Poco M4 Pro 4G.

Avatar
Oldbiggy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:37
9
Telefonom: Poco M4 Pro
Gender:

Poco M4 Pro 4G.

#1

Hozzászólás Szerző: Oldbiggy »

Van valakinek rajtam kívül ilyen telefonja?


SirLancet
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.07.26. 07:32
1
Telefonom: Poco M4 Pro

Re: Poco M4 Pro 4G.

#2

Hozzászólás Szerző: SirLancet »

Nekem. Bekrepált az előző mobilom és gyorsan kellett egy másik - nem szoktam így, de ez most impulzív vásárlás volt. Igazából más gyártmányt akartam vásárolni, de az nem volt készleten, így erre esett a helyszínen a választásom - első Xiaomi telefonom. Még csak néhány napja használom, alapvetően nem rossz. Azonban van két dolog, ami miatt nagyon gondolkodok azon, hogy le is cserélem a francba ez meg vagy tartalék mobillá válik vagy odaadom rokonságba valakinek.

1. Pin kóddal védve van ugye, hogy melóhelyen ha otthagyom az asztalomon vagy ha elhagynám véletlenül se férjen hozzá senki illetéktelen. Be akartam állítani, hogyha a bluetooth headsetem hozzá van csatlakozva akkor a feloldáshoz ne kelljen a pin-t használni (ez jó ideje minden eddigi mobilomnál működött). Tudja ez is ezt, de csakis és kizárólag xiaomi gyártmányú headsetekkel, hogy rohadna meg. Nem fogok ez miatt másik headsetet vásárolni.

2. Ez az idegesítőbb. Járgány gyári bluetooth kihangosítójával is összepárosítottam (nem android auto, csak sima OPEL gyári kihangosító). Névjegyeket, nem fogadott hívásokat látja/kiírja, hívásokat tudok fogadni. Egyetlen dolgot nem tud: hívást indítani. Rámegyek az adott névjegyre, nyomkodom a megfelelő gombot a műszerfalon és semmi. Lövésem nincs mi az oka de rohadt idegesítő, és itt is ugye "él" az első probléma is.

A fenti két dolog miatt igazából már megbántam a vásárlást, amikor a másodikkal szembesültem menet közben autópályán erős volt a késztetés, hogy kibasszam az ablakon a picsába a készüléket. Ahogy olvasgattam a neten ugyanezek a dolgok nem ennek a konkrét típusnak a nyavajái, hanem többféle Xiaomi gyártmánynál is szívás faktorok.

szerk: Úgy kerültem erre a fórumra, hogy keresem a megoldást. Főleg a második problémára (az elsővel együtt tudok élni) és gondoltam kiírom magamból a bosszúságomat. :D
Avatar
Oldbiggy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:37
9
Telefonom: Poco M4 Pro
Gender:

Re: Poco M4 Pro 4G.

#3

Hozzászólás Szerző: Oldbiggy »

Sajnálom, hogy neked nem vált be, nekem csak annyi a bajom vele, hogy ha Volte- hívást indítok vele, akkor sokszor nem hallanak. Ha kikapcsolom a Volte hívást, akkor semmi bajom nincs vele. Én a tárcsázót rögtön lecseréltem a True Phone tárcsázóra remekül működik. Nekem nincs titkosítva, ma indítottam el a bootloader nyitást, 168 óra még. Egy RKEEUX-ról RKEMIXM-es romot akarok kipróbálni.
SirLancet
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.07.26. 07:32
1
Telefonom: Poco M4 Pro

Re: Poco M4 Pro 4G.

#4

Hozzászólás Szerző: SirLancet »

Igazából az autós dolog idegesítő, de az rettenetesen. Mindenféle alap megoldási kísérleten (engedélyekkel játszadozás, többszöri újrapárosítás) már túl vagyok - eredménytelenül. Ezzel kapcsolatban írok a gyártónak, remélem lesz megoldás.

Amúgy nem rossz, nem mondanám teljes mértékben, hogy nem vált be.
Avatar
LL1
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.04.29. 11:03
7
Telefonom: Poco M4 Pro

Re: Poco M4 Pro 4G.

#5

Hozzászólás Szerző: LL1 »

Sziasztok!

Nekem az Always on Display funkció csak pár másodpercig látható, aztán elsötétül teljesen.
A képernyőkímélő ki van kapcsolva, nem értem, mi lehet a gond.
Tud valaki segíteni?
Padawan vagyok.
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Poco M4 Pro 4G.

#6

Hozzászólás Szerző: labe »

Ez a normális.
Avatar
Oldbiggy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:37
9
Telefonom: Poco M4 Pro
Gender:

Re: Poco M4 Pro 4G.

#7

Hozzászólás Szerző: Oldbiggy »

Feltettem a globál 13.0.6.0 stabil SKEMIXM romot, sem egy fagyás, sem lassulás, minden megy rajta, unalmas.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco M4 Pro 4G.

#8

Hozzászólás Szerző: rajen »

Már ez is baj? :D
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
Oldbiggy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.06.20. 20:37
9
Telefonom: Poco M4 Pro
Gender:

Re: Poco M4 Pro 4G.

#9

Hozzászólás Szerző: Oldbiggy »

Nem baj, csak így akkor veszem észre hogy van telefonom, ha hívnak, vagy én hívok valakit. :)) :)) Semmi mókolás, semmi izgalom.. i-) i-)
kuttyauser
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.11.23. 22:24
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Poco M4 Pro 4G.

#10

Hozzászólás Szerző: kuttyauser »

Nemrég vásároltam ilyen telefont. Feltelepült rá az összes frissítés, most 13.0.3 van fent. Itt nem találom a beállításokban az okos tok lehetőséget, és sajnos a készülék magától nem ismerte fel. Tud valaki segíteni hogy lehetne beállítani? köszi (egyébként szívtam az átköltözéssel is, mert a friss verzióra nem települt rá a MI Mover sem a play storeból, de azon már túllendültem a szoftver nélkül)
Válasz küldése

Vissza: “Poco M4 / Pro / Pro 5G”