Miflash hiba

Válasz küldése
Avatar
eric73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2014.04.10. 18:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Miflash hiba

#1

Hozzászólás Szerző: eric73 »

Segítséget szeretnék kérni .Miflash-el telepítettem az 5.4.23 romot.Azóta semmilyen más romot nem tudok miflash-el feltenni.Ezt telepíti de mást nem .A miflash ezt írja:FAILED (remote: partition table doesn't exist).Olyan mintha ez a rom az egész partíciós táblát felülírta volna.Az a furcsa hogy csak ez települ fel más nem.Aki tud kérem segítsen.Próbáltam segítséget kérni az angol fórumon csak hát nem vagyok jó angolos.Kösz.


Avatar
eric73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2014.04.10. 18:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miflash hiba

#2

Hozzászólás Szerző: eric73 »

Köszönöm mindenkinek a segítséget.Sikeült UNBRICK-elni Digojr kolléga leirásával,most már megint régi a telóm .Köszönöm még egyszer is :D
wpferi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.03.17. 14:34
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miflash hiba

#3

Hozzászólás Szerző: wpferi »

Hello,

hogy csináltad? ill. merre van a leírás. Úgy tűnik, hasonló problémám van
Avatar
eric73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2014.04.10. 18:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miflash hiba

#4

Hozzászólás Szerző: eric73 »

Most már nem kell "kínlódni" a visszaállítással.Csupán letöltesz egy 4.4.4-es vagy egy 4.1-es fastboot romot.(Én 4.1-et javaslok).Majd a miflashben mikor tallózod be a fájlokat akkor a flash all.bat fájlt kicseréled erre.És megint fel lesz osztva a partíciód így visszatérhetsz a 4.4.4.-re.Ezután ismét romolhatsz.Én még annyit javaslok hogy amikor a módosított flash all.bat fájllal végig ment a miflash utánna csináld meg még egyszer amit letöltöttél fastboot rommal a saját miflas.bat fájlával a miflasht.Minden adat törlődik!!Ez a leírás :D
wpferi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.03.17. 14:34
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miflash hiba

#5

Hozzászólás Szerző: wpferi »

eric73 » 2015.05.02. 08:52 írta:Köszönöm mindenkinek a segítséget.Sikeült UNBRICK-elni Digojr kolléga leirásával,most már megint régi a telóm .Köszönöm még egyszer is :D
Hello, írd le lsz hogy csináltad, vagy hol találom a Digorj leírását, mert úgy tűnik, én is ebben a cipőben járok. köszi előre is
Avatar
eric73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2014.04.10. 18:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miflash hiba

#6

Hozzászólás Szerző: eric73 »

Szia. Épp az előtted lévő kommentben írtam le a megoldást .Ez sokkal egyszerűbb mint a Digojr féle amit egyébként a tudásbázisban találsz. De itt van http://miuiandroid.hu/forum/kb/viewarticle.php?a=7

Sent from my Xiaomi Mi2S
pimpology
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.07.17. 16:28
8
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miflash hiba

#7

Hozzászólás Szerző: pimpology »

Szia.
A leírtak alapján csináltam és már mindent megpróbáltam, a fájlt is kicseréltem de nekem nem osztotta fel így sem a partíciókat. (a letöltött fájl-lal felülirtam a fastboot-os romot)
Tudsz segíteni?
petter
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.01.14. 20:02
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miflash hiba

#8

Hozzászólás Szerző: petter »

Szia, nekem is ugyanez a gondom, de nem sikerül megoldani. Neked sikerült végül? ( én is felülírtam a flash all.bat fájlt, de ne oldotta meg a problémát)
Avatar
eric73
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2014.04.10. 18:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miflash hiba

#9

Hozzászólás Szerző: eric73 »

http://en.miui.com/thread-14641-1-1.html JLB romot javaslom.Nekem most is sikerült.Egyébként a friss fastboot romok már egyesítik a partíciókat,sőt a legújabb fastboot romoknál már csak egy system partíció van. Így lesz egy, 1gb-os partíció. Próbáld meg hogy akksi ki-be.Majd flash a módosított bat.fáljal. Miért nem jó az egyesített partíció?
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi2S”