Xiaomi MiRouterHU!

dorion
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.12.19. 15:55
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#101

Hozzászólás Szerző: dorion »

Nincs benne szülői felügyelet. Ez egyébként a router 1 nem a kettő. De ettől még jó vétel viszont a felülete, ha csak meg nem hackelte a webshop akkor teljesen kínai nincs angol nyelv.


Simb
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.01.03. 21:30
7
Telefonom: Lenovo S820

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#102

Hozzászólás Szerző: Simb »

köszi
zsola400
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2014.02.09. 12:43
10
Telefonom: Xiaomi Mi 9 Lite

Medálok

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#103

Hozzászólás Szerző: zsola400 »

A telefonos app teljesen angol és minden beállítást elérsz teloról!
dorion
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.12.19. 15:55
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#104

Hozzászólás Szerző: dorion »

zsola400 írta:A telefonos app teljesen angol és minden beállítást elérsz teloról!
Majdnem teljesen. Sajnos a pluginek nem azok, de a nálunk is használhatoak viszonylag könnyen beállíthatóak. Sajnos nem érsz el minden beállítást sem telóról és van egy furcsa követelménye az app működéséhez. Lennie kell elő internet kapcsolatnak.

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
drtapfesz
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2014.12.24. 22:28
9
Telefonom: Xiaomi Mi8 Pro
Gender:

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#105

Hozzászólás Szerző: drtapfesz »

Üdv! Amit gépröl kell állítani , Google Chrome on keresztül fordítható a weboldal tartalom. Így akármilyen nyelvre.
MI3W
MI4W
MI5 Pro
Aktuális heti MIUI hu
MI8 Pro Global Beta
tweeterbox
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2017.02.05. 21:29
7
Telefonom: Egyéb

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#106

Hozzászólás Szerző: tweeterbox »

Az r1d routert lehet használni NAS-ként is? Ha igen, akkor hogy lehel elérni külső hálózatból? Illetve hogy lehet elérni a rajta lévő tartalmakat külső hálózatról?

Illetve abban is kérnék segítséget, hogy hogy tudok más személyt hozzáadni a HDD-n lévő tartalom eléréséhez? Kell hozzá a másik személynek is Mi Accounttal rendelkeznie és a Mi Wifi alkalmazásnak a gépén kell lennie?

ez a verzió van a routeremen: MiWiFi Stable 2.6.103, azt sem tudom hogy ez jó-e vagy upgradelni kell-e, és ha igen akkor mire, és honnan lehet megbízható angol/német/magyar nyelvű upgradet találni hozzá. :(

Illetve rádugtam a routerre USB-n egy külső meghajtót, a router beállításaiban látja is, de hogy kell a tartalmat megnyitni, mert Total Commanderben már nem találom.


Köszönöm!
Avatar
wocsok17
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 688
Csatlakozott: 2014.05.09. 13:05
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Szombathely, Ajka, Budapest

Medálok

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#107

Hozzászólás Szerző: wocsok17 »

Menjünk sorban.
Nasként tudod használni. Tudsz rá letölteni dolgokat, torrentről is, viszont feltöltésre ne számíts, valamiért a torrent oldalak amiket én próbáltam nem veszik észre hogy letöltötted a cuccot, így vissza osztani is max máshonnan tudod. Média szerverként tudod használni, én erről nézem a filmeket. Be tudod állítani appban, hogy ha rácsatlakozik a telefonod, akkor mentse le a képeket róla.
Külső hálózatról én csak a telefonos appal tudom elérni. lehet van más módja is, de engem ez a része annyira nem érdekelt, így nem mentem utána, meg idő hiány miatt is.
Ezzel megválaszoltam a következő kérdést is, a másik személy is csak mi accounttal, és telefonos appal éri el szerintem.

Nekem is ugyan ez a verzió van fenn. ha angolt akarsz, akkor úgy tudom a fejlesztőit kell feltenned, amit a router honlapjáról tudsz letölteni, ezt azért nem csináltam meg már több mint 1 éve, mert majdnem tele van, és azt írják, hogy ilyen váltáskor lehet hogy elveszik minden adat a routerről.

Ha rádugsz egy USB meghajtót, akkor kis idő múlva nézd meg a hálózaton, hogy látod-e, elvileg a routeren belül 2 mappa lesz az egyik a saját winyó, a másik az USB-0 vagy valami ilyesmi.
69frd69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2015.11.16. 02:43
8
Telefonom: Poco F3

Medálok

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#108

Hozzászólás Szerző: 69frd69 »

Mi Router(R1D)
Egy kis kiegészítés:
- MiWiFi Stable 2.6.103 elérhető és teljesen angol nyelvű, így nem kell fejlesztőit feltenni.

- Külső hálózatról valóban csak telefonos applikációval lehet megoldani a kétirányú átvitelt.
Van ugyan Windows alá program, de azzal távolról csak letöltő linket lehet küldeni a routernek, amit aztán valóban le is tölt.
Jól mondtad, másik személy is hozzáférhet a routerhez, de neki is rendelkeznie kell egy saját mi accounttal, amit a miwifi app-ban a share router menüpont alatt hozzá kell rendelnünk az eszközünkhöz.
Avatar
gidano
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.04.03. 18:42
9
Telefonom: Nincs
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#109

Hozzászólás Szerző: gidano »

Szia!

Őrült munka volt, de elkészült a router android alkalmazásának magyar honosítása. A blogomról (http://sympda.blog.hu/) tölthető tegnap reggel óta. Ma még frissítettem kicsit, így a kínai karakterek kivételével (mert, hogy az is van az angol nyelvi fájlban) magyar nyelvű.

Arra kérlek, ha megosztod valahol, NE a letöltési linket, [-x hanem a tartalmazó blogbejegyzés linkjét (http://sympda.blog.hu/2017/04/08/mi_wi-fi_hu) add tovább.

Üdv. gidano
Galaxy S10e, Galaxy A40 | SymPDA Android Blog - Használjuk magyarul az Androidot
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Xiaomi MiRouterHU!

#110

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Köszönöm a fáradozásodat :) Tökéletesen működik

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi MiRouter”