Xiaomi MiJia 360° Home Camera

vmaxter2005
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.04.14. 06:43
2
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#41

Hozzászólás Szerző: vmaxter2005 »

Sziasztok! Tud abban segíteni valaki, hogy a Mi Home-ban, hogy tudom automatizálni a kamerát? Nem konkrét, csak általános ismeretekre lenne szükségem. Xiaomi Mi Home Security Camera 360°1080 kameráról van szó és magyar Mi Home-al használom. Köszi


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#42

Hozzászólás Szerző: rajen »

Mit szeretnél automatizálni rajta? Általános ismeret:
- Belépsz az automatizálás menübe
- Kiválasztod az eszközt
- Beállítod, mire, mit csináljon
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
vmaxter2005
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.04.14. 06:43
2
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#43

Hozzászólás Szerző: vmaxter2005 »

Ha bemegyek az automatizálás menübe és megadom neki a "ha" feltételt és akár kézi akár időzített végrehajtást választok az "akkor" lépésnél van egy feladatok ki/be kapcsolása, ez üres. Itt ha valamit szeretnék azt írja koppintsak a "+" jelre, nincs olyan. Ezenkívül "értesítések küldése a telefonra" és "késleltetés" opció van. Ennyi az automatizálás? Hogy értesítést küld a telefonra? Ilyen opció a kamera beállításoknál is van.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#44

Hozzászólás Szerző: rajen »

Automatizáláshoz kell egy másik eszköz, amire reagál, vagy ami reagál rá. Pl.: ha mozgást észlel, akkor kapcsolja be a légkondit.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Richardo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.01.16. 20:36
2
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi EC3

#45

Hozzászólás Szerző: Richardo »

Sziasztok! kis segítség kellene ezzel a kamerával kapcsolatosan Ec3 hogy hogy tudom beállítani hogy a telefon értesítést küldjön nekem a riasztásokról, mert az hogy a programon vagy is a mi home-on belül egy piros pötty jelzi hogy valami volt az már régen kevés! minden is be van kapcsolva hogy jelezzen de meg sem nyikkan! értem én hogy olcsó cucc, de attól még nem kell rossznak lennie! egy kamerának az is a lényege hogy tudjam valós időben a problémákat nem utána vakaródzni és felvételről nézni hogy rabolnak épp ki!
vmaxter2005
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.04.14. 06:43
2
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#46

Hozzászólás Szerző: vmaxter2005 »

Sajnos erre nem fogsz megoldást találni, ha mégis akkor kérlek jelezd.

Nekem két kamerám is van: az egyik egy Xiaomi Mi Home 360 1080p, a másik amit valamivel több, mint két hete vettem egy kültéri Xiaomi IMI EC3 Wireless Outdoor Security Kamera. Az előbbinél Huawei telefonon nem működtek az értesítések. A Samsung készüléken pedig addig működött, amíg hozzá nem adtam a Mi Home app-hoz a második kamerát. Most egyik sem küldi az értesítéseket.

Az egészben pedig aza legszomorúbb, hogy egy hangyafasznyi support sincs a Xiaomi termékekhez, Magyarországon legalábbis. Hozzád hasonlóan itt is próbálkoztam, de nem jártam eredménnyel. Ha vissza olvasol itt is, vagy több más helyen is küzdenek ezzel a problémával. Megoldást sehol nem találtam.
feanor
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.02.20. 23:47
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#47

Hozzászólás Szerző: feanor »

Sziasztok! Egy kedves ismerősöm vett magának egy hónapja egy MI 360 kamerát, de egyszerűen nem találjuk a menüjében a "baby crying detection" funkciót. Én kb 4 éve vettem egy ugyanilyen kamerát, és annak van ilyen funkciója. Van erre valamilyen megoldás? Létezik hogy más régiót kellene beállítani a MiHome-ban? Vagy valami mást kellene tennie?
Előre is köszönöm a segítséget!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Kamera”