segítség kérés

vadocz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.05.06. 19:00
7
Telefonom: Egyéb

segítség kérés

#1

Hozzászólás Szerző: vadocz »

Sziasztok.Én futok és sportolok ehhez használom a mi bandet.Az a gondom hogy el indítom a futó részét mér is de amikor meg állítom nem minden adatot ír ki egy jó párnál nullát ír ki és nem is menti a futásom.Tudtok erre valami meg oldást.Elôre is kőszi


walaky
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2014.10.15. 11:59
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: segítség kérés

#2

Hozzászólás Szerző: walaky »

Sziasztok!

Volna egy érdekes kérdésem. Már régóta van a dolog, de valahogy sose jutottam el idáig, hogy leírjam :)
Van egy fehér ledes MiBand-om, amin még régebben beállítottam rendszeres ébresztésnek 15.30-at, amit valamivel később töröltem, viszont azóta is szorgalmasan rezeg minden nap (nagyjából) 15.30-kor. azóta volt már pár telefon telepítésem, sőt, cseréltem is MI4C-re, de mindkét telefonon, bármilyen verziójú miuin lévő bármilyen verziójú, nyelvű MiFit alkalmazás azt látja, hogy nincs beállítva ébresztés.
Mit tudnék tenni, hogy abbahagyja? :) Az erősen az asztallaphoz ütögetős módszert ismerem, de inkább kihagynám :)
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: segítség kérés

#3

Hozzászólás Szerző: rajen »

Állítsd be újból az ébresztőt rajta, majd pár perc múlva kapcsold ki, majd töröld.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
smarci1997
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.09.30. 17:01
8
Telefonom: Redmi 2

Re: segítség kérés

#4

Hozzászólás Szerző: smarci1997 »

Az intelligens ébresztéshez/ébresztéshez kell Bluetooth kapcsolat, vagy megy nélküle is?
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: segítség kérés

#5

Hozzászólás Szerző: rajen »

Telefon sem kell hozzá.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
smarci1997
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.09.30. 17:01
8
Telefonom: Redmi 2

Re: segítség kérés

#6

Hozzászólás Szerző: smarci1997 »

Miért csak 93százalékig tölt fel?(első töltésnél és azóta is)
gyugyu89
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.11.13. 06:03
7
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: segítség kérés

#7

Hozzászólás Szerző: gyugyu89 »

Hali!

Segítséget szeretnék kérni, Mi Band 2-höz.

Már 2 telefonon (Nexus 6P, Mi4C) is próbáltam, nem csatlakozik a MiFit-hez. De bluetooth beállításokban megjelenik. Üzemel, mert mindent mutat a kijelzője, csak nem csatlakozik és szinkronizál. Kb, 3 hónapos eddig hibátlanul működöt.

Tudtok megoldást a hiba elhárítására?
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: segítség kérés

#8

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

Szia
Ne a bluetooth beállításoknál csatlakoztasd hanem a mifit alkalmazásban próbáld meg.
itt egy video remélem a készítő nemharagszik meg ha belinkelem ide :D

[BBvideo 560,340][/BBvideo]
"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
gyugyu89
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.11.13. 06:03
7
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: segítség kérés

#9

Hozzászólás Szerző: gyugyu89 »

Természetesen ott próbáltam, meg már előtte is fel volt csatolva. Csak tegnap nem szinkronizált többszöri próbára sem, utána beugrott, hogy Band1 el is volt, hogy nem szinkronizált ott megoldotta az eszköz törlés és újra csatlakoztatás. De ez nem akar visszacsatlakozni. Azért is próbáltam ki másik telefonon ott sem csatlakozik fel a MiFit-ben.
Loriana
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015.01.20. 21:52
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: segítség kérés

#10

Hozzászólás Szerző: Loriana »

Sziasztok! Ugyanez a problémám. Tegnap bontottam ki a dobozából a zsírúj, GearBest akciósan rendelt MiBand2-t. Azonnal rádugtam töltőre, és csatlakozott is a telefonra (Xiaomi Redmi 3S Prime) a MiFit-ben párosítva rögtön (lehet ezt nem kellett volna vagy nem ebben a sorrendben), beállítottam pl. az ébresztőt és az alapadatokat. Ezután nézegettem a miBandage-t, de nem tudtam párosítani, ezért kipróbáltam mindent, végül leválasztotam MiFitről, töröltem vagy 6x a cache-t is, és újraraktam, plusz próbálkoztam a Notify-jal is, de semmi. Közben vagy 3x indítottam újra, bluetooth-t is ki-be kapcsoltam. a BlueScan látja, a MAC cím kiolvasható, amivel a Notify-ra sikerült már 1x csatlakoznom. A MiFit-re azóta sem. Ja még egy: éjszakára betettem a hűtőbe (már végső elkeseredésemben :D), és reggel arra ébredtem, hogy rezeg a hűtő az ébresztésre, de ennek ellenére továbbra sem tudom párosítani a MiFit-tel. A lépéseket számolja, a pulzust méri, de a push funkciók (hívásjelzés stb.) közül semmi nem működik. Ha valaki lenne olyan kedves, és megírná (neadjisten megcsinálná) nekem a megoldást, örökké hálás lennék (bor/sör?)... Eddig olyan 8 órát töltöttem el vele, és kezd az idegeimre menni :D. Köszi!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”