[APP] Magyar Xiaomi / Mi Home

Akiloz666666
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.02.22. 09:02
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Magyar Mi Home beüzemelés

#2261

Hozzászólás Szerző: Akiloz666666 »

Szaiasztok!
Letöltöttem telefonra a "Xiaomi Home 6.5.700 VEVS MAGYAR" APK-t. Látom, el is tudom indítani, fut is a telepítés, majd kiírja, hogy
"Az alkalmazás nincs telepítve"
KÉSZ
A MI Home alkalmazás telepítve van, fut is, de gondoltam a segítségetekkel magyarosítom. Nem sikerült.
Miért nem látja az alkalmazást? Mit kellene még tennem?
Pls help!
Köszi


holdosiz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2015.12.08. 23:05
8
Telefonom: Nincs

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2262

Hozzászólás Szerző: holdosiz »

Sziasztok ! Használ valaki esetleg "Xiaomi Smart Video Doorbell 2 Pro" video kaputelefont ?
Az lenne a gondom , hogy az időzónát (CEST) az eszköz beállításaiban nem lehet megváltoztatni !
Ha a kapunál becsengetnek a beltéri egység is cseng , viszont a telefonra értesítés 15 perc késéssel érkezik .
Nekem az lenne a normális működés , ha megnyomják a csengőt a kapuban akkor a telefonomra azonnal jelez és fel tudom venni mintha bejövő hívásom lenne . Beállításbeli probléma lehet csak , vagy ez ilyen ?

Kép
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Magyar Mi Home beüzemelés

#2263

Hozzászólás Szerző: rajen »

Akiloz666666 írta: 2022.01.28. 11:31 Szaiasztok!
Letöltöttem telefonra a "Xiaomi Home 6.5.700 VEVS MAGYAR" APK-t. Látom, el is tudom indítani, fut is a telepítés, majd kiírja, hogy
"Az alkalmazás nincs telepítve"
KÉSZ
A MI Home alkalmazás telepítve van, fut is, de gondoltam a segítségetekkel magyarosítom. Nem sikerült.
Miért nem látja az alkalmazást? Mit kellene még tennem?
Pls help!
Köszi
Töröld le az előzőt.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Indiant
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.02.19. 10:00
3
Telefonom: Nincs

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2264

Hozzászólás Szerző: Indiant »

Ugye én értek rosszul oroszul és a 7-es verzió megint nem teljesen más.
(MiHome_7.1.703_65404_vevs)
Már én kezdem úgy érezni, hogy Téged szivatnak ezek.
Lacy1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2020.05.05. 08:48
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2265

Hozzászólás Szerző: Lacy1 »

Sziasztok,

Akit érdekel megcsináltam a Xiaomi Mi Smart Home Hub 3 magyarítását:
1000190/1014332

https://www.filehosting.org/file/detail ... ain.bundle

Üdv nektek!
Laci
Lacy1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2020.05.05. 08:48
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2266

Hozzászólás Szerző: Lacy1 »

Indiant írta: 2022.01.28. 18:32 Ugye én értek rosszul oroszul és a 7-es verzió megint nem teljesen más.
(MiHome_7.1.703_65404_vevs)
Már én kezdem úgy érezni, hogy Téged szivatnak ezek.
Amúgy annyiban változott külsőre, hogy bekerült a "Whole-house control center" az eszközök mellé a "Teljes ház irányító központ", valamint szerintem kicsit javítottak a "Shortcut card" parancsikon kártyákon.

Nekem az mondjuk fura, hogy az eszközökben sok felesleg van és nem oldódik meg rendesen, hogy az eszközök plugin fájljaiban is legtöbbször szerepelnek az Általános beállítás szövegei.
nevermore
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.01.29. 14:27
2
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2267

Hozzászólás Szerző: nevermore »

Hello
Telepítettem az appot, de valami nem kerek. Magyar lett a fő felület, de hiába adnám hozzá a porszívó vagy az almenű plugint, egyszerűen nincs plugin mappa. PC-ről nyitottam meg az /Android/data/com.xiomi.smarthome/files/ mappát, de csak logs/app mappa van benne. Próbáltam a Xiaomi Home 6.5.700 VEVS MAGYAR appot és a MiHome_6.13.711_65023_vevs_BETA.apk bétát is, de mindkettőben csak ennyi van.
Van ötlete valakinek?
nevermore
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.01.29. 14:27
2
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2268

Hozzászólás Szerző: nevermore »

Egy kis update :) Pc-ről nem láttam az említett plugin mappát, viszont telefonról sikerült megcsinálni, így már a home alkalmazás és az almenü plugin is fent van. Már csak egy dologgal kínlódok, egy Mi Robot Vacuum Mop plugint kéne felvarázsolni. Nem tudom teljes mértékben értelmezni a következő mondatot: a helyes plugin mappában, a helyes plugin verzió mappa. Ez mi? Több mappa is van a com.xiomi.smarthome mappában, ami tartalmaz main.bundle fájlt, fogalmam sincs melyikbe kellene bemásolni. :(
Lacy1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2020.05.05. 08:48
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2269

Hozzászólás Szerző: Lacy1 »

nevermore írta: 2022.01.29. 17:04 Egy kis update :) Pc-ről nem láttam az említett plugin mappát, viszont telefonról sikerült megcsinálni, így már a home alkalmazás és az almenü plugin is fent van. Már csak egy dologgal kínlódok, egy Mi Robot Vacuum Mop plugint kéne felvarázsolni. Nem tudom teljes mértékben értelmezni a következő mondatot: a helyes plugin mappában, a helyes plugin verzió mappa. Ez mi? Több mappa is van a com.xiomi.smarthome mappában, ami tartalmaz main.bundle fájlt, fogalmam sincs melyikbe kellene bemásolni. :(
A mappa szerkezet így néz ki:
Android / data / com.xiaomi.smarthome / files / plugin / install / rn / XXXXXXX / YYYYYYY / Android / main.bundle

az XXXXXXX mappa a plugin mappája (maga az eszköz, mint az eszköz azonosítója, minden eszköznek meg van a maga azonosítója) az YYYYYYY maga a plugin verziószáma (minél nagyobb annál nagyobb a verzió)

Ha nem tudod melyik melyik akkor a main.bundle fájlok megnyitásával beazonosítható, egyszerű notepad segítségével is megnyithatod és amelyik egyezik tartalomra a magyarított fájléval akkor az lesz a te mappád.

Amennyiben több segítség kéne az alábbi linken találsz ilyen számokat amivel be tudod azonosítani:
https://nl.kapiba.ru/mihome/pluglist
nevermore
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.01.29. 14:27
2
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#2270

Hozzászólás Szerző: nevermore »

Szia!
Nagyon köszönön szépen a segítséged, sikerült :DD
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Home”