[SEGÍTSÉG] Bootloop problem - adatvesztés nélkül [MEGOLDVA]

Válasz küldése
MIUjság
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.07.11. 04:14
7
Telefonom: Redmi 2

[SEGÍTSÉG] Bootloop problem - adatvesztés nélkül [MEGOLDVA]

#1

Hozzászólás Szerző: MIUjság »

Sziasztok!

A címben említett esethez és egyben feladványhoz lenne szükségem egy kis segítségre.
Az lenne a kérdés, hogy mit csináljak ahhoz, hogy le tudjam menteni az adatokat a telefonról?
Az eszköz egy Redmi 2 Pro gyári állapotban, 1 éves, soha semmi baja nem volt, egyszer előjött ez a dolog.
Nem bootol be, csak az MI logó látható.

Neten csak ilyen "fastboot flash/wipe/hard reset, stb.." opciókat láttam, amik mindent letörölnek a telefonról (elvileg)
ahogy olvastam. Ezzel semmi gond nem lenne, csak előbb az adatokat le szeretném menteni.
Vagy olyan romot lehet rárakni így valahogy, amivel azok nem törlődnek?

A recovery menü és egy másik menü bejön a hangerő+bekapcsolás gombok nyomására.
Ezekről csatolok képet
[thumbnail=center]http://kepfeltoltes.hu/160711/129413946 ... es.hu_.jpg[/thumbnail]
[thumbnail=center]http://kepfeltoltes.hu/160711/888099386 ... es.hu_.jpg[/thumbnail]

A feladat helyes megoldójának lehet küldök ajándékot, mert elég fontos dolgok vannak a készüléken.

Előre is köszi!

Üdv:

MIUjság
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MIUjság 2016.08.26. 19:12-kor.


Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: [SEGÍTSÉG] Bootloop problem megoldása - adatvesztés nélk

#2

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Szia. Multitoolal raknek ra twrp-t, abban van lehetoseg mtp-ben valo csatolashoz. Igy kepek, dokumentumok lementhetok. Vagy ugyanugy tolsz ra egy olyan romot, multi, hu, amilyen volt, es igy lehet bebootol a telefon. Lehet nekiall FC-ni, de ugyanugy gepre dugva tudsz menteni

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
MIUjság
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.07.11. 04:14
7
Telefonom: Redmi 2

Re: [SEGÍTSÉG] Bootloop problem megoldása - adatvesztés nélk

#3

Hozzászólás Szerző: MIUjság »

Szia/Sziasztok!

Köszi szépen, megoldódott a probléma, a feladvány. Közben más fórumban is segítettek.
Jó, hogy vannak ezek a közösségek. Eddig teljesen kívülálló voltam a témával kapcsolatban, még a szavak jelentésével
sem voltam tisztába (twrp, md5, recovery, multitool, mtp, fc, abd), nemhogy az egész folyamat működésével.

Ha lesz időm, lehet fogok írni egy fogalomtárat, és egy felhasználói útmutatót ehhez, mert elágazások is voltak a folyamatba, és nem minden úgy alakult elsőre, ahogy többen írták akár. Bár nem tudom van -e ilyen.

A "jutalmat" egy másik személy kapja majd, akivel egy másik fórumban gyorsan és interaktívan tudtunk haladni.
De itt szavakban írnám, hogy köszi még egyszer a segítséget!

Üdv:
MIUjság
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 2”