlakozni bluetooth-on keresztül. Több usertől is halottam óbégatást ezzel kapcsolatban. Tud esetleg valaki bővebb infót ?
Az appstore kommentek csak bulshit bér kommentelőktől van. És kb. 3db hozzászólás látható, holott több user is panaszkodik, hogy a legutóbbi frissítés óta használhatatlanná vált a cucc 8(

thx!
zacci
Válasz küldése

Vissza: “Mi Fit (MiBand)”