Xiaomi Yi Sport kamera információk

Avatar
hriska
MIUIHU Grafikus
MIUIHU Grafikus
Hozzászólások: 1936
Csatlakozott: 2013.12.14. 15:15
10
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2
Tartózkodási hely: Sárbogárd / Linz (Ausztria)

Medálok

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#51

Hozzászólás Szerző: hriska »

Töltsd le innét és frissítsd kézzel...
Mondjuk a miénk két óra használat után elszállt és nem volt olyan egyszerű vissza hozni az élők közé


2x4-es óra wigetek
Kép Kép
Lessetek be,hátha.... :-)
Avatar
steven81ir
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015.05.30. 07:25
8
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro
Tartózkodási hely: Eszak-Irorszag-Dungannon
Gender:

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#52

Hozzászólás Szerző: steven81ir »

Már használom azt a szoftver verziót. De valami nem okés az új 2.0 yi cam app-al...
Criminal017
Medálgyáros
Medálgyáros
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2015.07.09. 12:51
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max
Tartózkodási hely: Győr
Gender:

Medálok

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#53

Hozzászólás Szerző: Criminal017 »

Prohardveren rakta be valaki ezt a linket, hamarosan lesz az EU-s Amazonon:
Xiaomi Yi camera – International Version
Xiaomi Mi Max 4/128
tartóstej
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.02.26. 11:05
8
Telefonom: Nexus 5

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#54

Hozzászólás Szerző: tartóstej »

Sziasztok,
Mi is teszteltük a kamerát, ha érdekel az eredmény, itt megnézhetitek :)
Szép napot!
[BBvideo 560,340][/BBvideo]
Avatar
steven81ir
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015.05.30. 07:25
8
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro
Tartózkodási hely: Eszak-Irorszag-Dungannon
Gender:

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#55

Hozzászólás Szerző: steven81ir »

Nagyon jo lett ez a video. Viszont amit en kommentalnek az a led. En csinaltam tobb mint 90 Gb videot legutobbi nyaralasom soran es nekem nem zavart be egy cseppet sem. A masik dolog ami nekem problema volt az a mobile app. A 2.0 verzio felett nekem nem volt hajlando frissiteni. Allandoan azt irta ki hogy csatlakozzak le a kamerarol. Letoltotte a friss szoftvert de nem volt hajlando feltolteni a kamerara. Az egyetlen jo es mukodo kepes verzio ami frissitett is az a 2.0. Ha hianyzik a kijelzo lehet vasarolni hozza egy csatlakoztathato kijelzot kb 10.000 huf. Sok helyen olvastam hogy eleg sok embernek nem volt eleg eles a kep es ok kapasbol szet szedtek es manualisan allitottak a lencsen. Szerintem ez nem igaz en egy 46 inches led tv-n neztem vissza a videokat es olyan eles volt hogy borotvalkozni lehet vele. Akkor olyat hallottam meg hogy nehany emberke leragasztott mikrofonnal kapta a kamerat. Ez valoszinuleg gyari "hiba" lehet mielott ossze szereltek elfelejtettek leveni a vedo foliat mert en szet szedtem az enyem es semmi folia nem volt rajta. Ami kicsit aggaszto volt az a keszulek hofoka. Nagyon melegszik hasznalat kozben foleg 1080p vagy 2k felvetel eseteben. De ez ugye normalis. Eltekintve ezektol egy fantasztikus kis eszkoz es szerintem veri arban es tudasban a hozza "hasonlo" kamerakat. En Xiaomi fan vagyok es van mar par eszkozom toluk szoval ha valaki nem akar vagy nem tud sok penzt kiadni egy GoPro kamerara akkor ajanlott a Yi kamera. En 1080p-ben 60 fps-el vettem fel mindent es nekem tokeletes. Meg1x gratulalok ehhez a videohoz nagyon jol sikerult...

Tapatalk-kal küldve az én Redmi Note 3-el
ramiusz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:45
10
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#56

Hozzászólás Szerző: ramiusz »

"Sok helyen olvastam hogy eleg sok embernek nem volt eleg eles a kep es ok kapasbol szet szedtek es manualisan allitottak a lencsen. Szerintem ez nem igaz en egy 46 inches led tv-n neztem vissza a videokat es olyan eles volt hogy borotvalkozni lehet vele."
Ennek csak örülhetsz. A Prohardver Yi toppikjában - ott vadkörte néven futok - többünknek is "hibás" volt a fókusz. Ami így nem teljesen igaz, hisz a Xiaomi selfikameraként aposztrofálja a Yi-t, ha erre használnám, jó is lenne a beállított élesség.
A mondandód végével teljes mértékben egyetértek. Ennyi pénzért, nem rossz vétel.
Avatar
steven81ir
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015.05.30. 07:25
8
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro
Tartózkodási hely: Eszak-Irorszag-Dungannon
Gender:

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#57

Hozzászólás Szerző: steven81ir »

itt egy video amit en csinaltam 1080p 60fps. mondj velemenyt. en meg vagyok elegedve vele

ramiusz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:45
10
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#58

Hozzászólás Szerző: ramiusz »

Ha a cél az volt, hogy a macsek legyen elég éles, akkor minden OK. Viszont a maskulancia mögött, ~1-2m-től elkezd "kenődni". Ettől függetlenül a képe élvezhető, ha Te meg vagy vele elégedve, akkor minden rendben. ;)
Milyen revíziójú a kamera? (az akku alatt a szériaszám elejét nézd)

Mellesleg zabálnivaló kis dög. Imádom őket!!! :D
Resu65
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.02.13. 23:46
8
Telefonom: Xiaomi Mi4

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#59

Hozzászólás Szerző: Resu65 »

Sziasztok! Segítséget kérek. Tegnap megjött a kütyü. Beüzemelés Ok. Telefonra app letöltve. Megy minden. De !!! A kamera irtózatosan melegszik, szinte minden felbontásban. 100%-ról úgy szívja az aksit hogy csak no. Így ez nem sportkamera, csak azon aggódsz hogy mikor lesz az akksi nullán. Nem értem. 1000mAh akksit mi szívja le. Se kijelző se semmi csak a kamera és a Wifi. A Mi4 3000mAh akkuval széthajtva megy másfél napig. Ha ez így működik megszívtam. Válaszokat köszönöm.
Avatar
steven81ir
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015.05.30. 07:25
8
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro
Tartózkodási hely: Eszak-Irorszag-Dungannon
Gender:

Re: Xiaomi Yi Sport kamera információk

#60

Hozzászólás Szerző: steven81ir »

Ramiusz : z23L
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Yi Sport kamera”