Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
-
Fulee
- MIUI őrült

- Hozzászólások: 2567
- Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
- 10
- Telefonom: Redmi Note 10 Pro
- megköszönte: 11 alkalommal
- megköszönték: 13 alkalommal
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
EU ba szánt ROMra (GDPR) nem találsz működő xiaomi által készített Messages és dialer and contacts appot
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!
MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!
MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
- Milestone2
- Morgó Medve - Óvóbácsi

- Hozzászólások: 13912
- Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
- 11
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
- megköszönte: 1 alkalommal
- megköszönték: 25 alkalommal
- Gender:
- Kapcsolat:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Ezért nem értem miért az EEA rendszert erőlteted?
TW vagy ID tud magyarul. Gyári. Szerintem próbáld ki.
Tapatalkkal küldve az én EVR-N29 eszközömről
TW vagy ID tud magyarul. Gyári. Szerintem próbáld ki.
Tapatalkkal küldve az én EVR-N29 eszközömről
BL-nyitás: https://helloxiaomi.hu/xiaomi-hyperos-b ... s-lepesei/
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
-
Fulee
- MIUI őrült

- Hozzászólások: 2567
- Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
- 10
- Telefonom: Redmi Note 10 Pro
- megköszönte: 11 alkalommal
- megköszönték: 13 alkalommal
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Ha jól sejtem akkor hibázott néha a fizetés, de ahhoz meg a xiaomi.eu-s fiúk adnak ki egy letölthető és telepíthető javítást szinte minden héten ahogy a google is "javít" a fizetési környezeten
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!
MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!
MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
- tiszag81
- MIUI rajongó

- Hozzászólások: 274
- Csatlakozott: 2016.01.08. 19:55
- 10
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Budapest
- megköszönte: 2 alkalommal
- Gender:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Sziasztok Srácok!
Valami van a telommal... Ma délután kikapcsolt youtub lejátszás közben - pár perccel előtte néztem rá a kijelzőre, akkor még 44 %-on volt az aku.. Visszakapcsolani nem tudtam, mert az üres aksi logó jelent meg mjad sötét volt a kijelző... Rádugtam töltőre feltűnően sokáig csak az MI logót lehetett csak látni, lehúztam és vissza dugtam a töltőt többször, mire megjelent az aku logo 1%-ot mutatva... Akkor megnyugodta, na majd feltölt... Fel is töltött kb 3-4 órája.. De azóta is 100%-ot mutatott a kijelzőn... Nah gondoltam valami leakadt, újra indítottam pár perce... Ekkor már csak 2%-ot mutatott a teló....
Találkoztatok már ilyennel? Mi a manci ez? K-ra kell a teló most nem szarhat be!
Előre is köszi a segítséget!
Valami van a telommal... Ma délután kikapcsolt youtub lejátszás közben - pár perccel előtte néztem rá a kijelzőre, akkor még 44 %-on volt az aku.. Visszakapcsolani nem tudtam, mert az üres aksi logó jelent meg mjad sötét volt a kijelző... Rádugtam töltőre feltűnően sokáig csak az MI logót lehetett csak látni, lehúztam és vissza dugtam a töltőt többször, mire megjelent az aku logo 1%-ot mutatva... Akkor megnyugodta, na majd feltölt... Fel is töltött kb 3-4 órája.. De azóta is 100%-ot mutatott a kijelzőn... Nah gondoltam valami leakadt, újra indítottam pár perce... Ekkor már csak 2%-ot mutatott a teló....
Találkoztatok már ilyennel? Mi a manci ez? K-ra kell a teló most nem szarhat be!
Előre is köszi a segítséget!
Xiaomi Mi 11
HyperOS 2.0.1.0
HyperOS 2.0.1.0
- Milestone2
- Morgó Medve - Óvóbácsi

- Hozzászólások: 13912
- Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
- 11
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
- megköszönte: 1 alkalommal
- megköszönték: 25 alkalommal
- Gender:
- Kapcsolat:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Nálam az akkuhalált jelezte ez a fenomenon...
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
BL-nyitás: https://helloxiaomi.hu/xiaomi-hyperos-b ... s-lepesei/
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
- tiszag81
- MIUI rajongó

