Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

Lezárt
Ritus05
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.01.03. 09:23
7
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

#1901

Hozzászólás Szerző: Ritus05 »

Az innen letöltött appal feltelepítve,csatlakoztatni akarom a karkötőt és nem találja. Vmi megoldás? Play áruházból leöltöttel simán felismeri.
köszi


Hammerjoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.10.08. 23:46
5
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Re: Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

#1902

Hozzászólás Szerző: Hammerjoe »

Sziasztok!
Van egy saját Mi Band 3-am, amit tökéletesen tudtam magyarosítani, de most megakadtam. Vettem egy másikat a lányomnak, és ezzel már nem megy ugyanaz, ami a sajátommal. Eleve angol nyelven indult, és hiába csinálom meg a gadgetbridge-s, magyarítást, végigfut, és a végén kiírja, hogy "Probléma volt a Firmware metaadatainak küldésekor". Minden marad úgy, ahogy volt. És még az innen leszedett gyári firmwarre is ugyanezt írja. Gondoltam legyalulom gyárira, majd onnan a magyar, de ez is zsákutca volt... Mit lehet ilyenkor tenni? A dobozán sehol nem írják, és tudomásom szerint sem NFC-s verziót vettem.
Hammerjoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.10.08. 23:46
5
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Re: Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

#1903

Hozzászólás Szerző: Hammerjoe »

Stefkovitsferenc írta: 2019.06.03. 13:28 Hello ,nekem egy olyan gondom akadt feltelepítettem a leírt módon, minden rendben ment viszont olyan mintha az összes egyéb "funkció eltűnt volna az óráról a mi fit mindent figyel, de az órán nem lehet lapozni semerre.
Bingó! Addig buheráltam, hogy én is ide jutottam! Megoldása az eredeti Mi-Fit felrakás, párosítás, és a megjelenítési beállításokban az összeset átmozgatni (sikertelennek fogja írni), majd mentés. Utána a Mi Band-en lehet factory resetet csinálni, mert előjönnek a többi menük is... Itt tartok most.
godzsy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018.07.13. 16:23
5
Telefonom: Egyéb
Gender:

Re: Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

#1904

Hozzászólás Szerző: godzsy »

Sziasztok!

Ma végre megjött a karkötőhöz a pótszíj, mert az eredeti elszakadt. Persze azóta a karkötő lemerült. Ma feltöltöttem, de jött iOS-re egy új frissítés 4.0.3 verzószámmal. Namost a karkötőn a v2.3.0.6 verziószám van fent, mégpedig a "nem frissülő" verzió, ezért is mertem lefrissíteni a MiFitet. Kapcsolódáskor viszont valamilyen összetevőket mégis lefrissített, azóta a karkötő kijelzőjén a "szinkronizálsá szükséges" felirat fut. Hiába kapcsolódok a telefonhoz és azon a MiFithez, szinkronizál is, de nem tűnik el a felirat és nem jutok be a menübe.

Ilyenkor mi a teendő, hogy használható legyen ismét?

Mivel a 2.3.0.6 óta több frissítés is jött a MiFitre, gondolom azokhoz a verziókhoz nem jött magyarítás, mert akkor nem 2.3.0.6 lenne az első posztba. Jelenlegi friss angol FW és RES fájlokat tudok valahonnan tölteni hogy legalább az angol nyelvem meglegyen?
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Mi Band 3 Magyarítás v2.3.0.6

#1905

Hozzászólás Szerző: rajen »

Persze, itt van minden: https://geekdoing.com/
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Lezárt

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”