Poco X3 Pro

botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#591

Hozzászólás Szerző: botigta »

Köszönöm a válaszod Főni


botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#592

Hozzászólás Szerző: botigta »

Sziasztok,
Megint bajom van...
Próbálnék egy smart Samsung tv-re tükrözni, a tv ki is írja, hogy csatlakozás a Poco X3 Pro-mhoz, de aztán időtúllépés miatt visszalép várakozásba...
Ez nem fog menni, ne erőlködjek? Vagy mit csinálok rosszul?
Köszi
botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#593

Hozzászólás Szerző: botigta »

Bár már előző kérdésemre sem jött válasz, most végső elkeseredésemben leírom az előzőnél sokkal nagyobb, és teljesen érthetetlen problémámat:

A telefonon a Wifi vétel, és a csatlakozás látszólag teljesen normálisan működik, hiszen minden routert, hot-spot-ot megtalál a telefon, és mindenhez csatlakozik... Eddig egy kivétellel: van egy kültéri led kijelzőm, amit a vezérlője által létrehozott hotspoton keresztül tudnék elérni, módosítani. Csakhogy egy ideje hiába tudok rácsatlakozni, a ledpanel aplikációja úgy látja, hogy nem vagyok csatlakozva. Miközben egy ősrégi Huawei telefonommal, a kollégák iPhone, és Androidos telefonjaival csont nélkül sikerült. Egyedi esetnek gondoltam, de a mai napon azzal szembesültem, hogy azzal a 70mai Dash Cam-mel ugyanez a helyzet, amihez még egy-két héttel ezelőttig minden esetben simán sikerült kapcsolódni. Kipróbáltuk a fiam Xiaomi telefonjával, azonnal sikerült a csatlakozás.
Szóval biztos, hogy a telefonomnál van az anomália. De mi?
Ha van valakinek ötlete, megköszönném az infót.
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: Poco X3 Pro

#594

Hozzászólás Szerző: Gloob »

Nézd, őszintén mondom, hogy fogalmam sincs mi, mik okozzák ezeket. Annyit tudok, hogy ha ezek az anomáliák folytatódnak, sűrűsödnek, nő az eszközök száma (amihez nem tud csatlakozni), akkor én a wifi-t, Bluetooth-t hoznám alahelyzetbe, majd ha nincs változás, akkor egy rendszer visszaállítás jönne! Tudom, tudom nagy munka, de nincs jobb ötletem. Talán másnak lesz.
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13855
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco X3 Pro

#595

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

Annyit tennék hozzá, hogy a leejtéseket nem nagyon szeretik ezek a kínai szarok (ezzel nem azt akarom állítani, hogy leejtetted, csak általánosságban), a hajszálnál épphogy vastagabb bennük az "antennakábel" ami minden jelet visz. Ha az szakad, nincs többé jeled, de ha csak sérül és hol érintkezik, hol nem...az tud sok furcsaságot produkálni.

Ezt most HUAWEI Mate 20x EVR-N29 telefonomról küldtem Tapatalkkal


Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#596

Hozzászólás Szerző: botigta »

Azt hiszem, félre értettétek...
A telefon Wifi vevője mindkét hotspothoz gond nélkül tud csatlakozni! Csak a saját alkalmazásaik nem érzékelik, hogy a telefon már csatlakozva van. Én inkább ott látnám a problémát, hogy mindkét eszköz egyformán más, mint a hagyományos értelemben netet biztosító routerek, tehát valami nagyon elrejtett beállításra gondolok...
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: Poco X3 Pro

#597

Hozzászólás Szerző: Gloob »

Milyen android van rajt, milyen MIUI van rajt, mikor frissítettél? Ha nem rég, és utána kezdődtek a gondok (frissítés után), akkor amit írtam! Vagy a használt appok még nem teljesen kompatibilisek az új rendszerrel. (appok frissítése)
botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#598

Hozzászólás Szerző: botigta »

Az első probléma óta már jópár frissítés volt. A másikat mostanában vettem észre... Kép
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: Poco X3 Pro

#599

Hozzászólás Szerző: Gloob »

Nem tudok mit mondani rá. Én megpróbálkoznák az előbbiekben leírt dolgokkal. Talán majd valaki má tud okosabbak. Egyébként ez a legfrissebb rom a telefonra. Ennek ellenére nézz rá a frissítésre, mert nálam a felrakást követően másnap újabb frissítést jelzett ugyan azzal a számmal,és fel is rakta! 😀
botigta
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2014.07.06. 12:54
9
Telefonom: Poco X3 Pro
 megköszönte: 7 alkalommal
Gender:

Re: Poco X3 Pro

#600

Hozzászólás Szerző: botigta »

Üdv,

Sürgős segítségre lenne szükségem. Rávettem magam, hogy újratelepítem a telót. TWRP-ben szerettem volna csinálni egy teljes mentést, de ez a piros szöveg fogad. Ettől függetlenül megpróbáltam a mentést, sikertelenül. Mi a teendőm?
Not all users decrypted!
Backup/restore operations may fail
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára botigta 2023.05.01. 14:53-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Poco X3 / Pro / GT”