MIUI 12.5 vs. 13

Válasz küldése
Krisz87
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.07.20. 13:16
2
Telefonom: Nincs

MIUI 12.5 vs. 13

#1

Hozzászólás Szerző: Krisz87 »

sziasztok
Ebben a hónapban van egy éve, hogy van Mi 11 Ultra telóm, mikor megvettem akkor kinyitottam a bootloadert és rootoltam, ezért is nem frissítettem a ROM-ot már egy éve, de most azon gondolkodom, hogy frissítem, a root-ot már nem is használom, szóval tiszta telepítés lenne adatvesztéssel,,,
DE ezekben a dolgokban szeretnék tőletek segítséget kérni, vagy inkább tanácsot mielőtt MIUI 13-ra váltanék
az akkumulátor élettartama nektek jobb vagy rosszabb lett?
gyorsabb a telefon? vagy ugyanúgy működik (nem akadozik)?
milyen képeket készít a MIUI 13? (jobb, szebb, vagy rosszabb?
mi változott? (kérlek írjátok meg mi a jobb és mi a rosszabb)

én másképp meg vagyok elégedve az egy éves rendszerrel, a telefon remekül működik, és az akku is nagyon jó, ezért kérem a véleményeteket, hogy ne bánjam meg a MIUI 13-ra való váltást

köszönöm

ez van most (már 1 éve
Kép

ezt raknám fel
Kép


labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: MIUI 12.5 vs. 13

#2

Hozzászólás Szerző: labe »

Lehet te vagy egyedül akinek itt ilyen mobilja van.
Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUI 12.5 vs. 13

#3

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Szia!
Az újítások mindig hoznak pozitív és negatív tapasztalatokat. Valakinek ez, valakinek az jön be. Ha nem tetszik vissza lehet állni.
Akku tekintetében a legjobb Xiaomi ROM, a xiaomi.eu. De a "jobb" vagy "rossza" teljesítményt erőssen berkorlátozza a TE felhasználói szokásiad, próbáld ki 1-2-3 hétig, és megtapasztalod.
A hetibe (több) vagy (pont) valami olyan hiba van, lehet ami bosszant, ezért a stablet ajánlom kipróbálni.
A xiaomi szerintem 4-5 éve ugyan az, csak itt - ott más, színesebb, ect. Nagy áttörést ne várj.
Kamera olyan amilyen a régebbi verzióban, a kamera az hardver, azt el kell fogadni, szoftveresen jobb, vagy roszabb az új verziókban ? Nem igazán hallottam panaszodásról, de próbálj ki pl GCam-t, ezt is több ideig, és tégy különbséget.
Gyorsabb vagy sem ? Tiszta telepítés után fürge sokkal, de ahogy "belakod" és nincs karbantartva lassabb lehet 1-1 dolog.
12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI 12.5 vs. 13

#4

Hozzászólás Szerző: rajen »

Bár én csak a MIUI13-at használom, nekem teljesen jó. Akku kibír 1.5-2 napot, kamera patent. Rendszer pörgős.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi 11 / Lite / Pro / Ultra / i / 5G / NE”