Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Karácsonyi kvíz játék főnyereményének egyik nyertese Pyro fórumtárs, aki egy Xiaomi USB Wireless Adaptert, azaz egy Wifi Routert kapott a MiuiJézuksától
Karácsonyi kvíz játék főnyereményének másik nyertese Nataniel fórumtárs, aki egy MiBand aktivitásmérőt kapott a Karcsi Mitu-tól...de ez még nem volt elég Nagy -a volt ennek a fórumtársnak, ugyanis a Redmi Note 4G karácsonyi kvíz játék nyertesének is betudhatta magát
Kérném a többi nyertes fórumtársat, szíveskedjetek az infokukacmiui.hu email címre néhány fényképet elküldeni (aki ezt már valamelyik kollégának megtette, az tekintse a felkérés semmisnek!), amit kitehetünk ide az oldalra!
Előre is köszönöm
peanar
Ui. Lezárom ezt a témát mindaddig, amíg be nem gyűjtöttük és ki nem tettük a többi nyertes fényképét is, hogy ezen téma jobb átláthatóság szempontjából egymás alá kerülhessenek!