Redmi Buds 3 Pro

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Válasz küldése
hegyib
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.11.11. 00:41
2
Telefonom: Nincs

Redmi Buds 3 Pro

#1

Hozzászólás Szerző: hegyib »

Vásároltam az Alza.hu-ban egy Redmi Buds 3 Pro vezetéknélküli fülhallgatót (https://www.mi.com/global/product/redmi-buds-3-pro/) és az vele a problémám, hogy amikor a Windows 10-es laptopommal (és más Windows 10-es laptopok esetében is hasonlóak a jelenségek) párosítani akarom, akkor (1) egyáltalán nem is jelenik meg a laptop által látott bluetooth eszközök között; vagy (2) megjelenik "Redmi Airdots 3 Pro" (vagy valamilyen hasonló) néven, sikerül is párosítanom a laptoppal, de az az "Other devices" résznél szerepel, ergo nem tudom rajta hallgatni a laptop hangját. Kétszer már megjelent helyesen néven, azaz "Redmi Buds 3 Pro" néven a találati listában, és sikerült is rendben párosítani a laptoppal olyan módon, hogy az "Audio" résznél szerepelt, de a második leválasztás után már nem sikerült reprodukálni a párosítást. Mobiltelefonokkal rendben párosítható. Mi okozhatja a jelenséget?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hegyib 2021.11.11. 12:41-kor.


labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Redmi Earbuds 3 Pro

#2

Hozzászólás Szerző: labe »

Ez Windows beállítás kérdése. Nincs köze a termékhez.

Tapatalkkal küldve az én Mi 11 Lite 5G eszközömről

hegyib
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.11.11. 00:41
2
Telefonom: Nincs

Re: Redmi Earbuds 3 Pro

#3

Hozzászólás Szerző: hegyib »

Nagyon köszönöm a gyors választ. Van ötleted arra vonatkozóan, hogy a Windows-ban milyen beállításokon kell változtatni (tisztában vagyok vele, hogy ez itt nem egy Windows fórum :-) )? (A fülhallgató egyébként 2 eszközhöz, pl. egy telefonhoz és egy laptophoz is tud egyszerre csatlakozni, ami nagyon praktikus.)
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi Buds 3 Pro

#4

Hozzászólás Szerző: rajen »

A laposon milyen verziós BT van?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
hegyib
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.11.11. 00:41
2
Telefonom: Nincs

Re: Redmi Buds 3 Pro

#5

Hozzászólás Szerző: hegyib »

A Windows beállításokkal kapcsolatos kérdést, kérem, tekintsétek tárgytalannak: a felhasználói leírást alaposabban elolvasva kiderült számomra, hogy a párosításhoz 2 másodpercig előzetesen le kell nyomni a tok gombját - mentségemre szolgáljon, hogy először mobiltelefonokkal párosítottam az eszközt és ott mindenféle előzetes gombnyomás nélkül működött a párosítás. Hogy valami hozzáadott értékem is legyen itt a fórumon: a MI Buds M8 alkalmazással (https://play.google.com/store/apps/deta ... a.mibudsm8) viszonylag sok minden beállítható a fülhallgatón (ha nem is minden: tegnap kipróbáltam az egyik kollégám Redmi Note 10 Pro telefonjával, amin MIUI 12.5.6 van) - ti. ahhoz nincs hivatalos alkalmazás, és a beállítások csak bizonyos Xiaomi és Redmi készülékeken és MIUI verziók esetén érhető el.
Válasz küldése

Vissza: “Hibák”