Xiaomi Mi Note 2 kérdések, válaszok, megoldások

kamaraszsofi
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.30. 20:38
7
Telefonom: Xiaomi Mi Note 3
Gender:

Re: Xiaomi Mi Note 2 kérdések, válaszok, megoldások

#51

Hozzászólás Szerző: kamaraszsofi »

Nem ragadt be semmi, ellenőriztem. Most az ajánlott Wakelock detectorral újra.
Global stabil van rajta egyébként. És csináltam gyári visszaállítást az utolsó, 9-es miui rom telepítése után.

Az előző levelem óta javult a helyzet a háttér futtatások legtöbbjét leállítottam 4 óra alatt 13 %-t esett csak az akkuszint. Némi használat mellett.

Ez már elfogadható:

Kösz a segítséget.


kamaraszsofi
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.30. 20:38
7
Telefonom: Xiaomi Mi Note 3
Gender:

Re: Xiaomi Mi Note 2 kérdések, válaszok, megoldások

#52

Hozzászólás Szerző: kamaraszsofi »

rajen » Tegnap, 18:12 írta:Állítsd pontosra, akkor online lesz.
Nem tudom, mitől, de a hiba elhárult mostra, a cloud már megtalálja a telefont. Talán átmeneti szerverhiba lehetett. (y)
kamaraszsofi
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.30. 20:38
7
Telefonom: Xiaomi Mi Note 3
Gender:

Re: Xiaomi Mi Note 2 kérdések, válaszok, megoldások

#53

Hozzászólás Szerző: kamaraszsofi »

Jó reggelt!

Megint zavargok.

Lehet-e segíteni azon az apró, bosszantó hibán, hogy a beállított régió (nálam a téma áruház elérhetősége miatt Albánia, de más nem EU tag országgal is próbálkoztam) automatikusan Kínára vált. Először azt hittem random módon, de most azt gondolom, hogy valószínűleg a ki és bekapcsolások után.

Korábban már írtam, hogy a telefonon két lépcsőben frissítettem a vásárláskor kapott gyári global stabil romot. Először a felajánlott MIUI 8.5-re, majd Miui 9.5-re. Sajnos az első frissítést követően testre szabtam a telefont (nem kellett volna!), és ezt követte a Miui 9-es rendszerű rom telepítési wipe data nélkül!
Sok apró hiba volt, ezért egy sima gyári törlést csináltam a telefonon és ismét testre szabtam.

Lehet, hogy ez a spontán régióváltás még mindig ennek a következménye?
Tudok rajta változtatni, segíteni?
Homeye
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.03. 16:45
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note

Re: Xiaomi Mi Note 2 kérdések, válaszok, megoldások

#54

Hozzászólás Szerző: Homeye »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy másnak is szól a hangszóróból az ébresztő hangja, a csengőhang és a notification hangok miközben a headset be van dugva? MIUI/Lineage OS egyaránt. Mintha rémlene, hogy annó a Redmi Note 4G is így működött, szal ez vmi Xiaomi "okosság" lehet. Hogy lehetne kikapcsolni? Rohadtul idegesítő és sehol nem találok rá megoldást...

EDIT: Hmm, most kipróbáltam a régi telefonommal (Nexus 5X) és ott is ugyanígy műxik...esküszöm régen nem így volt...kitudja mióta működött így? :D
EDIT 2:
https://play.google.com/store/apps/deta ... itch&hl=sv
Megoldotta a problémát!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Note 2”