MIUIHU V10 9.1.10

MIUI Magyar ROM heti fejlesztői vagy stabil rom kiadások
Avatar
Bandita1981
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 3255
Csatlakozott: 2016.03.03. 09:11
8
Telefonom: Redmi Note 8
 megköszönték: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#61

Hozzászólás Szerző: Bandita1981 »

Az érdekes......
RN5,és RN3pro probáltam és működik!
És a Multitool???

Redmi Note 5 /Whyred/ MIUIHU 10 9.1.10 | Béta



Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!
Telefonom:Redmi Note 3pro//Redmi Note 5pro//Redmi Note 8 :ymhug:
Avatar
szpilu
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015.02.13. 16:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#62

Hozzászólás Szerző: szpilu »

Multitoolig nem jutottam.
Sikerült telepítenem Eu Dev romot.
Most lakom be.
Meglátjuk milyen.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről

Avatar
szpilu
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015.02.13. 16:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#63

Hozzászólás Szerző: szpilu »

Ami fura hogy indításkor androidos biztonsági kódot kér

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről

Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#64

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Format data után nem fog kérni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

iPhone 12 Pro
Avatar
szpilu
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015.02.13. 16:30
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#65

Hozzászólás Szerző: szpilu »

Köszi szépen. Tökéletes lett. :)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 5 eszközömről

ValakiAki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018.08.07. 13:50
5
Telefonom: Egyéb

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#66

Hozzászólás Szerző: ValakiAki »

JohnDoeHun írta: 2019.01.16. 20:02
ksasa67 írta: 2019.01.16. 19:50 @JohnDoeHun :

A miui.hu rom a kínai fejlesztőiből készül. Mivel a rom forrását nem adja ki a xiaomi, ezért az ilyen hibák debugja nem egyszerű eset, legtöbbször lehetetlen. A magyar nyelv integrálása, appok eltávolítása más módszerekkel történik. Elég sok készülékre készül miui.hu rom, ezeknek az aprólékos tesztelésére nincs kapacitás. A készítők dolgoznak más szakmában, családjuk van stb. Ha úgy érzed, hogy nem azt kapod, amiért FIZETTÉL, akkor a rom váltás a Te döntésed... (Nem vagyok miui.hu rom készítő) Üdv.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 5 eszközömről
Nem én vállaltam a kiadások tesztelését, heggesztését. Nem én ígértem h meg lesz oldva a gcam meg az állandóan frlugró hibaüzenet a magisk safety check-et már nem is említem. El lett engedve a keze ennek a készüléknek is és kész. Asszem ezt beláthatjuk. Magyarítani meg debloat-olni úgy hogy nincs nagy string válltozás nem hinném h fél óránál tovább tart. Tesztelni na az már igen. Az összekilincselt készülékeken ugye. Szóval nekem elegem lett ebből. Elő is vettem a régi telómat és inkább belakom, gyötröm hetekig még mint hogy szenvedjek a miuihu-val. Elég volt. Kiábrándultam.

El vagy tévedve öreg, mutasd vagy idézd már hogy vagyula írta valahol hogy a gcam be fog kerülni a Redmi 4X telefonba! Ha ennyire faszagyerek vagy, csinálhatnád te a magyar romokat hétről hétre. Melyik telefonba adtál bele a Redmi 4X-en kívül, ha egyáltalán ebbe a készülékbe adtál...A miuihu jelenleg a legjobb rom, csak a legtöbb ember global rommal használja a telefont, ahogy kapja. A legtöbb embert nem érdekli BL nyitás és társai, csak egyszerűen használni akarják a készüléket. Előbb-utóbb a global marad, és ilyen hozzászólás miatt el is megy a készítő kedve, mert írod a hülyeségedet közben fingod nincs hogy mennek a háttérben a dogok...Maradj a régi szarodon, aztán szenvedj azon, de ne itt a fórumban....
24460 felhasználó törlése

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#67

Hozzászólás Szerző: 24460 felhasználó törlése »

Nem tudom és nem is érdekel h Te ki a sz@r vagy, öreg! Akkor itt a screenshot a 8.11.8-as frissítésből, majom!

Kép

Már nem miuihu van a telómon. Nem szenvedek vele többet. Ugye azt Te sem hiszed h ezek közül valamelyiket is tesztelik mielőtt kiadják őket?!
Jóéjt!
Avatar
MVSV
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1324
Csatlakozott: 2014.12.13. 21:22
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Magyarország, Fejér megye
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#68

Hozzászólás Szerző: MVSV »

Fölösleges itt káromkodni... Ha nincs bele integrálva, gondolom oka van, amúgy is az már egy 2 hónappal ezelőtti történet amit megosztottál, tehát azóta már magisk alól is feltelepíthetted volna rég. Whyred romba sincs bele integrálva a Magisk, mégse dől össze a világ, mert hetente manuálisan kell telepítenünk, nem sírunk érte elfogadtuk. Abba sincs benne a Camera2api, mert valakinél ment, valakinél nem ugyanazzal a rommal. Gcam-et meg felesleges integrálni, mert az egyik verzió működik, a másik meg nem. Abból is keresgélni kell mire egy működő verziót talál az ember amibe bele "piszkáltak" már. Szóval, ha valakinek kell valami plusz akkor keresgél és max megosztja itt a többiekkel és fel lehet tenni.
Tudomásul kell venni mindenkinek, hogy ez egy fejlesztői rom, NEM STABIL ROM. Teszt annyit tesz, hogy feltelepítik az adott telefonra és ha nem lesz tégla akkor mehet ki és majd a felhasználók akik bevállalják, hogy felrakják a romot, majd jelzik, hogy van-e vele gond. Többször előfordult, hogy hibák lettek jelezve és vissza lett vonva a rom, majd javítva kiadva.
Fő telefon: Mi11 Lite 5G NE
Tartalék: Redmi Note 9S
Nyugdíjas készülékeim (még mind működik):
Xiaomi Mi3, Redmi Note 3 Pro (Kenzo), Redmi Note 5 Pro (Whyred),
Kép
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#69

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

Mi ez a stilus itt? Eddig ez nem volt itt divat.

Tapatalkkal küldve az én Mi MIX 2 eszközömről

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
ValakiAki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018.08.07. 13:50
5
Telefonom: Egyéb

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#70

Hozzászólás Szerző: ValakiAki »

Én úgy gondolom normálisan stílusban írtam, és még visszafogottan. De nem szeretem amikor hülyeséget beszélő egyének telefröcsögik a topikot. Vagyula valójában belerakta, de nem tudja a camerapi 2-őt a Redmi 4X. Belépőszintű telefontól egyébként miért várunk el ilyen dolgot??? Amúgy több miuihu teszter van az oldalon majom, és mielőtt kiadják, tesztelve vannak a romok!
Válasz küldése

Vissza: “MIUIHU ROM Frissítések”