Mi Band teszt

Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Mi Band teszt

#11

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Tavolsag max 10 meter szerintem, ujracsatlakozasnal nem rezeg, ha huvasod volt....

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről


[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
zsupi87
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.05.17. 16:31
7
Telefonom: Egyéb

Re: Mi Band teszt

#12

Hozzászólás Szerző: zsupi87 »

farkastibor2 » Ma, 15:30 írta:Sziasztok.
Nekem egy kérdésem lenne a bandal kapcsolatban hogy a hívásértesítés az mennyire hatékony?
1. mekkora távolságig jó
2. illetve ha messzebb megyek és utána újra csatlakozik akkor rezeg e ha közben volt nem fogadott hívásom?

Azért lenne fontos mert munka közbe féltem a telefonomat és ha lenne egy ilyen kütyüm akkor az nagyon megoldaná a problémámat.
Tapasztalatok valakinek, vagy valaki kipróbálnáe nekem?

Ha a hatókörön kívül vagy és valaki keres akkor nem fog rezegni, akkor sem amikor vissza érsz a hatósugarába.
A távolság sok mindentől függ, hány fal van , vagy szabadtér ...stb....
Konkrét adatokat nem tudok mondani de amilyen távolságból működik a Bluetooth hangszóróm abból a távolságból nem jelez az aktivitás mérő.
zsupi87
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.05.17. 16:31
7
Telefonom: Egyéb

Re: Mi Band teszt

#13

Hozzászólás Szerző: zsupi87 »

Sziasztok!

Nekem a következő lenne a kérdésem vagyis kérdéseim:

1. Az alkalmazásértesítés beállításnál valamiért csak azokat az alkalmazásokat engedi kiválasztani amit én telepítettem fel a telefonomra. (játékok, viber, lejátszók stb..) De én szeretném ha a naptár, és a Gmail üzenteit jelezze, de ez ugye már eredetileg fel van telepítve a telefonra és benne sincs a listában.

2. Olvastam, hogy be lehet állítani intelligens ébresztést, ami annyit takar, hogy nem akkor ébreszt fel amikor mélyen alszol.
Ezt a funkciót sem találtam meg az ébresztés menüponton belül.

3. Szeretném beállítani a képernyőzár feloldását, (Doogee) telefonom van elvileg működne is de az a baj, hogy telefonom nem látja a karkötőt. Beállítások -- Bluetooth -- és nincs a listában tehát nem tudom kiválasztani azt az eszközt aminek a segítségével feloldanám a telefonom.


Az oldalról letöltött MI Fit applikációt telepítettem!

Ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre akkor nagyon hálás lennék. ;;)
Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: Mi Band teszt

#14

Hozzászólás Szerző: dvs »

Csak most találtam meg a posztodat.

Doogee telefonnal nem csak xiaomival működik a feloldás. Más telóra telepítve (Mijue) nem is jelent meg a MiFit ezen opciója.

Az intelligens ébresztés: MiFit elindít--> jobb felül pöttyök --> ébresztés ---->Katt az időpontra ----> intelligens ébresztés ki/be

voilá... \:D/

A telefonod rendelkezik Blutooth 4.0 LE vel? Mert ez kell a kommunikációhoz.

Nálam az összes telepített app (XIAOMI REDMI NOTE 4G) megjelenik. Vegyél Sziamiaú-t :D
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”