Kérdések, válaszok, megoldások

Shiwo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.09.07. 20:01
3
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#81

Hozzászólás Szerző: Shiwo »

Hali,

Nem kérdés, inkább közlemény, csak olyan témát nem találtam.. sima Mi Note 10-em van... ma lefrissítette magát a 12.0.1-es verzióra.. sok minden megújult, többek közt a kamera app.. ami most már alapból csak 1x és 2x zoomot enged, meg a 0.6x-et.. az 5x a Pro lehetőség alatt érhető csak el, jól eldugva.. az 5 feletti digitális rásegítés meg sehol...


janes
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.07.31. 08:56
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#82

Hozzászólás Szerző: janes »

Sziasztok! Tegnap jott a frissites miui 12 a note9 telomra de nem mukodik a animacios mars es fold elohatterkep rajta! Az elo hatterkepek kozott sem talalhato meg! Mi lehet a gond szerintetek? Global miui frissult!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

buliforma
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.11.10. 16:56
5
Telefonom: Nincs

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#83

Hozzászólás Szerző: buliforma »

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék van egy Note 10 em és egy Kia Ceed kombim. Az istennek nem tudom működésre bírni az android autót benne. Van ötletetek, hogy milyen módon lehetne ezt megoldani? Ha össze dugom őket rögtön feldobja a készülék az android autot de valamelyik oldal mindig csatlakozási hibát ír ki. Köszönöm
lala233
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.06.13. 08:32
3
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10 Pro

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#84

Hozzászólás Szerző: lala233 »

Shiwo írta: 2020.09.07. 20:08 Hali,

Nem kérdés, inkább közlemény, csak olyan témát nem találtam.. sima Mi Note 10-em van... ma lefrissítette magát a 12.0.1-es verzióra.. sok minden megújult, többek közt a kamera app.. ami most már alapból csak 1x és 2x zoomot enged, meg a 0.6x-et.. az 5x a Pro lehetőség alatt érhető csak el, jól eldugva.. az 5 feletti digitális rásegítés meg sehol...
Nekem is pont ez a bajom, a gyári visszaállítás sem segített, hogy lehet visszatérni a régihez?
bsasa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.08.31. 12:20
7
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#85

Hozzászólás Szerző: bsasa »

Helló.

1x-t megérinted és elhúzod jobbra vagy balra.
lala233
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.06.13. 08:32
3
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10 Pro

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#86

Hozzászólás Szerző: lala233 »

Üdv!
"1x-t megérinted és elhúzod jobbra vagy balra." Ha ezt nekem válaszoltad a makró eltűnésére, akkor nem így van. A makróhoz másik kamerát használ.
classi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.02.14. 16:43
9
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#87

Hozzászólás Szerző: classi »

Sziasztok!

Ismét felteszem a kérdést, hátha valaki tudja a választ. A telefon hátulján van 2x2 led villanó, de csak az egyik pár működik. A másik mit csinál, ill, hogy lehet bekapcsolni?
tdomokos1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.10.07. 19:26
3
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#88

Hozzászólás Szerző: tdomokos1 »

Sziasztok!

Egy-két éves samsungos eltévelyedés után Xiaomihoz visszatérve kérnék segítséget!
Note 10 lite-ról Netflixen, álló helyzetben előzetesek szépen mennek kivetítve a tv-n.
Lejátszáskor, vízszintesbe fordulás után, sajnos csak hang, de nincs kép (fekete háttér, vezérlő megjelenik).
Lejátszón kézzel húzva a filmet kicsiben megjelennek a képkockák, de azt elengedve újfent csak hang kép nélkül.
Any clue?
Szép estét, Tamás
tqd
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.12.11. 20:26
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#89

Hozzászólás Szerző: tqd »

Sziasztok!

Redmi2 készülékről váltottam Note 10 lite-re. A névjegyeket szépen áttöltötte, de sajnos nem jeleníti meg a hozzá kapcsolt cégneveket. A névjegy szerkesztésekor ott van a cégnév is. Van rá megoldás hogy a névjegyeknél is megjelenítse valahogy?
pelclass
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.12.21. 15:13
3
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10 Lite
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#90

Hozzászólás Szerző: pelclass »

Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy a Note 10 lite-ban nem lehetséges a gyorstárcsázás?
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Note 10 / Pro / Lite”