redmi note 11 S

Redmi Note 11 sorozat
Válasz küldése
Bear74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022.12.28. 19:58
1
Telefonom: Redmi Note 11S

redmi note 11 S

#1

Hozzászólás Szerző: Bear74 »

csak nálam van még mindig android 11?az elözö telefonom redmi note 10 pro volt jobb is volt még ki nem nyiffant az ekrán és lila folt jelent meg rajta ami másnap szétterjedt és annyi...nem tudták megcsinálni a szervizben 1 éves volt a teló....2 hónap huza-vona után lecseréltem redmi note 11 s-re de csalódott vagyoknincs benne alapban dolby athmos se és még mindig csak android 11-el megy mikor már a többiek android 13-nál tartanak...mi a franc van?


Avatar
acaca68
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016.01.18. 18:44
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Tartózkodási hely: Vecsés
 megköszönték: 17 alkalommal

Re: redmi note 11 S

#2

Hozzászólás Szerző: acaca68 »

A global rom már android 12 verzión fut. Így az EU verzió is nemsokára sorra kerül. Android 13 verziót eddig csak a kínai romok némelyike kapta meg. Gondolom amikor megvetted akkor átolvastad a leírást így annak tudatában vetted meg hogy alapból nincs benne dolby atmos.
Milyen szerviz az ahol nem tudnak kicserélni egy kijelzőt?
Xiaomi doki
xiaomi.doki@gmail.com
Unbrick any xiaomi device and remove mi account
https://www.facebook.com/groups/3059778820951055/
Bear74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022.12.28. 19:58
1
Telefonom: Redmi Note 11S

Re: redmi note 11 S

#3

Hozzászólás Szerző: Bear74 »

gondolom nem csak a kijelzövel volt baj ezért nem tudták megjavitani...igy hogy garancia alatt volt még a redmi note 10 pro kaptam helyette ezt a gyengébb sz*rt amiben még mindég android 11 fut és nem tudtam hogy nincs benne dolby athmos mivel az csak egy szoftware és gondoltam alapból benne van...a pro 10 sokkal jobb teló volt nem 90herces hanem 120 ekrán frissitési rátával benne volt a dolby és mellette a hi -fi is és snapdragon csippel müködött nem mediatek-el és a 10-es 4K minöségben vette fel a videókat---lényeg ami lényeg átvertek ...ja és Vajdasági vagyok.kösz a választ!
Bear74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022.12.28. 19:58
1
Telefonom: Redmi Note 11S

Re: redmi note 11 S

#4

Hozzászólás Szerző: Bear74 »

még annyit hozzáfüznék a témához,hogy aki ilyen telefont szeretne venni redmi note 11 S-t az ne várjon sokat ami a zenehallgatást illeti mert ha bluethooth fülhallgatót használsz akkor az alap hangszinezökhöz sem tudsz hozzáférni csak kapsz egy AAC kodeket és annyi le kell töltened valamilyen equalizert hangszinezöt hozzá hogy hallgatható zenét kapjál...vagy van egy komplikáltabb lehetöség rootolod a telefont és beleteszed a dolby-t de akkor veszited a garanciát ezt jobb ha tudjátok!
Bear74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022.12.28. 19:58
1
Telefonom: Redmi Note 11S

Re: redmi note 11 S

#5

Hozzászólás Szerző: Bear74 »

megjött a frissités gyerekek az utolsók közt Europe 13.0.2.0.SKEEUXM...elájultam 3x locsoltak fel 😂most már annyira jó a teló van benne dolby és 4k ban veszi fel a videókat...ja nem 😂 a mediatek proci úgy hasit hogy majd kiugrik a kezemböl ez a kis tüzes bika🤣 ez a teló pont olyan mint a windows vista majdnem jó...de mégsem
Bear74
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022.12.28. 19:58
1
Telefonom: Redmi Note 11S

Re: redmi note 11 S

#6

Hozzászólás Szerző: Bear74 »

csak engem zavar hogy a MIUI 14-es verzió lebutitott a kinai verzióval szemben?szuper vidgetek nincsenek benne söt szerintem az aksija a telónak is hamarabb merül...a globál verzió egy nulla a kinai mellett...egyre jobban bánom hogy redmi note telóm van,de az biztos hogy ez az utolsó...váltok samsungra vagy másikra
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: redmi note 11 S

#7

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Az EU miatt is van hogy ki van herélve a ROM és nincs benne annyi minden , mint a kínaiban .
Tegyél fel másik ROMot és minden rendben lesz
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28442
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: redmi note 11 S

#8

Hozzászólás Szerző: rajen »

Jó reggelt... mióta az első bétát megláttam, csináltam is videót róla. Pusztulat.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
gent
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.08.06. 14:19
7
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: redmi note 11 S

#9

Hozzászólás Szerző: gent »

Sziasztok!

Örvend a lelkem, hogy nincs értesítési led.. Szerencsére raktak be "értesítési hatás" nevezetű csodát. A problémám annyi, hogy egyszer felvillan, és annyi volt. Ha épp nem vagyok telefon mellett, így jártam. Próbáltam bekapcsolni az always on displayt, de nem segített. Nálam van csak hiba, vagy ez ilyen szerencsétlen megoldás lett?
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 11 / Pro / Pro+ / Pro 5G / S”