Roidmi Eve Plus Tapasztalatok, hibák, megoldások

Válasz küldése
csabi999
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.04.06. 13:17
6
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Roidmi Eve Plus Tapasztalatok, hibák, megoldások

#1

Hozzászólás Szerző: csabi999 »

Sziasztok, nekem 2 éve van meg az Eve plus pórszívom. Nagyon szeretem, eddigi szuperül müködött.
Sajnos 2 hete állandóan kerékhibát jelzett a robot.
Szétszedtem és kiderült hogy a kerékben lévő csavarok és az azt tartó műanyagok eltörtek. Máig sem tudom mitől.
A szervíz sajnos csak a garanciális ídőn belül javítja a típust, egyébként semmilyen alkatrész nincs hozzá. A szerviz vezető egyébként kedves, segítőkész emberek ismertem meg. A fő problémám hogy mióta összeraktam a robotot kb. 3-10 percen belül kikapcsol. Ha kézzel visszaviszem a dokkolóra bekapcsol, újraindul, de megint néhány perc után megáll. A xiaomi home szerint kb65-70%-on van a töltöttség. Mi lehet a probléma?


Szilvi001
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.10.28. 16:59
Telefonom: Nincs

Re: Roidmi Eve Plus Tapasztalatok, hibák, megoldások

#2

Hozzászólás Szerző: Szilvi001 »

Szia! Megoldódott a probléma? Nekem ma kezdte el a készülék. Köszönöm válaszod!
BREGANA
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.12.15. 19:27
Telefonom: Nincs

Re: Roidmi Eve Plus Tapasztalatok, hibák, megoldások

#3

Hozzászólás Szerző: BREGANA »

Néhány napja vettem a készüléket, az összehangolása sem volt egyszerű, de sajnos ezt követően sem működik. Elindul, megtesz háromnegyed kört, de utána nem csinál semmit. A helyére sem akar visszamenni. A szerviz útmutatása szerint ez javítás lesz. Az ünnepek miatt majd talál január végére lenne készülékem. Van más is akinek ilyen működési problémája van? A készüléktől az előrít távolságot betartottam. Távirányítós játékként működik, de nem erre a célra vettem.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”