Mi robot beszerzesi forras

Válasz küldése
Andy8209
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.02.21. 15:34
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi robot beszerzesi forras

#101

Hozzászólás Szerző: Andy8209 »

Fulcsi05 na ez egy igen jó kérdés,de szerintem még ez a generáció sem tudja.Legalábbis nekem még nem sikerült rájönnöm.De bízok benne,hogy valaki okosabb hátha olvassa a bejegyzésünk😁😁és megsúgja a megoldást.


Akos006
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.04.13. 08:59
3
Telefonom: Nincs

Re: Mi robot beszerzesi forras

#102

Hozzászólás Szerző: Akos006 »

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy nem tudjátok e véletlenül hogy mi lehet a baj a porszívóval(roborockS5) ha amikor elindítok bármilyen progit rajta nem csinál mást mint egy kicsi zenél majd a charging szót mondja!
Köszönöm előre is a válaszokat.
hancsii
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.03.12. 20:40
7
Telefonom: Xiaomi Mi Mix

Porszívó leáll

#103

Hozzászólás Szerző: hancsii »

Sziasztok!
Elköltöztünk és nem lesz wifink. Megpróbálnám a telefonnal megosztott internetre csatlakoztatni a xiaomi mi robotporszívót. Hónapok óta nem frissítettem és egy ideje azt csinálja, hogy elkezd takarítani és se szó se beszéd leáll. Mit gondoltok, mit tehetek?
Köszönöm szépen!
Beabob
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.03.17. 15:30
4
Telefonom: Redmi 7
Gender:

Re: Mi robot beszerzesi forras

#104

Hozzászólás Szerző: Beabob »

Sziasztok!
Lehet valahogy befolyásolni a robot takarítási irányát? Az utolsó frissítés óta 90°-al elfordult az irány, de a futószőnyeg miatt jobb lenne ha nem keresztben, hanem hosszában menne rajta. Régebben úgy ment. 😔
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Mi robot beszerzesi forras

#105

Hozzászólás Szerző: zacci »

Sziasztok,

Segitseget szeretnek kerni. EU-s Mi Robot Gen1 bejaronot szertnek atpakolni EU-rol kinai szerverre. Elvben van erre lehetoseg, de eddig nem talaltam konkret leiras ez ugyben. Minden Xiaomi cuccom kinai es szeretnem hasznalni az automatizalast. Valaki segitsen hogyan kell ezt csinalni!

very thx!
TeslaTaxi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.02. 20:28
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi robot beszerzesi forras

#106

Hozzászólás Szerző: TeslaTaxi »

Sziasztok. "1. hiba próbálja meg a lézer fejet megforgatni." hibával leáll takartás közben. A forgó fej fedelét levettem és meglöktem, és egyszer el is indult de pár perc után újra leállt ezzel a hibával. A gumiszíj hajtás rajta van, a forgófejet megforgatva se tudom újra indítani. Járt már valaki így? Motort kell benne cserélni? Lehet kapni hozzá valahol?
hadhazik
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.12.12. 23:49
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi robot beszerzesi forras

#107

Hozzászólás Szerző: hadhazik »

Sziasztok!
XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP 1C ROBOTPORSZÍVÓ (SKV4093GL) akkumulátoráról van valakinek információja?
Méret, felépítés, beszerzés, frissítés nagyobb kapacitásra?
csonkasz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.11.12. 13:15
9
Telefonom: Egyéb

Re: Mi robot beszerzesi forras

#108

Hozzászólás Szerző: csonkasz »

TeslaTaxi írta: 2020.12.14. 14:31 Sziasztok. "1. hiba próbálja meg a lézer fejet megforgatni." hibával leáll takartás közben. A forgó fej fedelét levettem és meglöktem, és egyszer el is indult de pár perc után újra leállt ezzel a hibával. A gumiszíj hajtás rajta van, a forgófejet megforgatva se tudom újra indítani. Járt már valaki így? Motort kell benne cserélni? Lehet kapni hozzá valahol?
https://www.aliexpress.com/af/xiaomi-mi ... 1215072046
Persze, ha ez a baja.
absinth
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.10.06. 15:16
5
Telefonom: Egyéb

Re: Mi robot beszerzesi forras

#109

Hozzászólás Szerző: absinth »

TeslaTaxi írta: 2020.12.14. 14:31 Sziasztok. "1. hiba próbálja meg a lézer fejet megforgatni." hibával leáll takartás közben. A forgó fej fedelét levettem és meglöktem, és egyszer el is indult de pár perc után újra leállt ezzel a hibával. A gumiszíj hajtás rajta van, a forgófejet megforgatva se tudom újra indítani. Járt már valaki így? Motort kell benne cserélni? Lehet kapni hozzá valahol?
Üdv! Érdeklődnék, hogy ez a probléma megoldódott-e. Nálunk pár napja ugyanez a hiba van. A fejet megtisztítottam, utána egy takarítást elvégzett, viszont másnap újra megállt ezzel a hibával, újabb tisztítás után már rögtön a hibával kezdte. Ha van valami megoldás vagy ötlet, szívesen fogadom.
Köszönöm.
szaboz71
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.02.20. 20:01
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Mi robot beszerzesi forras

#110

Hozzászólás Szerző: szaboz71 »

Szervusztok!
Elmondom esetem, hátha Ti tudjátok okát.
Mop Pro kisvashoz jutottam hozzá. Végig mentem a szokásos procedúrán a beüzemeléskor, (Mi Home, párosítás stb) majd mindent magyarosítottam.
Üzemelt rendben.
Gondoltam kikapcsolom a gépet és a töltőt is.
Ez hibának bizonyult, mert legközelebb nem ismerte fel a kisvas a hálót, offline volt bármivel próbálkoztam.
Újrapárosítás többszöri sikertelensége után mindent letöröltem a telóról és újratelepítettem a Mi Home-ot eredeti angol nyelven és utána már ismét lehetett párosítani a hálózattal és látta az applikáció is.
Ez pár marék hajszálamba került.
Úgy vettem ki, hogy a magyarosított applikációkkal sajnos nem tudtam újratelepíteni a kisgépet.
Most hogy újra lett párosítva, valszeg a fiókom miatt meglett a térkép is és teszi a dolgát rendben.
Kérlek mondjátok mit tettem tévesen - az áramtalanításon túl :)
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”