Kérdések, válaszok megoldások

aszivak
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.10.26. 11:17
4
Telefonom: Xiaomi Mi A1
Gender:

Re: Kérdések, válaszok megoldások

#451

Hozzászólás Szerző: aszivak »

Sziasztok.
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Pár napja hogyha felhívnak, akkor nem tudom felvenni a hívást. Nem jelzi ki hogy hívnak, csak szól a csengőhang/rezeg a telefon. Amikor lerakja a másik fél, akkor kijelzi hogy van egy nem fogadott hívásom és én vissza bírom hívni, azzal nincsen baj. Már visszaállítottam a gyári beállításokat, újraindítottam minden ilyen megvolt. Telekomos vagyok. Tudtok valamit javasolni? Rákerestem google-on de csak arra jutottam hogy másnak is van ilyen hibája. Előre is köszönöm a segítségeteket!


73Jozsi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.25. 11:57
5
Telefonom: Xiaomi Mi A1
Gender:

Re: Kérdések, válaszok megoldások

#452

Hozzászólás Szerző: 73Jozsi »

Sziasztok!
Hasonló probléma miatt érdeklődnék, mint "aszivak". Csak annyi különbséggel, hogy a telefon bekapcsolása után, minden számról csak egyszer fogad hívást a készülék. A következő híváskor a hívó már csak azt hallja, hogy "a hívott szám átmenetileg nem kapcsolható..." Hívni bárkit tudok, akárhányszor.
Tud valaki valami megoldást? Előre is köszönöm!
sneci
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.01.04. 12:42
4
Telefonom: Xiaomi Mi A1
Gender:

Re: Kérdések

#453

Hozzászólás Szerző: sneci »

Sziasztok!
Xiaomi MI A1 telefonom egy hétköznapi újraindítás során nem fogadta el a PIN kódot(100%jó kódot) se a PUK kódot(amit egyébként nem is kért pedig kellett volna,hogy kérjen),majd a próbálkozások után autómatikusan Factory resetet alkalmazott(minden adatom elveszett).Ezt más ujraindításnál is eljátszotta, a SIM kártya eltávolítása és a PIN kód kérés eltávolítása sem működött,ugyanúgy kérte és nem fogadta el.Van valakinek hasonló problémája,esetleg megoldása rá?A válaszokat előre is köszönöm.
vacilacon2manos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.06.28. 11:11
3
Telefonom: Xiaomi Mi A1
Gender:

Re: Kérdések, válaszok megoldások

#454

Hozzászólás Szerző: vacilacon2manos »

Sziasztok!
Tegnap óta nem bootol fel a telóm rendesen, csak a logo jön fel. Fastboot kép bejön, de nem látja a PC. Volume up + bekpacs gombbal feljön a menü. Eddigiek alapján SW hibának tűnik. Tudtok ajánlani valakit (szervízt) Budapest belvárosban v 11 kerület körül, aki le tudja menteni ról az adatokat és meg tudja nekem nézni, mit lehet tenni? Előre is köszi! G
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi A1”