MIUI Global Stabil ROM

Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: MIUI Global Stabil ROM

#151

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Az ujjlenyomat megadásakor muszáj megadni vagy pin kódot, vagy mintát. Nem elkerülhető, mert ha megsérül az ujjad, nem jutsz be a telefonba... Ha törlöd a pint, vagy a mintát, törlődik az ujjlenyomat is.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 5 eszközömről




ApaJoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.11.28. 12:56
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MIUI Global Stabil ROM

#152

Hozzászólás Szerző: ApaJoe »

Pontosan ez az. De az az érdekes, hogy az előző verziónál is ugyanúgy meg kellett adni a PIN-kódot az ujjlenyomathoz, de a kód kérését el lehetett kerülni, nem úgy, mint most. Ha a bekapcs. gombbal oldottam fel a képernyőzárat, akkor egy felhúzással be tudtam lépni, most kéri a PIN-t is. Na ezt szeretném megszüntetni! Ha erre lenne valakinek valami ötlete, azt megköszönném.
Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: MIUI Global Stabil ROM

#153

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Ahogy leírtad, az úgy hibás működés volt. Bekapcs gomb, sima felhúzás után kódot kell kérnie. Ekkor vagy beírod, vagy ujjlenyomattal oldod fel... Ha simán kinyílna, mi a búbánatnak kellene kóddal vagy ujjlenyomattal lezárni???

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 5 eszközömről

ApaJoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.11.28. 12:56
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MIUI Global Stabil ROM

#154

Hozzászólás Szerző: ApaJoe »

Teljesen logikus, amit írsz, de nekem úgy kényelmesebb volt, még ha hibás volt is a folyamat. Akkor, ha jött egy sms, kettőt rákoppintottam és már olvashattam is, most pedig előbb vagy beírom a PIN-kódot, vagy adom az ujjlenyomatot és akkor "máris" olvashatom.
Avatar
ksasa67
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2016.05.20. 05:58
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: MIUI Global Stabil ROM

#155

Hozzászólás Szerző: ksasa67 »

Akkor töröld ki a kódot is és az ujjlenyomatot is. Azok után pont úgy fog működni, mint régen.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 5 eszközömről

klumpaplumba
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2015.03.02. 23:44
9
Telefonom: Redmi 2

Re: MIUI Global Stabil ROM

#156

Hozzászólás Szerző: klumpaplumba »

Sziasztok!

Már lassan egy éve használom a 4x-et eddig nem is volt vele különösebb baj, viszont egy-két hete, a kijelzőm bal felső sarkában megjelent egy hosszanti sárgás csík, ezzel egyetemben pedig bárhova nyúlok a kijelzőn (pl. telefonszámot írnék be) felhív teljesen random embereket úgy, hogy még csak 3-4 számot ütöttem be a készülékbe, ezzel egyidejűleg megnyitja az üzeneteket, naptárakat, előjön, hogy szinkronizálja a MI fiókot, stb és közben olyan visszajelzőhangot ad a készülék mintha egy varrógép tűje nyomkodná a kijelzőt. Ha hangoutson elkezdek írni egy üzenetet nagyjából a 3. betű lenyomása után már videó hívni akarja a készülék és megnyitja még az internetes előzményeket, a google-s felolvasót meg természetesen az üzeneteket (ez valamiért nem maradhat ki a körből.)

Szerintetek cseréltessem azonnal garanciában a kijelzőt vagy lehet vele kezdeni valamit hardveresen (hátha azzal is lehet valamit javítani).

Köszi előre is a segítséget!

kp
attila48031
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.08.18. 17:55
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X
Gender:

Re: MIUI Global Stabil ROM

#157

Hozzászólás Szerző: attila48031 »

Nekem is ez a hiba!

Kép
needee
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.12.01. 17:25
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MIUI Global Stabil ROM

#158

Hozzászólás Szerző: needee »

attila48031

Üdv!
Nekem vagy 3 napja ezzel játszik! Tegnapelőtt rakott egy frissítést 08:03-as dátummal, tegnap meg elkezdte ezt. 81% körül kidobja ugyanezt a hibát! Ezek szerint nem egyedi eset.
needee
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.12.01. 17:25
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MIUI Global Stabil ROM

#159

Hozzászólás Szerző: needee »

attila48031
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.08.18. 17:55
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X
Gender:

Re: MIUI Global Stabil ROM

#160

Hozzászólás Szerző: attila48031 »

Rájöttem, hogy hogyan kell. Lefrissítette végül, a lényeg, hogy letöltésnél 5 százalékonként ki kell kapcsolni a wifit majd vissza és le fogja tudni tölteni. :)
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 4x”