Kiegészítők

Avatar
Hitman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.02.16. 21:28
10
Telefonom: Xiaomi Mi8 Pro
Tartózkodási hely: Mohács
Gender:

Medálok

Re: Kiegészítők

#21

Hozzászólás Szerző: Hitman »

Ha mást is érdekel, inkább innen rendeljen. Gyártó honlapja.
http://www.nillkin-case.com/index.php?r ... ory_id=182


Keep calm and practice Aikido
petrson
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2014.02.11. 19:59
10
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Kiegészítők

#22

Hozzászólás Szerző: petrson »

Hitman » 2015.05.02. 10:02 írta:Megjött az ebay-ről rendelt NILLKIN tempered glass fóliám.Hát kéremszépen a doboza az egyetlen dolog amit igen jó minőségben hamisítottak. :)) A beltartalma már nem sikerült ilyen jól, annál is inkább mert már eleve törött volt a fólia.
Utána keresgéltem, és a Nillkin oldalán a hologramos matricán, lekaparható réteg alatt lévő számot le lehet ellenőrizni. Ez a szám 4*4 digit míg a hamison 4*5. [-x Már bukó. Szóval vigyázni, ebay-ről ezt ne! Paypal-nek jeleztem, zseton vissza, és majd a Nillkin is kap egy emilt az ebay-es link-el.
Most nézem csak, hogy ibuygou-n is van. Gondolom ott ez is eredeti, ha már a telefonok is azok. :-?
Megérkezett nekem is a Nillkin glass. A kód nálam is 4x5 szám, akkor ezek szerint ez is hamis X(
Én innen rendeltem. Hogy megy ez, mi a teendő ilyenkor, kinek kell először írnom, hogy visszakapjam a pénzt?
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kiegészítők

#23

Hozzászólás Szerző: rajen »

Srácok! Nem védeni akarom az eladót, de azt megnéztétek, hogy leírja a csomagolásra vonatkozó figyelmeztetést? Ő a gyártótól kapja az üveget, nem kiskereskedelmi csomagolásban, ergo nem fog passzolni semmilyen kód. Kérdezzetek rá, mielőtt nekiálltok követelőzni! Higgyétek el, többet el lehet érni szép szóval, a kínai mentalitás nem nagyon tűri a hibázást. (191 vásárlás utáni tapasztalat)
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
petrson
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2014.02.11. 19:59
10
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Kiegészítők

#24

Hozzászólás Szerző: petrson »

Közvetlenül az eladónál kérdeztem erre rá, most várom a választ.
Egyébként mennyire kell rugalmasnak lennie egy ilyen edzett üvegnek? Az egész tűnik inkább valami plasztiknak, mint üvegnek... Nekem csak az egyik oldalán (nyilván a ragasztóson) van védőfólia ráragasztva, nem mindkét oldalán kellene lennie? A normál fóliákon is két oldalon van védő cucc, amit felrakáskor kell eltávolítani.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kiegészítők

#25

Hozzászólás Szerző: rajen »

Üvegen 1 védőfólia van, a ragasztós felületen, a másikat nem kell védeni, elméletileg karcolhatatlan!
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
Hitman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.02.16. 21:28
10
Telefonom: Xiaomi Mi8 Pro
Tartózkodási hely: Mohács
Gender:

Medálok

Re: Kiegészítők

#26

Hozzászólás Szerző: Hitman »

petrson » Ma, 10:02 írta:
Hitman » 2015.05.02. 10:02 írta:Megjött az ebay-ről rendelt NILLKIN tempered glass fóliám.Hát kéremszépen a doboza az egyetlen dolog amit igen jó minőségben hamisítottak. :)) A beltartalma már nem sikerült ilyen jól, annál is inkább mert már eleve törött volt a fólia.
Utána keresgéltem, és a Nillkin oldalán a hologramos matricán, lekaparható réteg alatt lévő számot le lehet ellenőrizni. Ez a szám 4*4 digit míg a hamison 4*5. [-x Már bukó. Szóval vigyázni, ebay-ről ezt ne! Paypal-nek jeleztem, zseton vissza, és majd a Nillkin is kap egy emilt az ebay-es link-el.
Most nézem csak, hogy ibuygou-n is van. Gondolom ott ez is eredeti, ha már a telefonok is azok. :-?
Megérkezett nekem is a Nillkin glass. A kód nálam is 4x5 szám, akkor ezek szerint ez is hamis X(
Én innen rendeltem. Hogy megy ez, mi a teendő ilyenkor, kinek kell először írnom, hogy visszakapjam a pénzt?
Közben még keresgéltem, és tévedtem először! Két fajta hologrammal dolgoznak, és az egyiken 5 szám van. Szóval eredeti lehet a tiéd is. Max én fogtam ki egy gyári selejtet.
Keep calm and practice Aikido
petrson
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2014.02.11. 19:59
10
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Kiegészítők

#27

Hozzászólás Szerző: petrson »

Ok, én most egy fóliát tettem fel, ezt.
Nem olcsó így, hogy csak egy darabot adnak, de jónak tűnik egyelőre. Ezt az üveg protectort szerintem megtartom későbbre, egy jó dolog volt a csomagban, van hozzá kamera lencse védő fólia, azt fel is pattintottam :)
Avatar
Hitman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2014.02.16. 21:28
10
Telefonom: Xiaomi Mi8 Pro
Tartózkodási hely: Mohács
Gender:

Medálok

Re: Kiegészítők

#28

Hozzászólás Szerző: Hitman »

Megérkezett a Rock smart UI tokom. Nagyon tuti cucc eddig! Tudja amit ígérnek, ajánlom mindenkinek!
Keep calm and practice Aikido
leveeg
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.07.30. 14:17
9
Telefonom: Xiaomi Mi4
Tartózkodási hely: Bakonyszentlászló

Medálok

Re: Kiegészítők

#29

Hozzászólás Szerző: leveeg »

Ilyen lekerekített élű edzett üveg engem is érdekelne. Ne tartsa magában ha tud valaki! :)
tomhun1979
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.06.08. 16:06
8
Telefonom: Egyéb

Re: Kiegészítők

#30

Hozzászólás Szerző: tomhun1979 »

A speesshopos fóliában-fóliához tényleg van kameralencse védő is? Amúgy sima fólia vagy valami strapabíróbb ha már nem üveg? Előre is köszi a választ!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4”