- Hozzászólások: 274
- Csatlakozott: 2016.01.08. 19:55
- 10
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Budapest
- megköszönte: 2 alkalommal
- Gender:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Szuper... Valószínű... Kikapcsoltam úgy, hogy töltőn van és újra 1%-on az aku.... 
Egyik napról a másikra meghal benne az aku?
Délelőtt leejtettem, de kb 20 cm-t esett, gondolom nem attól...
Tudtad cserélni, vagy cseréltetni?
Egyik napról a másikra meghal benne az aku?
Délelőtt leejtettem, de kb 20 cm-t esett, gondolom nem attól...
Tudtad cserélni, vagy cseréltetni?
Xiaomi Mi 11
HyperOS 2.0.1.0
HyperOS 2.0.1.0
- Milestone2
- Morgó Medve - Óvóbácsi

- Hozzászólások: 13912
- Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
- 11
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
- megköszönte: 1 alkalommal
- megköszönték: 25 alkalommal
- Gender:
- Kapcsolat:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
[mention]acaca68[/mention] kollégát keresd fel
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
BL-nyitás: https://helloxiaomi.hu/xiaomi-hyperos-b ... s-lepesei/
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
- tiszag81
- MIUI rajongó

- Hozzászólások: 274
- Csatlakozott: 2016.01.08. 19:55
- 10
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Budapest
- megköszönte: 2 alkalommal
- Gender:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Köszi szépen, írtam neki!
Azóta megy a teló, de eléggé bizar, hogy nem tudom hol tart az aku...
Azóta megy a teló, de eléggé bizar, hogy nem tudom hol tart az aku...
Xiaomi Mi 11
HyperOS 2.0.1.0
HyperOS 2.0.1.0
- tiszag81
- MIUI rajongó

- Hozzászólások: 274
- Csatlakozott: 2016.01.08. 19:55
- 10
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Budapest
- megköszönte: 2 alkalommal
- Gender:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
Sziasztok!
Helyzetjelentés... Mi11 működik, pár gikszerrel... Aku állapot kijelzés 100%-on állandóan, így nem látom hogyan merül... Felhasználási szokásaim szerint kb ugyanúgy merül, mint eddig...
acaca68 kollégára ráírtam, kért teló számot, de azóta csendben van...
Sztem nem közvetlen az akuval van a probléma, hanem valamelyik hozzá tartozó áramkörrel, ami csekkolja hol áll a töltöttség... Lehet alaplapi hiba?
Ha kicsúszik a kezemből a teló - azóta többször megtörtént ez - akkor újra indul és ismét azt jelzi 1 %-on az aku...
Újdonság: kb egy éve nem volt hajlandó lefrissíteni a rendszert... Átállítottam Ausztráliára és lássatok csodát, lefrissített. :-D
Ezzel kapcsolatban: filekezelőben hová a manóba tüntek a rejtett file-ok?
(most nem tlálom a menüben sehol)
Köszi szépen!
(melyik Xiaomi-ra érdemes lecserélni most ezt a telót?)
Helyzetjelentés... Mi11 működik, pár gikszerrel... Aku állapot kijelzés 100%-on állandóan, így nem látom hogyan merül... Felhasználási szokásaim szerint kb ugyanúgy merül, mint eddig...
acaca68 kollégára ráírtam, kért teló számot, de azóta csendben van...
Sztem nem közvetlen az akuval van a probléma, hanem valamelyik hozzá tartozó áramkörrel, ami csekkolja hol áll a töltöttség... Lehet alaplapi hiba?
Ha kicsúszik a kezemből a teló - azóta többször megtörtént ez - akkor újra indul és ismét azt jelzi 1 %-on az aku...
Újdonság: kb egy éve nem volt hajlandó lefrissíteni a rendszert... Átállítottam Ausztráliára és lássatok csodát, lefrissített. :-D
Ezzel kapcsolatban: filekezelőben hová a manóba tüntek a rejtett file-ok?
Köszi szépen!
(melyik Xiaomi-ra érdemes lecserélni most ezt a telót?)
Xiaomi Mi 11
HyperOS 2.0.1.0
HyperOS 2.0.1.0
- Milestone2
- Morgó Medve - Óvóbácsi

- Hozzászólások: 13912
- Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
- 11
- Telefonom: Xiaomi Mi 11
- Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
- megköszönte: 1 alkalommal
- megköszönték: 25 alkalommal
- Gender:
- Kapcsolat:
-
Medálok
Re: Xiaomi Mi 11 Kérdések, válaszok, megoldások
@acaca68 , neki írj. Ő lehet a megoldás.
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
Sent from my EVR-N29 using Tapatalk
BL-nyitás: https://helloxiaomi.hu/xiaomi-hyperos-b ... s-lepesei/
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
TWRP módok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst