Redmi K20 Pro hiba!

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Válasz küldése
krisztianazeredeti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2021.09.18. 19:35
2
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro

Redmi K20 Pro hiba!

#1

Hozzászólás Szerző: krisztianazeredeti »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Adott egy Xiaomi Redmi K20 Pro telefon, kb 2 éve vásárolt aliexpresszről.

Probléma a következő: A készülék tökéletesen működött, de nem bírtam soha hozzáadni a google payhez a bankkártyát nfcvel, de ezzel még egy ideig bele is törődtem. A probléma az volt hogy a google eszköz tanusítvány nem volt meg. Persze ettől függetlenül minden működött ezen a funkción kívül. Aztán egyik nap a mobilbankom sem engedett belépni, ott is megkövetelték hogy tanúsított eszköz legyen. Picit próbáltam utána olvasni, aztán arra jutottam hogy a hiba azért van, mert nyitott a telefon bootloadere. (Nekem ez eddig kínai volt, mi az hogy nyitott, vagy zárt bootloader, én megvettem a telefont azt az azóta így volt).

Picit utána olvastam hogy kell zárolni, és a parancs beírása után zároltam is, aztán tökre örültem hogy ennyi az egész, a készülék már indult is újra. És az öröm eddig a pontig tartott. A miui rendszer már nem töltött be, jött egy szöveg pirosan, hogy This Miui version cant be installed this device.

Oké, mondom akkor vissza kell unlockolni bootloadert. És itt az első hiba, az a parancs amivel zároltam, annak az unluckos parancsa már nem működött. Aztán sok szenvedés árán eljutottam a Mi Unlock alkalmazásig. Persze ez sem működött, hiába voltam loginolva mi accountba telefonon is, és ebbe a programba is, azt írta hpogy lépjek a fejlesztői beállításokba, és ott végezzek el valami loginolást külön. Köszi, hogy a fenébe, ha nem kapcsol be a telefon.

Szóval most itt vagyok, hogy van egy zárt bootloaderem, és egy benem töltődő miui rendszerem. (2009 óta rajta voltak a képeim, eddigi telefonokba mind volt memóriakártyás lehetőség, ebbe sajnos nem, valszeg már oda is 60 gigabájt fénykép, mert már idegességbe nyomtam egy Wipe Data-t is.)

Szóval van valaki aki ebben tudna segíteni? Akár hova elviszem a telefont magyarországon, csak tudja valaki megcsinálni. Vagy ha valaki járt hasonló cípőben, adhatna egy rendes tutorialt hogy csináljam meg. Próbáltam fastbooton feltenni valami régebbi romot, de semmi se sikerül.


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi K20 Pro hiba!

#2

Hozzászólás Szerző: rajen »

Ha a telefon topicjába írnád, lehet kapnál választ, ide nem járnak a telefon tulajok.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
krisztianazeredeti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2021.09.18. 19:35
2
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro

Re: Redmi K20 Pro hiba!

#3

Hozzászólás Szerző: krisztianazeredeti »

Rendben. Átmásolom akkor oda, és innen lehet törölni a topicot.
Válasz küldése

Vissza: “Hibák”