Beszerzes-Tapasztalatok

Válasz küldése
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#101

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

Pannon mobilnetet viszi szerintem , a frekiket nézd meg nem mindegy, a redmin note 3 ami nekem van a pannonos rendszeren kitűnő, ha a tied megnézed a leírásában és ua a freki akkor jó. Árban is jó.


Nincs új a nap alatt
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#102

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

4 hétre megjött, természetesen nem a magyar verzió. A bl nyitás magyarítás se megy azóta se. A telefon amúgy kitűnő, szerviz , stb 0-a. Kár, hogy 0-a a support még a kommunikációs szoftverük a mipcsouite se megy csak fele funkció. Érdekes cég. A telo áfa béfa nélkül jön mert eus a webáruház csak győzd kivárni a fossale oldalt, de ha van eus raktárban akkor ok ami nincs azt meg ne rendeld.
Nincs új a nap alatt
Avatar
homann75
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.07.20. 23:50
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#103

Hozzászólás Szerző: homann75 »

Sziasztok!

Redmi 1s készülékem szeretném leváltani egy Redmi 2 Pro készülékre. Honnan érdemes most rendelni, hogy a jövő héten megkapjam.
Xiaomiforsale oldalon "on the way" felirat olvasható.
A miuihu partnerségi program az hogyan működik?
Ajánlanátok a váltást erre a készülékre?

Üdv.
Xiaomi Redmi Note 7 (4/64) - Rom: MIUI V10 Global Stabil - Kernel: Eredeti - Recovery: Eredeti + Amazfit Bip
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#104

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

Szia a xiaomifossale oldalról olvasd el a facebookos bejegyzéseket. EGY két hónap vagy semmi...rengeteg panasz. Nekem 4 hétre jött meg és nem tudom nyitni sem... stb, nem válaszolnak le se sz....nak. Link banda.Ami van raktáron nekik csak abból szabad rendelni .Egy győri barátom magyarítva 1 év garral vett redmi note 3 -at, itthon , itt ebben a fórumban találta , nézz utána, korrekt volt a srác. Amúgy a kézülékház stabilabb én a note 3-as redmit venném nem a 2-est a helyedben. Angolul használom, a telefon jó az akkuja baromi jó.pl https://www.xiaomiforsale.com/en/phones ... o-216.html
itt irja in stock ez van ezt szabad , ez is van nekik https://www.xiaomiforsale.com/en/phones ... 3-332.html

ez is van https://www.xiaomiforsale.com/en/phones ... o-332.html
ahol ott van in stock, az van a többi az majd jön nekik és arra ugyan várhatsz ...
Nincs új a nap alatt
Avatar
Toportyan
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1803
Csatlakozott: 2015.04.28. 21:34
8
Telefonom: Redmi Note 11 NFC
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Medálok

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#105

Hozzászólás Szerző: Toportyan »

homann75 » Tegnap, 21:24 írta: Honnan érdemes most rendelni, hogy a jövő héten megkapjam.
Ha vállalod a vámot (áfát), akkor Spemallról érdemes, DHL-lel, akkor itt van egy hét alatt.
Ha van inkább 1-2 heted, akkor EU Express szállítással biztos, hogy nincs vámolás. SF-Airmail küldemények kezdenek fennakadni, de nem minden esetben, minden esetre a 27 százalék áfát megéri félretenni.
Redmi 1s (elhalálozott) MIUI8 6.9.15. MIUIHU / Redmi 3 Pro MIUI9 8.3.22. MIUIHU
Redmi 3 beüzemelés, első lépések ROM csere, GAPPS, BL nyitás, TWRP, MULTI ROM, saját tollból
Avatar
homann75
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.07.20. 23:50
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#106

Hozzászólás Szerző: homann75 »

Köszönöm a válaszokat. :)
Úgy döntöttem, hogy nem sietek a vásárlással és inkább választok "nagyobb" készüléket vagy egy másik márkát, mert a 4G hàlózati gond minden xiaomi készüléknél fennáll.

Üdv.
Xiaomi Redmi Note 7 (4/64) - Rom: MIUI V10 Global Stabil - Kernel: Eredeti - Recovery: Eredeti + Amazfit Bip
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 2”