MIUI10 8.8.2

MIUI heti frissítések listája, Kínai és Global romhoz
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#31

Hozzászólás Szerző: rajen »



MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13857
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#32

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

~x( %-( :-t
Ezt a "katyvaszt", ami már megint az agyakban van...
Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
vitat6atlan
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2015.11.27. 21:03
8
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#33

Hozzászólás Szerző: vitat6atlan »

Azert ez a katyvasz sem magatol jott letre, rendesen kivette belole a reszet a Xiaomi a kinai es global ROM kulonbsegevel, amire aztan ratett meg az EU ROM, plusz ugye itt sokan a MIUIHU ROM mellett dontenek, akkor ez most also hangon 4 fajta, aminek egy ide frissen erkezonek tudnia kellene, es akkor azt se felejtsuk el, hogy van itt nekunk dev es stable ROM is, szoval boven ertheto, ha valaki ossze vissza keveri oket. Az mar vegkepp csak jegyzet szelere valo info, hogy boldog boldogtalan mindenfele ROM verziot feltesz a telefonokra es ugy adja el, legyen az bolt vagy maganember, sot sokszor nem is olyan verzioval jon a telo pl kulfoldrol, mint amit a webshopban leirnak. Ezek utan min csodalkozunk? :)
nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: MIUI10 8.8.2

#34

Hozzászólás Szerző: nababika »

Vegre egy megerto embertars. Amugy reggelre megoldodott, reggel letoltotte a frissitest es telepitettem is. Szoval most minden rendben. Nem retardalt vagyok csak tenyleg elvesztem a romok útvesztőjében. Tudom, az enyem nem Miuihu de itt hozzaerto forumtarsak vannak, ezert itt tettem fel a kerdest. megegyszer koszonom
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#35

Hozzászólás Szerző: Fulee »

de pont ezért van a Tudásbázis , ahol fellelhető sok érdekes olvasmány , többek között a ROM azonosítása is
mielőtt bárki bármit csinálna a telefonján annak el kellene olvasnia pár részt belőle (nem kell mindet)
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: MIUI10 8.8.2

#36

Hozzászólás Szerző: nababika »

Majdnem megértetted amit írtam. :-)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Pro eszközömről

aldo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.12.01. 21:09
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: MIUI10 8.8.2

#37

Hozzászólás Szerző: aldo »

viewtopic.php?p=144471#p144471

Kaszi te fejlesztő vagy? Vagy már mindenkinek fejlesztői romot adnak?
kaszi1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.03.16. 17:05
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUI10 8.8.2

#38

Hozzászólás Szerző: kaszi1 »

gggg kísérleti nyúl inkább. Nézegettem én is hogy ez mi is. Globál fejlesztői lehet. Nem merültem ebbe bele. Azért történt ez is mert
a frissítés mint már írtam butított a telómon. Remélem helyre rázódik majd ha javítják. Ha nem akkor visszarakok egy jó 9-est és eladom. Nem jó az ha van egy király telód aztán leamortizálódik. Az eredeti állapotához képest a felére esett vissza a menü tudása.
Jártam így már egy másik típ.gyártóval is. Gyári lefrissült és elszállt a bluetooth az egér nem ment róla.Írtam a gyártónak szervíz...stb. Semmi... Eladtam mert egyébkén jó volt, egeret meg nem sokan használnak, így semmi gondja nem lett az új tulajnak.Természetesen ezeket a mobilokat nem veszem többé ,mindegy mekkora neve van. Ha ők ilyenek akkor ezt nem lehet máshogy lekezelni ,csak úgy hogy vége és ezeket a márkákat kerülöm. Ma már másképp vásárolok mint 20 éve. Előbb megnézem a hátteret (szervíz,terméktámogatás,fejlesztés,alkatrész up... stb) azután veszem meg. Pl. Jó cucc a Pana de felénk nincs szervíze,így nem veszek. Nem a termék rossz a példámba se!!! Csak nincs támogatás. Azért az nagyon dúrva,hogy nem tudok egy drága telefont thems -bőrözni!!! Egy rohadt hátteret nem tudom átállítani más színűre? Vagy túl sokat kérek??? Hali
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#39

Hozzászólás Szerző: rajen »

Mióta világ a világ, a MIUI verzió váltáskor évente egyszer előfordulnak ilyen problémák. Általában a két verzió között olyan nagy a különbség, hogy a fejlesztők az első verziókba ezeket a kényelmi és dizájn elemeket még nem rakják helyre, hanem a főbb funkciókkal foglalkoznak, ami legfontosabb. Még pár frissítés és ezek is helyreállnak. A témázás pont egy ilyen, a felület teljesen más, mint az előző verzióban, így míg a téma szerkesztők utol nem érik magukat, korlátolt ez a lehetőség. A testreszabás funkciót nem vették ki, csak az uniós szabályozások miatt le kellett tiltaniuk az unión belüli országokban. Amíg nem volt ekkora jelenléte a Xiaominak Európában, pont nem érdekelte őket az ilyesmi, de meg kell felelniük a szabályoknak most már. Eddig elég volt a régiót átállítani nem EU országra és minden visszajött, pl.: Svájc, Bosznia, stb., ami az időzónán belül van. De ha teljes értékű rendszert szeretnél válthatsz MIUIHU vagy xiaomi.eu romra, a lehetőséged megvan. Ezekben csak ezeket állíthatod át magadnak: Háttérkép, csengőhang, betűtípus, Zár stílusa, Állapotsor, Ikonok, Üzenetek, Tárcsázó, Asztal, Bootanimáció, Boot hang és persze teljes Témacsomagok is. A régi, MIUI9 témákat meg folyamatosan frissíti a készítője és hamarosan minden ismert, hasznos, közkedvelt téma hamarosan 100% kompatibilis lesz a jelenlegi MIUI verzióval. Ezt meg kell érteni és elfogadni, nem kell ennyire leírni a márkát, ilyen támogatottságot úgy sem kapsz semmilyen más gyártónál.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
kaszi1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.03.16. 17:05
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUI10 8.8.2

#40

Hozzászólás Szerző: kaszi1 »

Köszönöm a leírást. Akkor remélni lehet hogy ez a rom is ami nekem van (Mert pontosan most sem tudom ez melyik?) majd lehet a menüket színezni benne?. Nem szívesen loaderelek.Nekem az a lényeg,hogy magától frissüljön le és visszakapja azt a tudását amiért ezt választottam.Szerintem ez nem egy nagy kívánság.Azért tudok olyan céget (igaz nem mobilos cucc) de egy mail és másnap jön a szervíz. De telefonosba is van hogy a szervízbe vitelt is ők intézik. Ma már ezek is komoly tényezők,vétel szempontjából. Remény hal meg utoljára.
Kaszi
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Heti Frissítés”