Fotók a felhőben (Google fotók)

Olyan témák gyűjtő helye, ami nem igazán specifikus, ide jöhet minden
dets
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.03.03. 16:41
4
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10 Pro
Gender:

Re: Fotók a felhőben (Google fotók)

#11

Hozzászólás Szerző: dets »

Sziasztok! a mi nap vâltottam iphone-ról mi note 10 pro-ra.. kérdésem a következő, a google fotók, icloud google drive felhőben vannak a képeim, hogy tudom legalább az egyiket beszinkronizanlni a galériába? esetleg a programokat amik vannak az almán azoknak a mentését stb is de az már csak hab a tortán. valaszotok előre is köszönöm


Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2534
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
8
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: Fotók a felhőben (Google fotók)

#12

Hozzászólás Szerző: Fulee »

google fotókat és a driveot feltelepíted ha esetleg nem lenne rajta és onnan le lehet tölteni ha szinkronizálva volt az iphonon , gondolom akkor van gmailed vagy összekötöd az iphonodat PCvel , átmásolod a képeket PCre (biztonsági mentésnek is jó) majd onnan a Xiaomi telóra felmásolod.
programokaról nem tudok nyilatkozni , esetleg játékoknál tudod vagy facebook vagy google play acchoz adni és akkor onnan lehet folytatni
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
willy6060
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.01.04. 05:33
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Fotók a felhőben (Google fotók)

#13

Hozzászólás Szerző: willy6060 »

Fulee írta: 2020.03.03. 17:33 google fotókat és a driveot feltelepíted ha esetleg nem lenne rajta és onnan le lehet tölteni ha szinkronizálva volt az iphonon , gondolom akkor van gmailed vagy összekötöd az iphonodat PCvel , átmásolod a képeket PCre (biztonsági mentésnek is jó) majd onnan a Xiaomi telóra felmásolod.
programokaról nem tudok nyilatkozni , esetleg játékoknál tudod vagy facebook vagy google play acchoz adni és akkor onnan lehet folytatni
Szia Fulee,

Nemrég váltottam iPhone-ról Xiaomi-ra, és hasonló tapasztalataim voltak. A Google Fotók és a Drive nagyon hasznos volt a képek átvitelében, pont ahogy te is írtad. Az iPhone-on szinkronizáltam őket, majd a Google Drive-ról letöltöttem az új telefonra. Az alkalmazások újratelepítése már nem volt ilyen egyszerű. Észrevettem, hogy néhány ruházati alkalmazásout, amit korábban használtam, nem működött rendesen az új készülékemen. Sajnos ezeket az alkalmazásokat újra kellett telepítenem, és néha manuálisan át kellett vinnem az adatokat. A játékok és közösségi média alkalmazások azonban probléma nélkül működtek a meglévő fiókjaimmal (Facebook vagy Google Play). Bár némi fennakadást tapasztaltam, összességében megérte a váltás, hogy minden adatomat magammal vihessem.
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Fotók a felhőben (Google fotók)

#14

Hozzászólás Szerző: labe »

Minek a képeket rárakni,ha már a felhőben vannak?
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2534
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
8
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: Fotók a felhőben (Google fotók)

#15

Hozzászólás Szerző: Fulee »

@ willy6060
Remek , hogy sikerült, az alkalmazásokanál csak letölti és telepíti de személyes adat nem kerül mentésre és szinkronizálásra ( GDPR?)
Én nem is szoktam az appokat menteni , mindig a legfrissebbet telepítem és belakom újra .
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Válasz küldése

Vissza: “Általános témák”