[APP] Magyar Xiaomi / Mi Home

Béla66
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2020.09.18. 09:10
3
Telefonom: Poco F3
 megköszönte: 6 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2351

Hozzászólás Szerző: Béla66 »

Régebbi verzió verzión nekem a: jobb lent Profil majd Fogyóeszközök/Kellékek alatt volt.
Az új verzión már nem ott van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2022.08.27. 23:29-kor.
Ok: Ne idézd a közvetlen előtted szólót feleslegesen! Szabályzat!


csipesz70
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.22. 09:28
7
Telefonom: Samsung S4

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2352

Hozzászólás Szerző: csipesz70 »

Sziasztok!
Olyan problémám van hogy nem tudok új scene-t hozzáadni. Ha kiválasztom az If ben a feltételt vagy Then ben hogy mit csinàljon akkor mindig visszadob. Előre is köszönöm.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2353

Hozzászólás Szerző: rajen »

Töröld az app adatait, jelentkezz be újra és próbáld meg.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
csipesz70
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.22. 09:28
7
Telefonom: Samsung S4

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2354

Hozzászólás Szerző: csipesz70 »

Megpróbáltam de nem megy. A kínai szerverre vagyok bejelentkezve mert minden cuccom kínai. Egyébként egy HUb on lévő hőmérővel szeretnék kapcsolgatni egy szintén Hub on lévőokos konnektor.
komozol
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.01.22. 00:18
8
Telefonom: Samsung S4

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2355

Hozzászólás Szerző: komozol »

Mágiának hangzik, de állítsd át az alkalmazás nyelvét németre, csináld meg a scene-t és mehet vissza magyarra.
Nálam működöt.
csipesz70
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.05.22. 09:28
7
Telefonom: Samsung S4

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2356

Hozzászólás Szerző: csipesz70 »

Nagyon szépen köszönöm működik. Igaz angolon voltam ott se ment, de így király.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2357

Hozzászólás Szerző: rajen »

Xiaomi Home 7.10.701 VEVS ANGOL letölthető az első posztból.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
jimmer36
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.09.23. 20:20
1
Telefonom: Xiaomi Redmi 6 Pro
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2358

Hozzászólás Szerző: jimmer36 »

Sziasztok! Másfél éve használom az okosotthon központot Smart hub 3.0, minden szobában hőmérő, van wifi plug, két SpaceheatherS, kamera, egy párásító-tisztító is. A mi home eddig tökéltesen működött voltak már Scene-ek létrehozva. Ezek ugye az IF - THEN függvényekkel lettek beállítva. Mivel van egy pici gyerkőc akinél szeretnénk a korán megérkezett hideg miatt a hőmérsékletet szinten tartani a tüzifa megérkezéséig, létre akrtam hozni egy újat. Itt jött a meglepetés. Az IF résznél megadtam, hogy ha a gyerekszoba hőmérőjének szinte alacsonyabb (lower than..) 21 C, és erre rányomok hogy Done, akkor eddig mindig dobta a THAN részt, hogy akkor mi történjen.. és akkor adtam meg hogy ilyenkor a babyroom heater TURN ON. A bibi most ott van, hogy amikor kiválasztom az IF résznél hogy a gyerekszoba hőmérő ha alacsonyabbat mér mint 21 C akkor a Done-nal lenyugtázva visszadobja az IF részt. Ha újra beállítom akkor is. Nem megy tovább hogy THAN .. mi történjen. Olyan is volt hogy a második beállítás után egyszerűen visszalépett az app a Scene fő felületére ahol a meglévőket lehet látni, és ki-be kapcsolni őket. Jelenleg a legfrissebb app van fent legalábbis nem kínál fel újabbra frissítést. Mi lehet a megoldás? Bocs ha nem jó helyre írtam de most vagyok a fórumon először.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2359

Hozzászólás Szerző: rajen »

Melyik? A Play gyári, vagy VEVS?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Lacy1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2020.05.05. 08:48
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2360

Hozzászólás Szerző: Lacy1 »

Kedves jimmer36!

Sajnos nekem is ezt csinálja, feltehetőleg a VEVS féle magyarított alkalmazást használod. Erre én a legegyszerűbb módszernek, azt alkalmazom, hogy van, egy eszköz ahol az eredeti Google Play féle app van fent, ezzel belépek a fiókba és megcsinálom az automatizálást és megjelenik a VEVS féle verzióban is és működni fog. (vagy ideiglenesen letörlöd a VEVS módosítottat és a Google Play verziósat telepíted, amíg beállítod az automatizálást)
Sajnos a módosított app ezt csinálja... :(

Üdv:
Laci

jimmer36 írta: 2022.09.23. 20:28 Sziasztok! Másfél éve használom az okosotthon központot Smart hub 3.0, minden szobában hőmérő, van wifi plug, két SpaceheatherS, kamera, egy párásító-tisztító is. A mi home eddig tökéltesen működött voltak már Scene-ek létrehozva. Ezek ugye az IF - THEN függvényekkel lettek beállítva. Mivel van egy pici gyerkőc akinél szeretnénk a korán megérkezett hideg miatt a hőmérsékletet szinten tartani a tüzifa megérkezéséig, létre akrtam hozni egy újat. Itt jött a meglepetés. Az IF résznél megadtam, hogy ha a gyerekszoba hőmérőjének szinte alacsonyabb (lower than..) 21 C, és erre rányomok hogy Done, akkor eddig mindig dobta a THAN részt, hogy akkor mi történjen.. és akkor adtam meg hogy ilyenkor a babyroom heater TURN ON. A bibi most ott van, hogy amikor kiválasztom az IF résznél hogy a gyerekszoba hőmérő ha alacsonyabbat mér mint 21 C akkor a Done-nal lenyugtázva visszadobja az IF részt. Ha újra beállítom akkor is. Nem megy tovább hogy THAN .. mi történjen. Olyan is volt hogy a második beállítás után egyszerűen visszalépett az app a Scene fő felületére ahol a meglévőket lehet látni, és ki-be kapcsolni őket. Jelenleg a legfrissebb app van fent legalábbis nem kínál fel újabbra frissítést. Mi lehet a megoldás? Bocs ha nem jó helyre írtam de most vagyok a fórumon először.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Home”