Tablet

Ide jöhet minden ami nem Xiaomi vagy MIUI vagy nem találod a fórumban! Csak ésszel!
Válasz küldése
Avatar
gsx002
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013.12.16. 15:08
10
Telefonom: Xiaomi Mi8
Tartózkodási hely: Kisvárda

Tablet

#1

Hozzászólás Szerző: gsx002 »

Segítséget szeretnék kérni egy Vido N90FHDRK 3188-as kinai tablett ügyében.Egy 4.1 rom futott rajta ami rootolt volt.Nejem használta de hiába a négymagos proci két mega ram rövid idő alatt belassult.Kerestem rá egy portolt romot és az rk toolssal lefrisitettem végig ment rendesen a végén mégis kiirta nem sikerült a frisités.Valószínüleg frisítés előtt kellett volna felraknom a hozzávaló fixet amit nem végeztem el.A nagy problémám az,hogy frissítés után leakadt a pc-ről és azóta nem ismeri fel a pc.Hiába próbálom ráerőltetni a winre az rk3188-as usb drive-ot nem fogadja el.Természetesen több gép több kábel minden volt.Sajnos bekapcsolni sem tudom cwm-ben mert akkor ment volna vissza a mentés.Próbáltam több féle andro toolssal kiirja,hogy cm-rk31board 5.1-es rom de ennyi.A mobil edit,xiaomi multi tools meg még vagy két progi látja de sajnos különösebb beavatkozást nem tudok végezni.Bocsi a hosszú lére eresztett sopánkodásomért de nem tudom mitévő legyek lehet-e rajta segíteni vagy hagyjam.Előre is köszönöm a hozzászólásokat persze nem a csesztetéseket mivel már pár éve büvölgetem az androidot de sajnos most így jártam.


XIAOMI Mi8 6/64 MI 3W WCDMA 64Gb MIWIFI router3
Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: Tablet

#2

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Sziasztok!
Nem találtam olyan topikot ahol ezt meg kérdezhetném ezért ide írom.Segítségre lenne szükségem.Szerelőre lenne szükségem,van egy 3 hónapos kínai tabletem ami javításra szorul.Kínai cuccok javításával foglalkozó szerelő kellene,az sem baj ha számlával csinálja.Banggood azt írta ,hogy írjam meg nekik ,hogy mennyi lenne a javítás mert csak akkor térítik meg..
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Tablet

#3

Hozzászólás Szerző: labe »

Legalább a típust és a hibát oda írhatnád.

Tapatalkkal küldve az én M2101K9G eszközömről

Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: Tablet

#4

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Bocs.
Alldocube iPlay 30pro.Használat közben többször újra indul.2-3 óra alatt 6-8 szor.
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Tablet

#5

Hozzászólás Szerző: labe »

Ez valószínű szoftver hiba. Csinálj egy gyári visszaállítást. Ha ezután se lesz jó akkor vegyél tőle érzékeny búcsút,mert kötve hiszem hogy bárki is szerelne ilyen no name tabletokat.

Tapatalkkal küldve az én M2101K9G eszközömről

labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Tablet

#6

Hozzászólás Szerző: labe »

gsx002 írta: 2016.12.16. 13:10 Segítséget szeretnék kérni egy Vido N90FHDRK 3188-as kinai tablett ügyében.Egy 4.1 rom futott rajta ami rootolt volt.Nejem használta de hiába a négymagos proci két mega ram rövid idő alatt belassult.Kerestem rá egy portolt romot és az rk toolssal lefrisitettem végig ment rendesen a végén mégis kiirta nem sikerült a frisités.Valószínüleg frisítés előtt kellett volna felraknom a hozzávaló fixet amit nem végeztem el.A nagy problémám az,hogy frissítés után leakadt a pc-ről és azóta nem ismeri fel a pc.Hiába próbálom ráerőltetni a winre az rk3188-as usb drive-ot nem fogadja el.Természetesen több gép több kábel minden volt.Sajnos bekapcsolni sem tudom cwm-ben mert akkor ment volna vissza a mentés.Próbáltam több féle andro toolssal kiirja,hogy cm-rk31board 5.1-es rom de ennyi.A mobil edit,xiaomi multi tools meg még vagy két progi látja de sajnos különösebb beavatkozást nem tudok végezni.Bocsi a hosszú lére eresztett sopánkodásomért de nem tudom mitévő legyek lehet-e rajta segíteni vagy hagyjam.Előre is köszönöm a hozzászólásokat persze nem a csesztetéseket mivel már pár éve büvölgetem az androidot de sajnos most így jártam.
Ebben senki sem merült el annyira mint te, úgyhogy nem hinném hogy tud valaki segíteni sajnos.
Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: Tablet

#7

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Köszi azon már túl vagyok,sőt ennek van egy programja(Sp Flash Tool)ezzel már többször rá flesheltem a gyári FW-t.A recovery két féle módon jön be.
1,hangerő+ és a power gomb együttes nyomásával.Itt egy menü jön be-recovery,flash mód,normál mód.Ha itt választom a reecovery lehetőséget akkor a fekvő robot jön be nyitott hassal és rajta egy piros háromszög.
2,hangerő- és a power együttes nyomásával bejön a kínai recovery.
Akkor marad a hosszú körülményes kínai gari alkalmazása.Mindegy a Banggood írta ha találok egy szerelőt aki esetleg megtudja javítani és megírom nekik,hogy kb mennyi forint akkor kifizetik a javítás költségét.
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Tablet

#8

Hozzászólás Szerző: labe »

Kicsit utána olvastam és állítólag a gyári launcher is okozhatja. Próbálj ki egy másikat. pl nova launchert.
De amúgy tele van a net vele, hogy az öregebb és az újabb típus is ezt csinálja. Ez egy kaksi tablet.
Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: Tablet

#9

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Köszi ezt még megpróbálom.
Válasz küldése

Vissza: “OFF TOPIC”